Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειχα νεα (οχι καλα) απο το Banggood σημερα ηρθε αυτο με εμαιλ:

Dear Kostas Kontis,

 

Warm greeting from Banggood in the New year.

 

Deeply sorry to inform you that your order has returned to us with the item for there is battery in it.

 

Usually, the products with battery could ship successfuly. But during the special time of Christmas and new year holiday as well as the coming Lunar New Year in China, the Custom clearance is very strict to the item with battery. Some orders are unable to deliver successfully at once time.

 

Would you like us to resend it or refund payment to you? If you agree, we will try to ship by DHL as we have successed in it.

 

Hope to hear from you soon.

 

Best regards

 

Judy

 

 

τι κανω ρε παλικαρια πειτε καμια ιδεα,να μου το στειλουν με DHL η να μου δωσουν τα χρηματα πισω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 577
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πωωωω! Ξενέρωμα! Θύμισε μας πότε έγινε η παραγγελία και με ποιο ταχυδρομείο! Βλέπω να συμβαίνει το ίδιο και με μένα. Αν και σήμερα από το Banggood μου απάντησαν και μου παν να περιμένω να έρθει και να μην κάνω dispute. Βέβαια εγώ θα κάνω την 44η μέρα να είμαι καλυμμένος   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κωστα τα στελνουν ετσι και αλλιως με μειωμενη τιμη ως mp3 αξιας 23ευρω αν θυμαμαι καλα. οποτε δε παιζει. + οτι τετοιες εταιριες οπως dhl ξερω οτι δε δεχονται τετοια κολπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωω! Ξενέρωμα! Θύμισε μας πότε έγινε η παραγγελία και με ποιο ταχυδρομείο! Βλέπω να συμβαίνει το ίδιο και με μένα. Αν και σήμερα από το Banggood μου απάντησαν και μου παν να περιμένω να έρθει και να μην κάνω dispute. Βέβαια εγώ θα κάνω την 44η μέρα να είμαι καλυμμένος   

παραγγελια 24/12 με EMS.

 

τελικα FFS απο που στο καλο μπορει κανεις να παρει κινεζοταμπλετ και να το παραλαβει σιγουρα και σε ανθρωπινο χρονο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελια 24/12 με EMS.

 

τελικα FFS απο που στο καλο μπορει κανεις να παρει κινεζοταμπλετ και να το παραλαβει σιγουρα και σε ανθρωπινο χρονο???

 

http://www.youtube.com/watch?v=XlNucIrqLZA

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια, για κάντε μια αναζήτηση στο elta-courrier http://www.elta-courier.gr/search.asp γιατί εμένα μου έγραψε "ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 05-01-2013 16:50 IPS". Λέτε να ξημέρωσε και για εμάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια, για κάντε μια αναζήτηση στο elta-courrier http://www.elta-courier.gr/search.asp γιατί εμένα μου έγραψε "ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 05-01-2013 16:50 IPS". Λέτε να ξημέρωσε και για εμάς;

ωχ!! τετοια λεγε μου παιχταρα μου!!! παω να δω

 

ωχ!! τετοια λεγε μου παιχταρα μου!!! παω να δω

τσαμπα πηρα την χαρα :(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ!! τετοια λεγε μου παιχταρα μου!!! παω να δω

 

τσαμπα πηρα την χαρα :(

 

Να σου πω τι εικάζω; Καταρχάς, αυτό που οι περισσότεροι ερμηνεύουν σαν "έφτασε Σουηδία" επειδή το posten λέει "The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad, Sweden Post, Direct Link, Singapore" είναι λάθος. Σημαίνει ότι το δέμα ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ με το direct mail του posten. Πιστεύω λοιπόν ότι επειδή το φορτίο τους κάπου κόλλησε κι επειδή παραπονεθήκαμε στο banggood κι αυτοί με την σειρά τους στο posten (εμένα τουλάχιστον έτσι μου είπανε) οι σουηδοί "αναβαθμήσανε" τα δέματά μας σε EMS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έστειλα mail στο [email protected]

Αγορά 01 December, 2012 , και ακόμα άφαντο !

Τις αγορές μου μέσα...

 

Μην απελπίζεσαι! Απ'ότι φαίνεται την πατήσαμε όσοι παραγγείλαμε στα τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη. Διάβασε και καμιά σελίδα πιο πριν να δεις πόσοι είμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...