Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβασα σαν μυθιστόρημα και με πολυ αγωνια ολο το τοπικ.

Αγωνια μερα την μερα για το αν και ποτε θα παραλαμβαιναν οι αγοραστες τα ταμπλετ τους.

Και οταν με το καλο τα πιαναν στα χερια τους αν ηταν χωρις προβληματα.

Πωρε παιδια.Πολυ αγχος..........μα γιατι θα μου πειτε!!!!!!

 

 

 

 

Γιατι παρειγγειλα και περιμενω και εγω ταπλετ απο το banggood.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>άρχισαν τα όργανα!!! <a href="http://www.banggood.com/Wholesale-Onda-V812-Allwinner-A13-Quad-Core-8-Inch-Ips-Android-4_1-16gb-Tablet-p-60539.html">4πύρηνο 8ιντζο με 132 ευρώ... </a></p>

<p>και με 2gb RAM παρακαλω.. το μόνο κακό είναι η μπαταρία.</p>

 

Τουμπανο, η cpu λεει τπτ;

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.jsxltech.com/blogs/allwinner-cpu-forum/6965856-the-worlds-first-allwinner-a31-quad-core-tablet-by-icoo

 

και από τα specs εδώ βλέπω ότι έχει υψηλή συμβατότητα και χαμηλότερη κατανάλωση σε πολύ καλες επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο S2 έχει προσέξει κάνενας να κάνει κολλήματα??? Αυτο συμβαίνει μονο όταν μπαίνω στα settings και είμαι στις εφαρμογές ή στις ρυθμίσεις μπαταρίας. Κάποιες φορές τρώει γερό κόλλημα για 20" και μετά ξεκολάει. Αυτό γίνεται μόνο όταν είμαι στις ρυθμίσεις, αλλού δεν γίνεται.<br />Χτες επαιζα το need for speed most wanted και δεν κόλλαγε καθόλου. Σκέφτηκα μήπως έφταιγε ο Nova launcher, έβαλα τον Holo και έκανε τα ίδια. Μάλλον πάω για reset να δω αν θα στρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα σαν μυθιστόρημα και με πολυ αγωνια ολο το τοπικ.

Αγωνια μερα την μερα για το αν και ποτε θα παραλαμβαιναν οι αγοραστες τα ταμπλετ τους.

Και οταν με το καλο τα πιαναν στα χερια τους αν ηταν χωρις προβληματα.

Πωρε παιδια.Πολυ αγχος..........μα γιατι θα μου πειτε!!!!!!

 

 

 

 

Γιατι παρειγγειλα και περιμενω και εγω ταπλετ απο το banggood.

Παίζει να το παραλάβεις πριν από μένα! 49 μέρες κλείνω σήμερα! Σου εύχομαι να μην το περάσεις και να ρθει γρήγορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να το παραλάβεις πριν από μένα! 49 μέρες κλείνω σήμερα! Σου εύχομαι να μην το περάσεις και να ρθει γρήγορα. 

Πραγματικα πολυ δυσκολο κομματι η αναμονη.Μετα αρχιζει αλλο κοματι....να ειναι καλο χωρις ελλατωματα.

Εύχομαι να το παραλαβουμε και οι δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καν'το δεν ειναι τπτ εγω το εκανα με το βιντεο απο το τουμπε που υπαρχει πιο πισω..δεν εχει σχεση το ρουτ με τα κολλήματα η οχι ... αν σου κολλούσε πριν θα κολλάει κ μετα το ρουτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To root είναι για να έχεις δικαιώματα διαχειριστή. Τπτ παραπάνω. δεν είναι κάτι το "μαγικό". Θα σου δώσει την δυνατότητα να σβήσεις εφαρμογές συστήματος και να χρησιμοποιήσεις εφαρμογές που θέλουν δικαιώματα διαχειριστή (root) για να δουλέψουν σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου στείλανε μήνυμα και με ρωτάνε αν θέλω να μου προσφέρουν 200 BG Points δηλαδή 1 ευρώ νομίζω και καλά για συγνώμη που καθυστέρησε. το dispoute το έχω ακόμα open...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τελη παρελαβες?αν ναι δεξου για τυχων μελλοντικες αγορες.οχι οτι ειναι κανα σοβαρο ποσο απλα λεμε.εγω παλι που ειχα κανει παραπονα με ωραιο και ευγενικο τροπο δε μου δοσανε ουτε σεντς :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο S2 έχει προσέξει κάνενας να κάνει κολλήματα??? Αυτο συμβαίνει μονο όταν μπαίνω στα settings και είμαι στις εφαρμογές ή στις ρυθμίσεις μπαταρίας. Κάποιες φορές τρώει γερό κόλλημα για 20" και μετά ξεκολάει. Αυτό γίνεται μόνο όταν είμαι στις ρυθμίσεις, αλλού δεν γίνεται.<br />Χτες επαιζα το need for speed most wanted και δεν κόλλαγε καθόλου. Σκέφτηκα μήπως έφταιγε ο Nova launcher, έβαλα τον Holo και έκανε τα ίδια. Μάλλον πάω για reset να δω αν θα στρώσει.

 

Εγκατέστησε όπωσδηποτε το ES Task Manager https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.taskmanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5lc3Ryb25ncy5hbmRyb2lkLnRhc2ttYW5hZ2VyIl0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...