Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά, πως μετράμε την μέση μας για να δούμε τι θα παραγγείλουμε σε παντελόνια/βερμούδες κτλπ? Ο οδηγός του SD δεν λέει και πολλά. . .  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι που με καιει... εριξα παραγγελια   40 προιοντα 340 ευρω, ειχε μεσα 2 ζευγαρια παπουτσια που στο site διπλοτσεκαρα και θα τα ειχε σημερα 2 ιουνιου.
Μπαινω τωρα και μου λεει 30 Iουνιου το ενα και 2 Ιουλιου το αλλο . Kαι διαβαζω οτι οταν κατι εινai preorder ολη η παραγγελια θα φυγει μονο οταν ερθει αυτο το προιον.
τωρα εχω status awaiting preordered item ... τα υπολοιπα 38 ειναι συγκεντρωμενα . Δηλαδη θα περιμενω ενα μηνα με κινδυνο να ξανα-αλλαξει και να μου ερθουν τελος καλοκαιριου ?

Τι να κανω? Εστειλα μαιλ , να μου τα ακυρωσει αλλα θα το διαβασουν λενε σε 1-5 εργασιμες ! FML ... εμπλεξα ... :mad: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δυστυχώς έτσι κάνουν. Περιμένουν να παραλάβουν τα προϊόντα που είναι με το σήμα pre-order και μετά θα σου στείλουν την παραγγελία. Ας ελπίζεις πως θα σου απαντήσουν άμεσα στο mail. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κι εμένα έχει φτάσει απο χθές στους Ουγκρους αλλα δεν λέει departed απο Ουγγαρία ακόμη.

Ελπίζω έως Πέμπτη να φτάσουν.

Και καταφωνή έγινε departed απο Ουγγαρία οπότε μέσα στην εβδομάδα εκτός απροόπτου θα φτάσουν.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FYI :  οσοι παίρνετε preorder και τελικα ο προμηθευτης του sportsdirect δεν τα εχει στην ωρα τους , μπορειτε να τα ακυρωσετε μονο και οχι να αλλαξετε το χρωμα με καποιο που ειναι in stock .

Μετα το mail που τους έστειλα , μολις πηρα απαντηση οτι μου ακυρωσαν 2 τεμαχια , και ειδα οτι πλεον η παραγγελια ξεκολλησε και ειναι Processing απο Awaiting Preorder. Πάλι καλά.

Μεσα σε 5 μερες μου εγραψαν θα επιστραφει το ποσο στην καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει ακομα το κουπονι RUN14 για -20% σε karrimor ? δοκιμασα με κατι αθλητικα αλλα μου εριξε ακυρο .

 

Εντομεταξυ , η πρωτη παραγγελια μου (50 items)  ειναι ηδη με τον courier . To απογευμα θα τα εχω. asian-motorcycle-carrying-cargo.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, πως μετράμε την μέση μας για να δούμε τι θα παραγγείλουμε σε παντελόνια/βερμούδες κτλπ? Ο οδηγός του SD δεν λέει και πολλά. . .  .

bumperino!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ήρθε η παραγγελία μου και ομολογώ πως στα νούμερα έπεσα πολύ έξω! Σημ: 1,76 - 78kg

 

Mini reviews:

 

Μπλούζες:

 

1) DC Marios T Shirt Mens (Navy): Γνωστή η ποιότητα των DC και η συγκεκριμένη μπλούζα φαίνεται αρκετά ποιοτική. Η στάμπα φαίνεται πως θα κρατήσει καλά. Το πήρα σε Medium αλλά μου είναι μεγάλο. Σίγουρα την κάνεις για Large.

 

2) Hot Tuna Tuna Photograph T Shirt Mens: Ποιοτικώς φαίνεται μια χαρά. Δεν είναι καθόλου λεπτή ώστε να σου δίνει την αίσθηση ο,τι χαλάει και η μπλε στάμπα φαίνεται ωραία. Το πήρα σε Medium αλλά μου είναι μεγάλο.

 

3) Ocean Pacific Camper Print Tee Senior (λευκό): Πολύ ωραία υφή του υφάσματος και νορμάλ στάμπα. Νομίζω πως για τα λεφτά της είναι πολύ καλό value. Την πήρα και αυτή σε medium αλλά μου είναι μεγάλη.

