Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειναι με το βαρος και δεν εχω καταλαβει ακομα πως υπολογιζει η συναρτηση τους το κοστος των μεταφορικων,

Εκανα δοκιμες προχθες και αφαίρεσα 1 καλτσα και επεσε στα 15€, οποτε δεν ειναι το βαρος αλλα κατι αλλο

been there, done that ("καλτσα" - το αναφέρω μερικές σελίδες πιο πίσω - και είναι απαράδεκτο imo)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα έβγαλα ρακέτα, μπαλάκια, τσάντα, σορτσάκι και άφησα όλα τα ελαφριά και δεν έπεσε η τιμή των μεταφορικών.. Θα αρχίσω να βγαζω τις κάλτσες μου φαίνεται μπας και πέσει.. Η θα περιμένω κάνα κουπόνι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα, και τα μισα πραγματα λειπουν, υπαρχει περιπτωση να ερθει και αλλο δεμα; Στη dhl λεει 1δεμα στο tracking.

Τους εστειλα ειδη εμαιλ γιατι λειπουν 12 πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα παρελαβα το μεσημερακι.Παραγγελια στις 16 το βραδυ οποτε 9 ημερες συνολο.Τα παπουτσακια ειναι στο νουμερο μου μιας και το ειχα αγχος με αυτα που διαβαζα εδω μεσα απλα για να πω την αληθεια τα περιμενα για nike λιγο πιο ποιοτηκα αλλα στο μελλον θα φανει ποσο θα αντεξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναχώρησε από Βουδαπέστη σήμερα το πρωί. Εκτιμάτε να έρθει πριν ή μετά το Σ/Κ στη Κρήτη;

με τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα μου ειπαν οτι αφου αναχωρει απο βουδαπεστη μετα απο δυο μερες τα εχεις

δηλαδη παρασκευη

 

και εγω περιμενω αυριο αναχωρηση τριτη δηλαδη μου ειπαν πεμπτη

 

εγω ειμαι αθηνα βεβαια τωρα για κρητη αν εισδαι τυχερος παρασκευη αλλιως δευτερα λογικα

Επεξ/σία από miltre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαθος τι εννοεις?

 

γιατι αν ειναι λαθος απτην εννοια μετατροπης αγγλικου αμαερικανικου ευρωπαικου νουμερου εισαι εσυ υπευθυνος για οτι παρηγγειλες

 

αν οχι ειναι δωρεαν τα μεταφορικα

 

Και τι θα κάνω; Τους παίρνω τηλ. ή στέλνω e-mail; Και τα στέλνω με χρέωση παραλήπτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά,

 

ψάχνοντας να κάνω μία αγορά στο ebay, πήρε το μάτι μου το Sports Direct: http://stores.ebay.com/sportsdirect-outlet?_trksid=p2047675.l2563

 

Φαντάζομαι ότι και στο ebay ,θα ακολουθούν την ίδια πολιτική όσον αφορά τα μεταφορικά γιατί είδα ότι π.χ για 1 μπλουζάκι σου χρεώνουν 14 ευρώ. Θα το ψάξω και λίγο καλύτερα όμως.

Επεξ/σία από Vasilenia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...