Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοείς που είναι μαύρα και στρογγυλά (πλακέ βασικά και ενωμένα μεταξύ τους) :)

Γιεπ αυτο!Ετσι ειναι και σχεδον του corsair αλλα το 24pin ειναι το κλασικο που στο τελειωμα του φαινοντε τα καλωδια ενω στο thermal ειναι σαν sleev και μα αρεσει αυτο!Εν το μεταξυ επιρρεασμενος απο το avatar σου περιμενα να δω κανεναν μασκοφορο στο βιντεο!!χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Και ένα σύντομο video. :)

www.youtube.com/watch?v=K3oy3WRpvHA

 

 

Μολις σου εκανα report στο youtube...Που ειναι το επεισόδιο 1?? Εεε?? 

 

Ποση ωρα σου πηρε να το στησεις?? Το πηγες μονοκοματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω σε άλλο λογαριασμό και τώρα αυτή τη στιγμή το μεταφέρω.
Το Hardware δεν πήρε πάρα πολύ ώρα. Να στήσω BIOS, και Software είναι το περισσότερο.

Τραβάγαμε πλάνα και τα κάναμε Fast Forward. Στο επόμενο στήσιμο θα γίνει με καλύτερη κάμερα και ίσως πιο αναλυτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χlender απιστευτο το κουτακι πραγματικα πολυ καλη δουλεια και απτον doc. Να προτεινω κατι? Μπορει να ειναι και χαζομαρα. Αντι για μπλε neon να εμπαιναν ασπρες. Ειναι καπως πολυ μπλε και πιστευω θα εδειχνε πιο μουρατο. Γνωμη ετσι? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χlender απιστευτο το κουτακι πραγματικα πολυ καλη δουλεια και απτον doc. Να προτεινω κατι? Μπορει να ειναι και χαζομαρα. Αντι για μπλε neon να εμπαιναν ασπρες. Ειναι καπως πολυ μπλε και πιστευω θα εδειχνε πιο μουρατο. Γνωμη ετσι? :)

Ευχαριστώ τρελέ μου , ίσως και να έχεις δίκιο απλά το μπλε είναι το αγαπημένο μου χρώμα :D και νομίζω ότι έχουν δέσει καλά όλα! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος εχει το air 540 και εχει παραπανω απο δυο 3.5' σκληρους δισκους μπορει να τους βαλει καθετα στο πισω μερος του κουτιου!η φωτο δεν ειναι απο το δικο μου συστημα αλλα απο ξενο φορουμ.το εκανα και εγω και δουλευει αψογα!!

post-226136-0-24128500-1381603074_thumb.jpeg

post-226136-0-34463100-1381603093_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 3 βιδες.απλα βαζεις και ροδελες στις βιδες για τους κραδασμους.φενεται και στην φωτο!!απο οτι διαβασα σε ξενα φορουμ δεν υπαρχει θεμα που οι σκληροι θα ειναι καθετοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...