Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Heybro είπε

Γαματο φίλε ekans μου άρεσε η λεπτομέρεια που έκανες στους ssd μπράβο σου. Τα ανεμιστηρακια σου ήρθαν από την αρχή με άσπρους ανεμιστήρες? Εμένα είναι όλα μαύρα. Περιμένω από βδομάδα 2 corsair ml120 ml140 με άσπρο led πιστεύω θα αλλάξουν όλο το κουτί με τον φωτισμό τους. Ledotainia λείπει αλλά νομίζω θα πέσει πολύ φως ήδη μόνο από ram μητρική και gpu φωτίζεται κανονικά όλο το κουτί. Χαίρεσαι να τα βλέπεις πάντως τέτοια κουτια μπορεί να δίνουμε κάτι παραπάνω για το rgb και να είναι gimmick αλλά το αξίζει πιστεύω. 

Nα σαι καλά bro.. Ναι είναι η παλιά έκδοση και είχε τα άσπρα τότε.. Προσωπικά δεν είμαι πολύ fan των rgb ανεμιστήρων..
Έχουν βάλει σε όλα rgb πια που στο τέλος το κουτί θα γίνει πυγολαμπίδα :P
Είναι όμως ενα πανέμορφο θέαμα όταν δεν υπάρχει φωτισμός στο δωμάτιο.. Περιμένω να δω και το δικό σου με τα fans :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ekans είπε

Nα σαι καλά bro.. Ναι είναι η παλιά έκδοση και είχε τα άσπρα τότε.. Προσωπικά δεν είμαι πολύ fan των rgb ανεμιστήρων..
Έχουν βάλει σε όλα rgb πια που στο τέλος το κουτί θα γίνει πυγολαμπίδα :P
Είναι όμως ενα πανέμορφο θέαμα όταν δεν υπάρχει φωτισμός στο δωμάτιο.. Περιμένω να δω και το δικό σου με τα fans :)

Καλύτερη είναι με τα άσπρα δείχνει πιο ωραία νομίζω. Εγώ γουστάρω τα φανς δεν το χορταίνω το κουτί. Αν έχεις την καλοσύνη στείλε μου ένα πμ που θα βρω καλώδια για gpu μητρική και πάνω αριστερά που έχεις. Βρήκα μερικά από alliexpress σαν αυτά που έχεις σε καλές τιμές σκέφτομαι να τα χτυπήσω αλλά σκέφτομαι μήπως πάρω κόκκινα και αυτά μου αρέσουν και τα άσπρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/13/2018 στις 4:13 ΜΜ, veldi1973 είπε

Μια ανανεωση για το δικο μου ...

IMG_7454.jpg.3d64620e8c04d67a6a6ebf555d406b8b.jpg

IMG_7455.jpg

IMG_7456.jpg

IMG_7458.jpg

Επειδή το κάλλυμα του τροφοδοτικού τελικά δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, έφτιαξα ένα άλλο σε carbon ...  

IMG_7466.jpg

IMG_7467.jpg

IMG_7471.jpg

IMG_7473.jpg

  • Like 20
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στο forum..

το νέο μου σύστημα αποφάσισα λόγω χώρου (μικρό γραφείο) να πάω σε mITX 

δυστυχως οι τιμές στς ram/gpu με πάνε λίγο πίσω ποσο μαλλον όταν για gpu δεν έχω πολλές επιλογές λόγω χώρου ..

 

θα επανέλθω (ελπιζω σύντομα) με περισσότερες φωτογραφίες 

ευχαριστω για το χρόνο σας!!

 

Επεξ/σία από tisf081
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, akoinonitos είπε

Ωραιο το meshify ,μαλλον ειναι το επομενο κουτι που θα παρω

Απίστευτο κουτί, πολύ καλή εργονομία ποιότητα και airflow. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, haris013 είπε

Απίστευτο κουτί, πολύ καλή εργονομία ποιότητα και airflow. 

Το μονο που με προβληματιζει ειναι ο χωρος μπροστα αν βαλεις ψυγειο με push pull ανεμιστηρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Το μονο που με προβληματιζει ειναι ο χωρος μπροστα αν βαλεις ψυγειο με push pull ανεμιστηρες.

Σίγουρα εξαρτάται από το πάχος του ψυγείου. Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο θέμα αλλά θα απαντήσω σίγουρα όταν παρω τα parts της υδροψυξης και τα στήσω 

Επεξ/σία από haris013
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, LambisElef είπε

Πολύ ωραίο! Το άσπρο πλαστικό κάλυμμα για το IO της μητρικής από που είναι;

Ειναι εκτυπωμενο σε 3d εκτυπωτη ,δινει καποια κομματια η asus στην σελιδα της με ετοιμα τα αρχεια για εκτυπωση. Εμενα μου το εκτυπωσε ενας φιλος , αλλα υπαρχει και ατομο στις αγγελίες που κανει εκτυπωσεις αν ενδιαφερεσαι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...