Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΕΛΤΑ? εδω μου βγαζει διπλασιες τιμες για δεμα-αγγλια  β προτεραιοτητα :fear: .

 

http://www.elta.gr/el-gr/%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CF%83%CF%89%CE%BA%CF%8C%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82.aspx

 

Το δοκίμασα και για 1 ακανόνιστη επιστολή βάρους 1800gr -απλό- προς Αγγλία μου βγάζει 12.5 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά την διαδικασία της επιστροφής χρεωνόμαστε εκ νέου τα έξοδα αποστολής?
Επίσης υπάρχει χρονικό περιθώριο που πρέπει να γίνει η επιστροφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παρέλαβα και γράφω εντυπώσεις

 

2 x Καπέλα Lonsdale Regency Cap 30 white+Stone  πολύ όμορφα έχουν σκρατς απο πίσω . Το μέγεθος είναι κανονικό. Εχω μεσαίο κεφάλι.

 

Everlast κάλτσες λεπτές και ανθεκτικές καλή ποιότητα είναι το δεύτερο πακέτο που παίρνω σε μαυρο . Τις προτείνω οικονομικές και ποιοτικές!

 

2χ σορτς NIKE BTF sn 30 Πολύ λεπτά dry fit απίστετη εφαρμογή δηλαδή ουτε φαρδιά ουτε κολλητά κάθονται τέλεια πάνω μου σε medium. (1.76-74 κιλά) ΔΕΝ εχουν τσέπες.  Το τονίζω για κάποιον που τον ενδιαφέρει εμένα δεν με ενδιέφερε εξ αρχής.

Δεν αισθάνεσαι οτι τα φοράς. 

Σε νούμερο αγοράζετε οτι φοράτε κανονικά δεν κρύβουν δηλαδή εκπλήξεις τα μεγέθη!

Στο μήκος φτάνουν πάνω απο το γόνατο δείτε το attachment πιο κάτω.

http://www.sportsdirect.com/nike-btf-shorts-mens-461019?colcode=46101922

 

Πετσέτα θαλάσσης Οι ποδοσφαιρικές . Πολύ λεπτές πολύ μέτρια ποιότητα δεν αξίζουν με τίποτα. ΔΕΝ τις προτείνω.

 

Πήρα και ενα δεύτερο μπουκαλάκι Slazenger 1 λίτρου αυτη τη φορά . Μου αρέσουν αρκετά είναι βολικά με δοσομετρητή στα πλάγια.

post-51052-0-30916200-1401975372_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παρέλαβα και γράφω εντυπώσεις

 

2 x Καπέλα Lonsdale Regency Cap 30 white+Stone  πολύ όμορφα έχουν σκρατς απο πίσω . Το μέγεθος είναι κανονικό. Εχω μεσαίο κεφάλι.

 

Everlast κάλτσες λεπτές και ανθεκτικές καλή ποιότητα είναι το δεύτερο πακέτο που παίρνω σε μαυρο . Τις προτείνω οικονομικές και ποιοτικές!

 

2χ σορτς NIKE BTF sn 30 Πολύ λεπτά dry fit απίστετη εφαρμογή δηλαδή ουτε φαρδιά ουτε κολλητά κάθονται τέλεια πάνω μου σε medium. (1.76-74 κιλά) ΔΕΝ εχουν τσέπες.  Το τονίζω για κάποιον που τον ενδιαφέρει εμένα δεν με ενδιέφερε εξ αρχής.

Δεν αισθάνεσαι οτι τα φοράς. 

Σε νούμερο αγοράζετε οτι φοράτε κανονικά δεν κρύβουν δηλαδή εκπλήξεις τα μεγέθη!

Στο μήκος φτάνουν πάνω απο το γόνατο δείτε το attachment πιο κάτω.

http://www.sportsdirect.com/nike-btf-shorts-mens-461019?colcode=46101922

 

Πετσέτα θαλάσσης Οι ποδοσφαιρικές . Πολύ λεπτές πολύ μέτρια ποιότητα δεν αξίζουν με τίποτα. ΔΕΝ τις προτείνω.

 

Πήρα και ενα δεύτερο μπουκαλάκι Slazenger 1 λίτρου αυτη τη φορά . Μου αρέσουν αρκετά είναι βολικά με δοσομετρητή στα πλάγια.

 

 

Με γεια λοιπόν η νέα σου παραλαβή! Να τα χαρείς όλα σου εύχομαι!!

 

   Σορτσάκι Nike σκεφτόμουν να πάρω κι εγώ κι από ό,τι βλέπω από τη συννημένη...selfie σου :P  , είναι μια χαρά το μέγεθος κι η εφαρμογή! Ήθελα να ξέρω μόνο κατά πόσο είναι δροσερά για το καλοκαίρι. Έχω συνηθίσει που λέμε ότι το βαμβακερό είναι ό,τι καλύτερο για το καλοκαίρι και τα άλλα υλικά, καλό είναι να τα αποφεύγουμε, τουλάχιστον αυτούς τους μήνες... Ποια είναι η γνώμη

σου?

 

   Επίσης, καλά έκανες κι ανέφερες τις πετσέτες θαλάσσης γιατί ήμουν έτοιμη κι εγώ να πάρω 1...Μάλλον θα την αποφύγω..!

