Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ω ναι multirama και μετά από μία ωραία στιγμιαία πτώση τάσης το 2009 το μόνο που έμεινε είναι το κουτί και το dvd-rw εξού και η καλωδιοταινία ακόμα για αυτό δεν παίρνει καλώδιο sata ολα τα άλλα τα είχα αλλάξει

Το έχω κι εγώ και το μόνο που δουλευεί από αυτό το σύστημα είναι (υποθέτω) ο cpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μετα απο πολυ κοπο να βρω μπλε led αλλαξα τα 2 πορτοκαλι led που ειχε πανω και εβαλα μπλε κ το πορτοκαλι το εβαλα στο σημερα xpredator.για καποιο λογο τα ασπρα ledakia δεν αναβανε στα καλωδια που ηταν τα πορτοκαλι..απο κατω απο τα μπλε αναβει ασπρο οταν φορτωνει ο σκληρος.η μια η φωτο με τα πορτοκαλι ηταν πως ηταν πριν.

 

 

edit:μολις αλλαξα και τα led του μπροστινου fan που ειναι κατω! :D

 

edit:επισης αλλαξα κ τον ελικα του ανεμιστηρα με ενα μαυρο που ειχα για να μην πορτοκαλιζι ο φωτισμος του!! :)

post-226136-0-35945500-1379509954_thumb.jpg

post-226136-0-17685600-1379509959_thumb.jpg

post-226136-0-58126900-1379509963_thumb.jpg

post-226136-0-69934900-1379516803_thumb.jpg

post-226136-0-58869600-1379516880_thumb.jpg

Επεξ/σία από johnnyman
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείπου γγράφει x-predator το έκανα άσπρο τώρα και δείχνει πολύ ωραίο . εδώ και λίγες ώρες δεν ξέρω τι φταίει και η ενσωματωμένη κάρτα wiki έχει ρίξει 2 κουτάκια του σήμα και γενικά κάνει ότι να ναι.... Έχω ανοίξει θέμα στις μητρικές εάν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα Veider,αν και δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου ή βλεπω λαθος την φωτογραφια αλλα σαν να μου φενεται οτι η καρτα λιγο πεφτει προς τα πλαγια  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα Veider,αν και δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου ή βλεπω λαθος την φωτογραφια αλλα σαν να μου φενεται οτι η καρτα λιγο πεφτει προς τα πλαγια  :P

 

Μη μου βαζεις ιδεες νυχτιατικα και παω να βαλω αλφάδι!!

Δεν νομιζω, μαλλον η φωτο σε ξεγελαει, αλλα ευχαριστω παντως θα το τσεκαρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη θελω και εγω να κανω κατι παρομοιο τα λεντακια που αλλαξες ειναι τα κλασσικα ή εχουν καμια ιδιαιτεροτητα (τασεις κτλ)? Ενα λινκ απο το μαγαζι που τα πηρες θα ηταν σωτηριο! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο εδω τα πηρα φιλε μου!απιστευτα εξηπηρετικοι!3mm πηρα εγω!απο τασεις και τετοια δν ξερω  :wacko:

 

http://www.neoniordanis.gr/default.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...