Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους. Σήμερα παρέλαβα το τάμπλετ (παραγγελια 10-12). Ευτυχώς με μια γρήγορη είναι όλα εντάξει (οθόνη πίξελ κλπ). Η συσκευάσια ήταν καλή και πρόσεξα ότι έχει ήδη screen protector. Το έβαλα για φόρτιση (ανοίγει όταν μπει στην πρίζα αλλά έτσι είναι σχεδιασμένο από ότι έχω διαβάσει). Η εξερεύνηση θα γίνει το απογευμα γιατί έχουμε και δουλείες :-).

Καλή Χρόνιά σε όλους και με το καλό να παραλάβουν όλα τα παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους. Σήμερα παρέλαβα το τάμπλετ (παραγγελια 10-12). Ευτυχώς με μια γρήγορη είναι όλα εντάξει (οθόνη πίξελ κλπ). Η συσκευάσια ήταν καλή και πρόσεξα ότι έχει ήδη screen protector. Το έβαλα για φόρτιση (ανοίγει όταν μπει στην πρίζα αλλά έτσι είναι σχεδιασμένο από ότι έχω διαβάσει). Η εξερεύνηση θα γίνει το απογευμα γιατί έχουμε και δουλείες :-).

Καλή Χρόνιά σε όλους και με το καλό να παραλάβουν όλα τα παιδιά.

τι??? μα πως? εγω εκανα παραγγελεια στις 1/12/12 και ακομα να φανει στο ελληνικο ελτα....... :( μια βδομαδα ακομα διορια και μετα κανω dispute στο paypal :(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους. Σήμερα παρέλαβα το τάμπλετ (παραγγελια 10-12). Ευτυχώς με μια γρήγορη είναι όλα εντάξει (οθόνη πίξελ κλπ). Η συσκευάσια ήταν καλή και πρόσεξα ότι έχει ήδη screen protector. Το έβαλα για φόρτιση (ανοίγει όταν μπει στην πρίζα αλλά έτσι είναι σχεδιασμένο από ότι έχω διαβάσει). Η εξερεύνηση θα γίνει το απογευμα γιατί έχουμε και δουλείες :-).

Καλή Χρόνιά σε όλους και με το καλό να παραλάβουν όλα τα παιδιά.

 

Καλορίζικο φίλε μου!

 

Αν δεν σου κάνει κόπο γράψε το ιστορικό του posten και γι'εμάς τους ταλαίπωρους... Να ξέρουμε τι μας περιμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπ λες να ειναι κατι αλλο;  περιμενω και αλλη παραγγελια αλλα ειναι απο Αγγλια!  περιεργα πραγματα

 

 

Πηγα ταχυδρομειο. Τελικα ηρθε ενα usb speaker που παρηγγειλα απο το banggood την ιδια μερα.   

Το tablet αφαντο ακομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοδουλευτο,με απλο ελτα η ems το παραγγειλες?

Εμενα απο 28/12 που εμφανιστηκε στα elta-courier καμια κινηση...

Με registered mail 

 

Καλορίζικο φίλε μου!

 

 

Αν δεν σου κάνει κόπο γράψε το ιστορικό του posten και γι'εμάς τους ταλαίπωρους... Να ξέρουμε τι μας περιμένει.

BANGGOOD

Date Added Status

2012-12-10 13:51:39 Payment Confirmed

2012-12-10 13:51:49 Ready To Process

2012-12-11 02:40:30 Processing

2012-12-11 03:26:50 Shipped

 

DHL GLOBAL MAIL

17.12.2012 SG Received & Dispatched Processed in the DGM mail terminal

 

POSTEN.DE

 

Δεν μου την δείχνει πλέον αλλά αν θυμάμαι το έκαναν dispatch 22 ή 23 /12

 

ELTA

 

Dec 27 2012 10:50:25 GMT+0200 (GTB Standard Time) ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ Αντικείμενα σε Συσκευασία

.......

Mon Dec 31 2012 08:32:00 GMT+0200 (GTB Standard Time) ΤΑΧ.ΓΡ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ Επίδοση ΕΠΙΤΥΧΗΣ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους. Σήμερα παρέλαβα το τάμπλετ (παραγγελια 10-12). Ευτυχώς με μια γρήγορη είναι όλα εντάξει (οθόνη πίξελ κλπ). Η συσκευάσια ήταν καλή και πρόσεξα ότι έχει ήδη screen protector. Το έβαλα για φόρτιση (ανοίγει όταν μπει στην πρίζα αλλά έτσι είναι σχεδιασμένο από ότι έχω διαβάσει). Η εξερεύνηση θα γίνει το απογευμα γιατί έχουμε και δουλείες :-).

Καλή Χρόνιά σε όλους και με το καλό να παραλάβουν όλα τα παιδιά.

εχει κανονικό φορτιστή στην συσκευασία? μπαίνει σε δικες μας πρίζες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανονικό φορτιστή στην συσκευασία? μπαίνει σε δικες μας πρίζες?