 

Υ.Γ: Τελικά, πόσες μέρες έκανε η παραγγελία σου? Τις κλασσικές - πλέον- 6 με 7?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παρέλαβα και γράφω εντυπώσεις

 

2 x Καπέλα Lonsdale Regency Cap 30 white+Stone  πολύ όμορφα έχουν σκρατς απο πίσω . Το μέγεθος είναι κανονικό. Εχω μεσαίο κεφάλι.

 

Everlast κάλτσες λεπτές και ανθεκτικές καλή ποιότητα είναι το δεύτερο πακέτο που παίρνω σε μαυρο . Τις προτείνω οικονομικές και ποιοτικές!

 

2χ σορτς NIKE BTF sn 30 Πολύ λεπτά dry fit απίστετη εφαρμογή δηλαδή ουτε φαρδιά ουτε κολλητά κάθονται τέλεια πάνω μου σε medium. (1.76-74 κιλά) ΔΕΝ εχουν τσέπες.  Το τονίζω για κάποιον που τον ενδιαφέρει εμένα δεν με ενδιέφερε εξ αρχής.

Δεν αισθάνεσαι οτι τα φοράς. 

Σε νούμερο αγοράζετε οτι φοράτε κανονικά δεν κρύβουν δηλαδή εκπλήξεις τα μεγέθη!

Στο μήκος φτάνουν πάνω απο το γόνατο δείτε το attachment πιο κάτω.

http://www.sportsdirect.com/nike-btf-shorts-mens-461019?colcode=46101922

 

Πετσέτα θαλάσσης Οι ποδοσφαιρικές . Πολύ λεπτές πολύ μέτρια ποιότητα δεν αξίζουν με τίποτα. ΔΕΝ τις προτείνω.

 

Πήρα και ενα δεύτερο μπουκαλάκι Slazenger 1 λίτρου αυτη τη φορά . Μου αρέσουν αρκετά είναι βολικά με δοσομετρητή στα πλάγια.

 

Ποιες καλτσες πηρες συγκεκριμενα

Αυτες http://www.sportsdirect.com/everlast-3-pack-trainer-socks-411004?colcode=41100403#customerreviews;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με γεια λοιπόν η νέα σου παραλαβή! Να τα χαρείς όλα σου εύχομαι!!

 

   Σορτσάκι Nike σκεφτόμουν να πάρω κι εγώ κι από ό,τι βλέπω από τη συννημένη...selfie σου :P  , είναι μια χαρά το μέγεθος κι η εφαρμογή! Ήθελα να ξέρω μόνο κατά πόσο είναι δροσερά για το καλοκαίρι. Έχω συνηθίσει που λέμε ότι το βαμβακερό είναι ό,τι καλύτερο για το καλοκαίρι και τα άλλα υλικά, καλό είναι να τα αποφεύγουμε, τουλάχιστον αυτούς τους μήνες... Ποια είναι η γνώμη

σου?

 

   Επίσης, καλά έκανες κι ανέφερες τις πετσέτες θαλάσσης γιατί ήμουν έτοιμη κι εγώ να πάρω 1...Μάλλον θα την αποφύγω..!

 

Υ.Γ: Τελικά, πόσες μέρες έκανε η παραγγελία σου? Τις κλασσικές - πλέον- 6 με 7?

μια εβδομάδα καλός χρόνος θεωρώ.

 

Εγώ φοράω τέτοιο υλικό γενικότερα θεωρώ οτι εκτός απο ελαφρυ είναι και δροσερό. Είναι παρα πολύ λεπτά όπως γράφω και πιο πάνω.

Με την φώτο ήθελα να δείξω εκτός απο εφαρμογή και το μήκος τους σόρτς. Τα προτείνω .

 

Για την πετσέτα μην την πάρεις. Στα Jumbo αν πάς έχουν ίδιας ποιότητας πετσέτες με 10 ευρώ. Σου λέω γιατι είναι ακριβώς ίδιες.

 

 

Ποιες καλτσες πηρες συγκεκριμενα

Αυτες http://www.sportsdirect.com/everlast-3-pack-trainer-socks-411004?colcode=41100403#customerreviews;;;

Ακριβώς αυτές.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφυγε σημερα απο αθηνα το δεμα μου, λετε να το εχω αυριο;

ειμαι Ναυπακτο Αιτωλοακαρνανιας και δεν εχει  DHL εδω....

 

Αύριο θα το έχεις - ούτε εμείς στην Πάτρα έχουμε DHL - έρχονται με τη Speedex αλλά κάνουν μια μέρα από Αθήνα (τελευταία μάλιστα, το πρωί φτάνουν Αθήνα και το μεσημέρι τα έχω στο σπίτι μου!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ειναι δυνατον ρε παιδια να μην βαζουν free shipping πανω απο ενα οριο ?

ας ειναι over 120 , 150 βαλτε τουλαχιστον free shipping , γιατι εδω στην Ελλαδα νομιζω δεν ειναι λιγοι οι αγοραστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγκριτικά με την Βρετανία και τις γειτονικές χώρες το ποσοστό των ελληνικών παραγγελιών εικάζω πως θα ανέρχεται στο 1%. Άρα στα φρύδια τους και αν θα πάρουμε και αν δεν θα πάρουμε... επειδή γράφουμε εδώ 20-30 άτομα δεν πάει να πει ότι είμαστε και υπολογίσιμοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...