Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην απελπίζεσαι! Απ'ότι φαίνεται την πατήσαμε όσοι παραγγείλαμε στα τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη. Διάβασε και καμιά σελίδα πιο πριν να δεις πόσοι είμαστε...

αφου εφτασε του timekeeper εχθες που αν δε κανω λαθος ηταν ο πρωτος που το αγορασε τοτε εμεις εχουμε ακομα μελλον :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει απο 2 γεναρη,ειναι λογικο να βαζω το tracking number και να μην φαινεται πουθενα το δεμα ακομα?

παρα πολυ νωρις.. εγω εκανα αγορα 1/12 και εφυγε απο σιγκαπουρη στις 7/12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ νωρις.. εγω εκανα αγορα 1/12 και εφυγε απο σιγκαπουρη στις 7/12

Εγώ είμαι ο χειρότερος του χωριού. Παραγγελία 27/11 έφυγε 8/12... κάποιος με μούντζωσε! δεν εξηγείται!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχω 3 μέρες που έκανα dispute έγραψα και τι συνέβη και κάνεις δεν μου έστειλε τίποτα. ούτε να με ρωτήσει κάτι ούτε διακανονισμό τίποτα είναι νορμαλ αυτό? τι να κάνω? να κάνω Escalate this dispute to a PayPal claim??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχω 3 μέρες που έκανα dispute έγραψα και τι συνέβη και κάνεις δεν μου έστειλε τίποτα. ούτε να με ρωτήσει κάτι ούτε διακανονισμό τίποτα είναι νορμαλ αυτό? τι να κάνω? να κάνω Escalate this dispute to a PayPal claim??

 

Το είπαμε και πριν λίγα posts: ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ESCALATE ΠΡΙΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 7 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ DISPUTE. Απλά περίμενε. Κακό του κεφαλιού τους αν δεν σου απαντάνε γιατί αν τελικά κάνεις escalate θα σου δώσουν τα λεφτά 101%. Είναι και σαββατοκύριακο βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα σημερα μου στειλανε....τα λεφτα μου πισω,ολα,μιας και ειχα πληρωση και EMS για να ερθει σιγουρα και πιο γρηγορα(τρομαρα μου),βεβαια το paypal τα γύρισε τα χρηματα στην καρτα λεγοντας πως θα κανουν καποιες ημερες να φανουν εκει,ξερει καποιος ποσες μερες θελει ωστε να μπορω να ψωνισω ξανα?...ενα δωρο στον εαυτο μου ειπα να κανω και μου το βγαλανε ξινό οι παπαριδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα σημερα μου στειλανε....τα λεφτα μου πισω,ολα,μιας και ειχα πληρωση και EMS για να ερθει σιγουρα και πιο γρηγορα(τρομαρα μου),βεβαια το paypal τα γύρισε τα χρηματα στην καρτα λεγοντας πως θα κανουν καποιες ημερες να φανουν εκει,ξερει καποιος ποσες μερες θελει ωστε να μπορω να ψωνισω ξανα?...ενα δωρο στον εαυτο μου ειπα να κανω και μου το βγαλανε ξινό οι παπαριδες.

λογικα 1-2 εργασιμες θα κανουν να φανουν.αλλα ειχα την εντυπωση οτι τα αφηνουν στον λογαριασμο του Paypal.αλλα ετσι ισως να ειναι καλυτερα.στην περιπτωση μου ας πουμε αν τελικα δεν ερθει με βολευει γιατι θα πανε πισω στην πιστωτικη.

εχασες τα λεφτα για τα μεταφορικα απο ems ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οχι δεν εχασα ,ολα μου τα βαλανε πισω.
Πρεπει να αναφερω ομως οτι τουλαχιστον στην περιπτωση μου και δεδομενου οτι δεν φταιει ο banggood για την μαλακια που δερνει τις μεταφορικες,η εξυπηρετηση και η συνενοηση ηταν αμμεση και πολυ καλη.

Επεξ/σία από kostaskontis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα. τωρα παρτο με free μεταφορικα και περιμενε 25+ μερες μπας και ερθει :P

χαχαχα ναι ειναι μια λυση και αυτο ,αλλα λεω να δοκιμασω την τυχη μου στο ipadalternative αυτη τη φορα με singapore post....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλάσης ανώτερο μαγαζί .

δεν ξερω αν το λες ειρωνικα η το εννοεις,παντως 2 φορες που τους ειχα ρωτησει κατι πηρα αμμεση και σωστη απαντηση συν το οτι παντα σε ασχετες ωρες υπαρχει καποιος στο live chat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου το έφερε ο ταχυδρόμος σήμερα.

 

Τίμιο ταμπλετάκι, το έβαλα για φόρτιση όταν έφτασε 10% (συνήθως τα gadget μου τα αφήνω μέχρι και να σβήσουν πριν τα φορτίσω αλλά έχω ακούσει ότι το RK3066 chip-set έχει προβληματάκια αν το αφήσεις να πάει πολύ χαμηλά) και μετά θα ασχοληθώ λίγο με root (για το ad-away και μόνο) και θα περάσω μάλλον Nova launcher κτλ.

 

Δεν είδα να χάνει φόρτιση αν κουνάς το βύσμα του φορτιστή, το πήγα γύρω γύρω λίγο και συνέχιζε να φορτίζει κανονικά, πιστεύω θα είναι ΟΚ. Το protector που έχουν πάνω είναι της πλάκας, χάλια υφή και διαύγεια αλλά και πάρα πολλές φουσκάλες. Ίσως να μην είναι καν protector αλλά απλά προστασία από τις γρατσουνιές εκεί στις αποθήκες τους. Ξέρει κανείς "καλή" θήκη και screen protector για 8" (όταν λέω καλή εννοώ προφανώς eBay κινέζικη αλλά να μην είναι και τελείως της πλάκας, φαντάζομαι θα υπάρχει αρκετή ποικιλία τώρα που υπάρχει και το iPad mini);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...