Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα παραγγείλει το S2 το Σάββατο 23/2/13 από http://www.banggood.com/Wh...l?currency=USD στα 96€ και σήμερα τα ξημερώματα μου έστειλαν email ότι δεν υπάρχει σε στοκ αυτή τη στιγμή και αν θέλω να το αλλάξω με κάποιο άλλο στην ίδια τιμή ή να μου γίνει επιστροφή χρημάτων. Διάλεξα την επιστροφή φυσικά.

Το έχω βρει και εδώ: http://www.ipadalternative...ip-rk3066.html αλλά το έχει 25€ ακριβότερα. Βέβαια με κάτι αρνητικές κριτικές που διάβασα για το εν λόγω site επιφυλλάσομαι για το κατά πόσο θα μου έρθει η παραγγελία... Έχει παραγγείλει κανείς άλλος από δαύτους?

Ξέρει κανείς κανένα άλλο (αξιόπιστο) site να το παραγγείλω κοντά στα 100€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΟ WWW.GLOBALMAIL.DHL.COM ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ  (Item Status for DGM Item#: 2005650130226 is

Received & Dispatched
in Greece on 26.02.2013 03:11 AM)ΠΕΡΙΜΕΝΩ TO PIPO S2.ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΩ;;;;;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:    (A0000..........

(Official website)    FLYT EXPRESS 

Departured at 2013-2-22 19:37:46 from Flytexpress Sorting Center location    Destination need to trackTransportation(Search By Origin)    DetailCopyMore)

ΤΟ RE..........SE ΠΟΤΕ ΘΑΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ VAGGOS ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Καλησπέρα.

Εμένα έφυγε λίγες ώρες πρίν το δικό σου και το παράδοξο είναι οτι στο site της flyt στα κινεζικα βγάζει και άλλη εγγραφη και το REXXXXXXSE το βλέπω απο το 17track (http://www.17track.net/index_en.shtml)και βγάζει: 3/1/2013

1:06 PM, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been

dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for

onward transport abroad.  Έχω παραγγείλη το onda v811 quand core.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να το παραγγείλω και εγώ. Από που να το παραγγείλω και με τι τρόπο αποστολής?

Εγώ το παραγγειλα απο banggood. 'Εχει τα λιγότερα άσχημα σχόλια στο Resellerratings και είναι merchant member, εχει καλές τιμές αλλα το tracking τους ειναι χάλια στη δωρεάν αποστολή. Εχει EMS και DHL η DHL θα στο περάσει από τελωνείο για να πάρει παραπάνω χρήματα, εμένα μου ζήτησαν 56 ευρω πέρσι για τον εκτελονισμό μόνο (αξία δέματος με μεταφορικά 50 ευρω). Για την EMS δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να το παραγγείλω και εγώ. Από που να το παραγγείλω και με τι τρόπο αποστολής?

Απο banggood και με απλό ταχυδρομείο με δωρεάν μεταφορικά.

άργησε λίγο λογο εορτών τα χριστούγεννα του 12 αλλα εντέλη ήρθε.

και να μήν ερχόταν το paypal είναι η ασφάλεια μας σε αυτές τις περιπτώσεις. μη φοβάσαι τίποτα.

υπομονή εαν το πάρεις. σε πολλούς έκανε απο 20-45 μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες μου στέλνεις με p.m ή δημόσια το mail σου και σου στέλνω πρόσκληση για έκπτωση 10$. Αρκεί να κάνεις την αγορά μέσα σε 2 ημέρες. Αυτό ισχύει γενικότερα για όποιον ενδιαφέρεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κινέζικα είτε έχουν πίσω κάμερα είτε δεν έχουν είναι το ίδιο πράγμα. Δεν έχω δει κάποιο κινέζικο τάμπλετ που να βγάζει ανεκτού επιπέδου φωτογραφία, είτε έχουν σημάδια, είτε είναι κουνημένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο που το onda έχει χαμηλότερες επιδόσεις (το διπύρινο) . Έπιασα ενός φίλου με τα ίδια χαρακτηριστικά και η διαφορά σε απόκριση-ταχύτητα είναι πολύ μεγάλη με το S2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...