Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα βαλω σιγουρα!! :) να ρωτησω κατι.επειδη εχω τρεις σκληρους 3.5  τους 2 τους εβαλα μπροστα και τον 3ο τον εβαλα πισω χυμα επανω στο cage που μπαινουν οι 2.5!λετε να εχω θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να βάλεις ένα 80αρι ανεμιστηράκι να δεις αν κάνει τπτ, λογικά θα χωράει, απλά δεν θα έχει τέλεια στήριξη. 2 λεπτά μου πήρε η δοκιμή.

 

 

 

post-61034-0-77836000-1381416627_thumb.jpg

post-61034-0-20563900-1381416638_thumb.jpg

post-61034-0-48901000-1381416761_thumb.jpg

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι φαινεται εχεις βαλει τις 2 απο τις 4 βιδες. Καλυτερα βαλτον καπως ωστε οι βιδες να πιασουν στις απεναντι διαγωνιες θεσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πήγα να το κάνω αλλά δεν βολεύει το κυψελωτό και δεν το παίδεψα το θέμα, απλά για να το δείξω το έκανα. Σε κείνη την πλευρά δεν έχω τίποτα, μόνο τα καλώδια είναι οπότε έφυγε ήδη το ανεμιστηράκι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης ακομα παρατηρησα οτι ο ενας απο τους wd black σε αυτον που εχω τα games οταν διαβασει και φορτωνει τωρα κατι κανει χρρρρρ στο διαβασμα ενω πριν δεν εκανε στο αλλο κουτι,ξερεται τι μπορει να φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης ακομα παρατηρησα οτι ο ενας απο τους wd black σε αυτον που εχω τα games οταν διαβασει και φορτωνει τωρα κατι κανει χρρρρρ στο διαβασμα ενω πριν δεν εκανε στο αλλο κουτι,ξερεται τι μπορει να φταιει?

Δοκίμασε να τον πιέσεις ελαφρά, εν ώρα λειτουργίας, με το χέρι σου να δούμε αν συντονίζει ή τρίζει από τις δονήσεις του κουτιού γενικότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...