Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα λαθος διεγραψα τις φωτο του κουτιου σε αλλη ενοτητα οποτε οριστε τις ξαναπερναω.

 

Αρχη 

post-166174-0-85080700-1380403512_thumb.jpg

 

Εξωτερικα μπροστα

post-166174-0-47134400-1380403542_thumb.jpg

 

Εξωτερικα πισω

post-166174-0-33379000-1380403573_thumb.jpg

 

Η μακαροναδα πισω

post-166174-0-72965600-1380403628_thumb.jpg

 

Προς το παρων τελος και αναμενετε η καρτα γραφικων και μαλλον και μια ψυκτρα (btw τι προτεινετε ως προς την ψυκτρα?).

post-166174-0-89229400-1380403669_thumb.jpg

 

Προς ενημερωση τα στικερ μπροστα τα εβγαλα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απο τα ποιοτικότερα midi κουτια που μπορεις να βρεις και επισης τα μεγαλυτερα 

  • Dimensions (mm) 205 x 500 x 520mm (W x D x H) 

 

. Σε συγκριση με το προηγουμενο μου κουτι (Tt SHARK full tower) 

Dimension (H x W x D) 540 x 205 x 500 mm

ειναι πρακτικα τα ιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα βάζω και εγώ το δικό μου ελπίζω να σας αρέσει μάζεψα λίγο τα καλώδια όσο μπορούσα βεβαια από τις προηγούμενες που είχα δημοσιεύσει έβαλα αλλα 8GB μνήμη σύνολο 16GB και άλλαξα τις λάμπες από πράσινες σε κόκκινες

 

vvd3.th.jpg  tmmm.th.jpg  aj2f.th.jpg  

ixi9.th.jpg  b3gw.th.jpg ywdt.th.jpg

Βάζω και μια όπως ήταν πριν με τις πράσινες τις λάμπες να μου πείτε και την γνώμη σας να αφήσω τις κόκκινες η τις πράσινες??

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα βάζω και εγώ το δικό μου ελπίζω να σας αρέσει μάζεψα λίγο τα καλώδια όσο μπορούσα βεβαια από τις προηγούμενες που είχα δημοσιεύσει έβαλα αλλα 8GB μνήμη σύνολο 16GB και άλλαξα τις λάμπες από πράσινες σε κόκκινες

 

Βάζω και μια όπως ήταν πριν με τις πράσινες τις λάμπες να μου πείτε και την γνώμη σας να αφήσω τις κόκκινες η τις πράσινες??

Ωραίος!

Εγώ τώρα ο περίεργος θα sleevara & το λευκό καλώδιο της καθοδικής & ας μη φαίνεται  :P

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα βάζω και εγώ το δικό μου ελπίζω να σας αρέσει μάζεψα λίγο τα καλώδια όσο μπορούσα βεβαια από τις προηγούμενες που είχα δημοσιεύσει έβαλα αλλα 8GB μνήμη σύνολο 16GB και άλλαξα τις λάμπες από πράσινες σε κόκκινες

Βάζω και μια όπως ήταν πριν με τις πράσινες τις λάμπες να μου πείτε και την γνώμη σας να αφήσω τις κόκκινες η τις πράσινες??

Κόλα κάπου την λάμπα να μην ειναι έτσι χύμα... Και γυρνά τους ανεμηστηρες της hydro να βγάζουν αέρα γτ έτσι όπως ειναι τώρα σε ενα μήνα θα έχει μπουκώσει το ψυγείο απο την σκόνη.

 

Με τα καλώδια μπορεις και καλυτερα με το κουτι που έχεις. Tie wraps are your friends.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...