Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω αν το λες ειρωνικα η το εννοεις,παντως 2 φορες που τους ειχα ρωτησει κατι πηρα αμμεση και σωστη απαντηση συν το οτι παντα σε ασχετες ωρες υπαρχει καποιος στο live chat.

όχι έχω αγοράσει από εκεί .  ένα onda v701 σε 2 μισί  εβδομάδες το είχα στα χέρια μου με singpost

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 577
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Mindtrapper:

 

Καλοριζικο.

Το βύσμα το προχωράς μέχρι να μπει σχεδόν μέχρι τέλους μέσα (φαίνονται μόνο 2-3mm μετάλλου βύσματος δηλαδή) ή απλά το βάζεις χωρίς ιδιαίτερη δύναμη μέχρι να σταματήσει? Αυτό δεν έχω ξεκαθαρίσει ακόμα. Αν το βάλω με δύναμη και κουμπώσει καλά μέσα, ειναι οκ και εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως έτσι, δεν μπόρεσα για πιο καθαρή φώτο. Πάντως δεν το πίεσα καθόλου, όταν αισθάνθηκα ότι μπήκε το άφησα. Μήπως εσένα είναι λίγο πιο μέσα και θέλει σπρώξιμο;

post-43693-0-49996800-1357578128_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα φάνηκε και στα ΕΛΤΑ (όχι courrier)


Δευτέρα, 07 Ιανουαρίου 2013, 3:41:14 μμ

Τόπος Σάρωσης:  ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Περιγραφή:  Αποστολή Συσκευασίας

 

Αναμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα φάνηκε και στα ΕΛΤΑ (όχι courrier)

 

Δευτέρα, 07 Ιανουαρίου 2013, 3:41:14 μμ

Τόπος Σάρωσης:  ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Περιγραφή:  Αποστολή Συσκευασίας

 

Αναμένουμε

.

 

σε 2 με 3 μερες θα το εχεις... 28/12/2012 φανηκε εμενα 31/12/ το πηρα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα το PIPO Μ1 που είχα παραγγείλει από banggood. Μόλις το σύνδεσα στο φορτιστή το tablet δούλεψε για 2-3 λεπτά και μετά έκλεισε και πλέον δεν ανοίγει καθόλου. Μετά ανακάλυψα ότι ο φορτιστής που μου στείλανε είναι 9v 2.5A ενώ η θύρα του tablet γράφει 5v και το manual γράφει να συνδέσεις μόνο φορτιστή 5v 2.5A. Οπότε λογικά κάηκε ε;

Επίσης αντί για Micro USB μου στείλανε ένα Mini usb καλώδιο.

 

Πως να κινηθώ τώρα, να τους στείλω email ή να κάνω κατευθείαν dispute στο paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως έτσι, δεν μπόρεσα για πιο καθαρή φώτο. Πάντως δεν το πίεσα καθόλου, όταν αισθάνθηκα ότι μπήκε το άφησα. Μήπως εσένα είναι λίγο πιο μέσα και θέλει σπρώξιμο;

Στην δικιά μου περίπτωση, όταν βάζω το βύσμα μέχρι τη θέση 1 τότε στις μετακινήσεις με το χέρι σταματάει η φόρτιση. Στη θέση 2 είναι που δουλεύει κανονικά, αλλά θέλει λίγο παραπάνω δύναμη για να κουμπώσει.

 

Τελικά αν κρίνω από την φωτογραφία σου, η θέση 2 είναι η σωστή απλά σε εσένα δεν είναι τραχύ το κούμπωμα.

2013-01-07%2019.47.29.jpg

 

2013-01-07%2019.50.37.jpg

 

2013-01-07%2019.51.24.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα το PIPO Μ1 που είχα παραγγείλει από banggood. Μόλις το σύνδεσα στο φορτιστή το tablet δούλεψε για 2-3 λεπτά και μετά έκλεισε και πλέον δεν ανοίγει καθόλου. Μετά ανακάλυψα ότι ο φορτιστής που μου στείλανε είναι 9v 2.5A ενώ η θύρα του tablet γράφει 5v και το manual γράφει να συνδέσεις μόνο φορτιστή 5v 2.5A. Οπότε λογικά κάηκε ε;

Επίσης αντί για Micro USB μου στείλανε ένα Mini usb καλώδιο.

 

Πως να κινηθώ τώρα, να τους στείλω email ή να κάνω κατευθείαν dispute στο paypal;

Στείλτους ένα email ,και εξήγησε τι συνέβει πρώτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δικιά μου περίπτωση, όταν βάζω το βύσμα μέχρι τη θέση 1 τότε στις μετακινήσεις με το χέρι σταματάει η φόρτιση. Στη θέση 2 είναι που δουλεύει κανονικά, αλλά θέλει λίγο παραπάνω δύναμη για να κουμπώσει.

 

Τελικά αν κρίνω από την φωτογραφία σου, η θέση 2 είναι η σωστή απλά σε εσένα δεν είναι τραχύ το κούμπωμα.

2013-01-07%2019.47.29.jpg

 

2013-01-07%2019.50.37.jpg

 

2013-01-07%2019.51.24.jpg

Ναι από τις φώτο σου η θέση 2 είναι εκεί που πάει το δικό μου, αλλά χωρίς ζόρι. Ίσως στη συναρμολόγηση τους στράβωσε λίγο και θέλει πίεση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...