Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ στην ίδια μοίρα με τον timekeeper! Παραγγελία και shipment 28/11 και από 8/12 στο posten. Ζηλεύουμε τους τυχερούς που θα το παραλάβουν πιο γρήγορα από εμάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 577
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημερα ελαβα ειδοποιητηριο απο ΕΛΤΑ να παω να παρω πακετο (απο Ελβετια)

Η παραγγελια εγινε 28/11

Απο Ελβετια πρεπει να εφυγε στις 12/12 αν θυμαμαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα ελαβα ειδοποιητηριο απο ΕΛΤΑ να παω να παρω πακετο (απο Ελβετια)

Η παραγγελια εγινε 28/11

Απο Ελβετια πρεπει να εφυγε στις 12/12 αν θυμαμαι καλα

απο ελβετια? καινούργιο ειναι αυτο πάλι? στην σουηδια αφου πανε ολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπ λες να ειναι κατι αλλο;  περιμενω και αλλη παραγγελια αλλα ειναι απο Αγγλια!  περιεργα πραγματα

 

Τι tracking number σου έδωσε το banggood;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μετα την εμφάνιση του δέματος στο ποστεν εχουμε να περιμένουμε αλλου η μια κ καλη στην πορτα?

 

Έλα ντε... Κανονικά το posten πρέπει μετά από κάποιες μέρες να γράψει ότι έφτασε Αθήνα κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ στην ίδια μοίρα, μέχρι posten μάλλον OK και μετά τίποτα. Εντάξει στον μήνα πάνω θα αρχίζω να τους πρήζω και στις 40 μέρες θα κάνω chargeback από Paypal. 6.12.2012 μου το έστειλαν εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ από 2012-11-28 και δεν μου το εμφάνισε ακόμα στα ελτα ούτε ειδοποιήσει ήρθε ούτε τίποτα 34 μέρες από την παραγγελία.. τι κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ από 2012-11-28 και δεν μου το εμφάνισε ακόμα στα ελτα ούτε ειδοποιήσει ήρθε ούτε τίποτα 34 μέρες από την παραγγελία.. τι κάνω?

το ίδιο και μένα από 27/11/2012. Δεν πιστεύω να 'χουμε πρόβλημα, θα έρθει, αν και εγώ θα τους ενοχλήσω κατά την Πέμπτη να δω τι θα μου πουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά! Διάβασα σε προηγούμενα posts σε αυτό το thread ότι δεν συμφέρει να αφήνεις την Paypal να κάνει την μετατροπή του νομίσματος σε περίπτωση αγοράς, γιατί κρατάει προμήθεια, αλλά καλύτερα να το κάνει η τράπεζα της κάρτας σου. Επειδή είμαι λίγο άπειρος θέλω να ρωτήσω από που το επιλέγουμε αυτό; Είναι κάποια ρύθμιση από το λογαριασμό μου Paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά! Διάβασα σε προηγούμενα posts σε αυτό το thread ότι δεν συμφέρει να αφήνεις την Paypal να κάνει την μετατροπή του νομίσματος σε περίπτωση αγοράς, γιατί κρατάει προμήθεια, αλλά καλύτερα να το κάνει η τράπεζα της κάρτας σου. Επειδή είμαι λίγο άπειρος θέλω να ρωτήσω από που το επιλέγουμε αυτό; Είναι κάποια ρύθμιση από το λογαριασμό μου Paypal;

ναι δε ξερω για τους αλλους.. παντως εγω που αφησα για πρωτη φορα την τραπεζα να μου κανει μετατροπη μου πηρε απο 0.6 λεπτα εως και 1,78ε.. οποτε δε ξερω τελικα τι ειναι καλυτερο....

συνολικα απο 6 συναλλαγες που εκανα με πιστωτικη τον τελευταιο μηνα μου κρατισαν 2,61

δεν ξερω εαν εχω βγει κερδισμενος η χαμενος απο ολο αυτο.

PS.οσο μεγαλυτερο ηταν το ποσο τοσο μεγαλυτερα ηταν και τα εξοδα επεξεργασιας συναλλαγων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δε ξερω για τους αλλους.. παντως εγω που αφησα για πρωτη φορα την τραπεζα να μου κανει μετατροπη μου πηρε απο 0.6 λεπτα εως και 1,78ε.. οποτε δε ξερω τελικα τι ειναι καλυτερο....

συνολικα απο 6 συναλλαγες που εκανα με πιστωτικη τον τελευταιο μηνα μου κρατισαν 2,61

δεν ξερω εαν εχω βγει κερδισμενος η χαμενος απο ολο αυτο.

PS.οσο μεγαλυτερο ηταν το ποσο τοσο μεγαλυτερα ηταν και τα εξοδα επεξεργασιας συναλλαγων

Μέσα από το Paypal βρίσκω την επιλογή να μην κάνουν αυτοί την μετατροπή αλλά να την κάνει η τράπεζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα από το Paypal βρίσκω την επιλογή να μην κάνουν αυτοί την μετατροπή αλλά να την κάνει η τράπεζα;

Την ώρα της πληρωμής το επιλέγεις. Δες εδώ για το πως θα το κάνεις http://forums.focalprice.com/showtopic-34606.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...