Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωση δοκιμαστικης σελιδας ολη την ωρα


stavros34

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω ενα πολυμηχανημα HP 1410.εκανα φορματ και εβαλα τους οδηγους κανονικα αλλα καθε φορα που παω να εκτυπωσω κατι πρωτα εκτυπωνει την δοκιμαστικη σελιδα και μετα εκτυπωνει οτι ζητησα...πως γινεται να μην εκτυπωνει την δοκιμαστικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε στις ρυθμίσεις μήπως υπάρχει κάποιο checkbox που να αναφέρει κάτι τέτοιο αλλιώς βγάλε το πολυμηχάνημα από την πριζα και αστο λίγο εκτός ρεύματος μήπως εχει μείνει εντολή στη μνήμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε στις ρυθμίσεις μήπως υπάρχει κάποιο checkbox που να αναφέρει κάτι τέτοιο αλλιώς βγάλε το πολυμηχάνημα από την πριζα και αστο λίγο εκτός ρεύματος μήπως εχει μείνει εντολή στη μνήμη του.

 

Επίσης κοίτα στην ουρά εκτύπωσης και ακύρωσε τυχόν έγγραφα και δοκίμασε να συνδέσεις τον εκτυπωτή σε άλλη USB θύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κοίτα στην ουρά εκτύπωσης και ακύρωσε τυχόν έγγραφα και δοκίμασε να συνδέσεις τον εκτυπωτή σε άλλη USB θύρα.

 

Στα XP είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, μου έβγαζε έναν εκτυπωτή κάτω δεξιά που όταν πάταγα κλικ μου έβγαζε αυτά που θέλω να εκτυπώσω και λογικά ένα είχε κολλήσει και το εκτύπωνε συνέχεια... Τώρα στα 7 (που λογικά έχεις) δεν ξέρω άμα τον βγάζει τον εκτυπωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να κάνεις ευθυγράμιση η όπως αλλιώς λέγεται. Βάλε την δοκιμαστική σελίδα στον σκανερ και ακολούθα αυτά που θα σου γράψει το πανελάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω προβλημα με το σκανερ.ενω οι οδηγοι ειναι ενταξει και παντου εμφανιζεται το σκανερ χωρις προβλημα οταν παταω για να σκαναρω μου γραφει οτι δεν αναγνωριζει τον σκανερ.κατεβασα ενα pc doctor της HP και αναγνωριζει τον σκανερ και οταν παει να σκαναρει μου βγαζει οτι υπαρχει προβλημα και να επικοινονισω με την ΗΡ...αντε να βγαλω ακρη τωρα....εχω ΧΡ home με SP3...αν κατεβασω τους οδηγους για ΧΡ 64 θα εχω προβλημα?για να δοκιμασω εκεινους μηπως δουλεψουν καλυτερα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...