Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να δούμε μήπως έχει αλλάξει κάτι στη δρομολόγηση. Αν έχει κανείς Βρυξέλλες μετά το Gatwick ας μας το πει. Θα ενημερώσω στο επόμενο update που θα έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε μήπως έχει αλλάξει κάτι στη δρομολόγηση. Αν έχει κανείς Βρυξέλλες μετά το Gatwick ας μας το πει. Θα ενημερώσω στο επόμενο update που θα έχω.

 

Η τελευταία φορά που ακολούθησε το δρομολόγιο Gatwick - Βρυξέλλες - Βουδαπέστη-Αθήνα - Πάτρα, ήταν στις 12 Μαρτίου κι έκανε 7 μέρες να φτάσει. Από τότε, πάει Gatwick - Βουδαπέστη - Αθήνα- Πάτρα  και κάνει πάλι 7 μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε μήπως έχει αλλάξει κάτι στη δρομολόγηση. Αν έχει κανείς Βρυξέλλες μετά το Gatwick ας μας το πει. Θα ενημερώσω στο επόμενο update που θα έχω.

7.51 έφυγα απο Gatwick. 

είμαστε στο ίδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7.51 έφυγα απο Gatwick. 

είμαστε στο ίδιο?

 

7:43 την έκανε από Gatwick και 16:05 έφτασε Βρυξέλλες για να ψηφίσει. Από τότε αγνοείται και δεν έχει κάνει check in αλλού. Το δικό σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο οτι έφυγε απο gatwick ξέρω.

δεν έχει κάνει check in ουτε Βρυξελλες ουτε πουθενά αλλού.

 

Μυστήριο. Παλιά ξέραμε σίγουρα τις στάσεις και πάντα έπεφταν μέσα στο timeline. Τώρα έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

14.99 ευρώ τα μεταφορικά για 4 σορτσακια.. Παίζει κανένα κουπονΚι να γλυτωσουμε τιποτα;

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ δύσκολα βρίσκεις κουπόνια για sportdirect

 

πάντως ακόμα κρατάει 16ευρω μεταφορικά
και τα στελνει μια οδικώς , μια αεροπορικώς και μια υποβρυχίως

 

 

κρίμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι το θελα ? μπηκα για ενα μποξερακι batman :P  και κατεληξα να κανω παραγγελια 448 ευρω ! 50 προιοντα πηρα , εκανα το λαθος να το πω σε φιλους , και βρεθηκαμε 7 νοματεοι στο τελος ... Καλυτερα γιατι απο τα 150 ευρο και πανω με πηγαινε σε 29 ευρω μεταφορικα , οσα και στα 450 , τουλαχιστον τα μοιρασαμε .... 4 ευρω ο καθενας ...

Το παιδευα απο χτες το καλαθι, πανω απο 8 -9 πραματα μου βγηκαν out of stock στο ενδιαμεσο , και φτου και απο την αρχη .
Πηραμε απο σαμπρελες , κολαν ,yoga pants  χουφτες ποδηλατου , φουστες , μπλουζες  μεχρι καλτσες γυαλια ηλιου σορτσακια t-shirt φορμες αντιανεμικα και 7 ζευγαρια παπουτσια ...

 

Το ερωτημα ειναι ποσο μεγαλη θα ειναι η ... παλετα χαχαχαχα :D γιατι θα μου ερθουν γραφειο και θα μαι με μηχανακι .
Θα κατεβαινω την Κηφισιας , σαν κατι κινεζους που εξεχει μονο το κεφαλι τους απο το μηχανακι :rolleyes:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...