Είχε κινέζικο με ανταπτορα πρόσθετο στη συσκευασία. Επίσης είχε ακουστικά πιπο αγνωστης ποιότητας και κλασσικό καλώδιο usb το mini usb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους. Σήμερα παρέλαβα το τάμπλετ (παραγγελια 10-12). Ευτυχώς με μια γρήγορη είναι όλα εντάξει (οθόνη πίξελ κλπ). Η συσκευάσια ήταν καλή και πρόσεξα ότι έχει ήδη screen protector. Το έβαλα για φόρτιση (ανοίγει όταν μπει στην πρίζα αλλά έτσι είναι σχεδιασμένο από ότι έχω διαβάσει). Η εξερεύνηση θα γίνει το απογευμα γιατί έχουμε και δουλείες :-).

Καλή Χρόνιά σε όλους και με το καλό να παραλάβουν όλα τα παιδιά.

ρε παιδιά ας μου εξηγήσει κάποιος πώς είναι δυνατών να έχει παραλάβει ο φίλος το ταμπλετ με παραγγελία 10/12 και το δικό μου με παραγγελία 28/11 να μην υπάρχει ούτε στα ελτα ακόμα??? ΕΛΕΟΣ λέμε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά ας μου εξηγήσει κάποιος πώς είναι δυνατών να έχει παραλάβει ο φίλος το ταμπλετ με παραγγελία 10/12 και το δικό μου με παραγγελία 28/11 να μην υπάρχει ούτε στα ελτα ακόμα??? ΕΛΕΟΣ λέμε...

το έστειλε με Με registered mail οχι με free shiπping όπως εσύ υποθετω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω χθες ηρθε συστημενο και το παρελαβα !!! πρωτες εντυπωσεις !!!!αριστο πολυ καλο σφαιρα παει ολα δουλευουνε τελεια!!! wifi αμεσως πολυ δυνατο βρησκει δυκτυα- φωτογραφικη καλη ηρθε με android 4.1.1 ψαχνω να το κανω ροοτ .. δεν ητανε με το αυθντικο κουτι μεσα ηταν συσκευασμενο με ολα τα παρελκομενα >φορτιστη -ακουστικα και καλωδιο συνδεσης για το pc σε κουτι απο φελιζολ θα βαλω φωτογραφια πιο μετα η αυριο ....

 

παρειγκειλα στις 11/12/2012 εφυγ 12/12 ηρθε 31/12 σε 20 μερες ακριβως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω χθες ηρθε συστημενο και το παρελαβα !!! πρωτες εντυπωσεις !!!!αριστο πολυ καλο σφαιρα παει ολα δουλευουνε τελεια!!! wifi αμεσως πολυ δυνατο βρησκει δυκτυα- φωτογραφικη καλη ηρθε με android 4.1.1 ψαχνω να το κανω ροοτ .. δεν ητανε με το αυθντικο κουτι μεσα ηταν συσκευασμενο με ολα τα παρελκομενα >φορτιστη -ακουστικα και καλωδιο συνδεσης για το pc σε κουτι απο φελιζολ θα βαλω φωτογραφια πιο μετα η αυριο ....

 

παρειγκειλα στις 11/12/2012 εφυγ 12/12 ηρθε 31/12 σε 20 μερες ακριβως.....

φιλε με free post το παράγγειλες?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φιλε με free post το παράγγειλες?

ναι απλο ταχυδρομειο free χωρις εξοδα αποστολης ηρθε συστημενο...

 

εδω ολο το ιστορικο οπως το εγραψα στο post 166 Δημοσίευση 27 December 2012 - 05:40 PM

εμενα λεει οτι εφυγε απο¨ The shipment item is under transportation

The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

Tracking events

Date/Time Location Tracking event

12/24/2012 10:05 AM Sweden Post, Direct Link, Singapore The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

και πηγε εκει απο το singapour terminal 20-12-2012 ....Tracking History

Date Location Status Remarks

20.12.2012 SG Received & Dispatched Processed in the DGM mail terminal

 

 

στα ΕΛΤΑ να δουμε ποτε θα φανει??? πληρωσα 11/12/2012 και εφυγε 12/12/

Date Added Status Comments

2012-12-11 11:21:12 Payment Confirmed you can write less value to the package and ship it as a gift???? thanks!!!!!

2012-12-11 12:03:07 Ready To Process

2012-12-12 20:04:24 Back Order

2012-12-12 21:51:07 Processing

2012-12-12 23:27:08 Shipped

Παράθεση

Πολλαπλή Παράθ.

Επεξεργασία

 

και video εδω αλλα δεν ειναι πολυ καλο λογο καμερας του τηλεφωνου και με ενα χερι τραβουσα ....http://www.youtube.com/watch?v=wuH8xbP8l7w&feature=youtu.be

post-236683-0-32432600-1357060476_thumb.jpg

post-236683-0-23351900-1357060500_thumb.jpg

post-236683-0-45066000-1357060521_thumb.jpg

post-236683-0-92589800-1357060545_thumb.jpg

post-236683-0-31674400-1357060576_thumb.jpg

post-236683-0-58231000-1357060598_thumb.jpg

Επεξ/σία από viotos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...