Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχετε καμια ιδεα ???Παραγγελία την προηγουμενη δευτερα και δεν εχει ξεκολλησει απο Leeds?

Εγώ πάντως έκανα παραγγελία την Παρασκευή Δευτέρα ξεκίνησε και σήμερα μου ήρθαν Αθήνα . Ώρα για παραλαβή .

Λογικά δεν είχε γεμίσει το φορτηγό και ίσος να ήρθαν μαζί με τα δικά μου , αν δεν σου ήρθαν σήμερα φίλε με τα δικά μου που τα παρήγγειλα πιο μετά από εσένα τότε κάτι λάθος έγινε .

Τα μεταφορικά ναι αλλάξανε και ξεκινάνε από 14.99 και ανάλογα με τα λεφτά βάρος(δεν ξέρω γιατί είναι περίεργο) ανεβαίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Review...
 
Καλησπέρα,είμαι 1.74 και περίπου 77 κιλά.
 
Τα μπλουζάκια τα φοράω γενικά προς το στενό,προσοχή όχι κολλητά απλά μου αρέσει να εφαρμόζουν και να μην είναι πολύ μακριά.

  • Nike Downshifter Trainer  ,οκ ίδιες γραμμές η Nike οπότε ότι νούμερο και να φοράτε αγοράζετε άφοβα.
  • Vision Night Scene T Shirt, Small...καλό σαν νούμερο αλλά η ποιότητα χάλια.Θυμίζει βαμβακερό φανελάκι.
  • SlazengerPlain Polo Shirt Mens,μαύρο και κίτρινο Small...το νούμερο οκ αλλά μέτρια ποιότητα.Βέβαια αν υπολογίσεις και την τιμή καλό vfm.
  • SoulCal Peak Circle T Shirt / SoulCal Mountain Circle T Shirt ,Medium και τα δύο...οκ το νούμερο και πολύ καλή ποιότητα.
  • Hot Tuna Logo T Shirt Mens, Small, καλό νούμερο και πολύ καλή ποιότητα.

Όπου αναφέρω πολύ καλή ποιότητα,μιλάω και σαν ύφασμα αλλά και σαν ράψιμο.

 

Τέλος η ολοκλήρωση μέχρι Αλεξ/πολη περίπου 10 μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα SoulCal πως σου κάθησαν;

 

Τι εννοείς?

 

Μια χαρά μου κάθησαν...εξηγώ επάνω το πως τα φοράω.

 

Γενικά πάντως έχουν στενή γραμμή,δλδ ενώ σχεδόν σε όλα στο sportsdirect είμαι στο στο small εδώ είμαι στο medium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στη σελίδα   http://www.vouchercodes.co.uk/sportsdirect.com?

 

Πάτα σε ένα από τα κουπόνια εκεί που λέει get code and open site. Βγαίνει διαφορετικός κωδικός κάθε φορά.  Ισχύουν μέχρι 19/6

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, κανένας απο Αλεξανδρούπολη να κάνουμε μαζι παραγγελία ωστε να διαιρεθούν τα μεταφορικά? VISA έχω εγώ, αν υπάρχει κάποιος ας μου πει μέχρι αύριο για να μη χάσουμε και τον κωδικό που λήγει μεθαυριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...