 

4) SoulCal Wave Photo T Shirt: Ωραία υφή του υφάσματος και τρομερή στάμπα. Νομίζω πως θα αντέξει. Την πήρα σε Medium και είναι Medium. Μου κάνει.

 

5) Soviet Electric Daze T Shirt: Η αγαπημένη μου. Ωραίο tee με νορμάλ ύφασμα το οποίο φαίνεται καλοραμμένο και τρομερή στάμπα. Ελπίζω να κρατήσει. Το πήρα σε Medium και είναι ΚΑΙ αυτό Medium. Μου κάνει.

 

Παντελόνια:

 

6α) 2 x Kangol Chinos Mens (Burgundy και Teal): Για τα λεφτά που ζητάνε είναι εξαιρετικά. Τα χρώματα είναι πολύ ωραία και γενικώς το στυλ είναι ωραίο. Έχω κι άλλα δύο τέτοια παντελόνια τα οποία αντέχουν μια χαρά. Το θέμα όμως είναι ο,τι ενώ στα άλλα δύο φοράω 32R (regular μηκος) αυτά δεν μου κάνουν. Μου είναι στενά και στα πόδια και στη μέση. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άλλαξαν φόρμα. Σε κάποιον 4-5kg λιγότερα από εμένα θαρρώ πως θα του κάνουν.

 

6β) Kangol Chinos Mens (Navy): Ότι και τα από πάνω αλλά μέγεθος 32L. Ήθελα να το δωρίσω σε φίλο αντιστοίχων διαστάσεων με εμένα απλά επειδή φοβόμουν το μήκος το πήρα L (long) ώστε να το κοντύνει και να το φέρει στα μέτρα του.

 

<><><><><><><><><><><><><><><>

 

Οπότε τα 1, 2, 3, 6α, 6β θα επιστραφούν. Αν τα θέλει κάποιος, του κάνουν και είναι από Αθήνα τα πουλάω στην τιμή που τα πήρα χωρίς προφανώς τα μεταφορικά. Την Δευτέρα θα τα διώξω πίσω. Ενδέχεται να επανέλθω με νέα reviews. :P

και μενα ετσι κι ετσι η παραγγελια... εκανα το λαθος και διαβασα τα σχολια , και τελικα ο καθενας λεει την γνωμη του που πολλες φορες ειναι ακυρη.

 

Συνεπως ειμαι και εγω για 7 t-shirt  επιστροφη και αλλαγη με ενα νουμερο μικροτερο .

Με ΕΛΤΑ ποσο περιπου παει ?

Να υποθεσω οτι θα τα στειλουν με DHL οποτε φορτωνομαστε και τα 15 ευρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα ετσι κι ετσι η παραγγελια... εκανα το λαθος και διαβασα τα σχολια , και τελικα ο καθενας λεει την γνωμη του που πολλες φορες ειναι ακυρη.

 

Συνεπως ειμαι και εγω για 7 t-shirt  επιστροφη και αλλαγη με ενα νουμερο μικροτερο .

Με ΕΛΤΑ ποσο περιπου παει ?

 

Ανάλογα το βάρος του πακέτου σου..Ενδεικτικά, ακανόνιστο βάρους μέχρι 500gr = 5.90 ευρώ , ακανόνιστο βάρους μέχρι 1 kg = 8.70 ευρώ και βάρους μέχρι 2 κιλά = 14 ευρώ. Απλή αποστολή πάντα - για συστημένο υπάρχει άλλη χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το βάρος του πακέτου σου..Ενδεικτικά, ακανόνιστο βάρους μέχρι 500gr = 5.90 ευρώ , ακανόνιστο βάρους μέχρι 1 kg = 8.70 ευρώ και βάρους μέχρι 2 κιλά = 14 ευρώ. Απλή αποστολή πάντα - για συστημένο υπάρχει άλλη χρέωση.

ΕΛΤΑ? εδω μου βγαζει διπλασιες τιμες για δεμα-αγγλια  β προτεραιοτητα :fear: .

 

http://www.elta.gr/el-gr/%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CF%83%CF%89%CE%BA%CF%8C%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...