Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω πηρα απο δαυτους μολις ενα pipo u1PRO μεταφορικη ems και paypal,ελπιζω να τους κοβει και να δηλωνουν χαμηλοτερη τιμη η gift,για το τελωνιο αν και εγω το θεωρω ψιλοαπιθανο.

Τους κοβει :P

στην περιπτωση μου παντως που ξεχασα να τους πω για χαμηλωτερη τιμη το εκαναν μονοι τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα απο δαυτους μολις ενα pipo u1PRO μεταφορικη ems και paypal,ελπιζω να τους κοβει και να δηλωνουν χαμηλοτερη τιμη η gift,για το τελωνιο αν και εγω το θεωρω ψιλοαπιθανο.

κι εγω αυτο τσιμπησα στις 14 Δεκεμβρη. Για να δουμε ποτε θα ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έπεσε κι άλλο το tablet. με το κουπόνι b185f7, Discount:5% πάνει στα 116,84 δολλάρια. δλδ 88,40 ευρώ.

 

 

Παρατήρησα ότι δεν πρέπει να αφήνεις τις διάφορες υπηρεσίες να κάνουν την μετατροπή απο δολλάριο σε ευρώ γτ το χρεώνουν πολύ περισσότερο. Παντα η τράπεζα να κάνει την μετατροπή. ουτε το site που παραγγέλνεις το προιόν, ούτε το paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έπεσε κι άλλο το tablet. με το κουπόνι b185f7, Discount:5% πάνει στα 116,84 δολλάρια. δλδ 88,40 ευρώ.

 

 

Παρατήρησα ότι δεν πρέπει να αφήνεις τις διάφορες υπηρεσίες να κάνουν την μετατροπή απο δολλάριο σε ευρώ γτ το χρεώνουν πολύ περισσότερο. Παντα η τράπεζα να κάνει την μετατροπή. ουτε το site που παραγγέλνεις το προιόν, ούτε το paypal.

Ναι αλλα μερα με τη μερα η αξια ευρω-δολλαριο αλλαζη οποτε παντα θα υπαρχει και μια Χ διαφορα

Τελικα το τσιμπισες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα μερα με τη μερα η αξια ευρω-δολλαριο αλλαζη οποτε παντα θα υπαρχει και μια Χ διαφορα

Τελικα το τσιμπισες?

Το έχω τσεκάρει και πάντα σχεδον η ισοτιμία που δίνει paypal και τα διάφορα sites δεν συμφέρουν.

 

Θα το είχα αγοράσει από την Κυριακή αλλά έκλεισε ο bro ξενοδοχείο για Λονδίνο για να προλαβει δωμάτιο γτ το άλλο ακυρωθηκε, εξυπηρετήσαμε και έναν φίλο που ηθελε να κλείσει κάτι από soby.gr που τελειωνε η προσφορά το Σάββατο, και έμεινε η κάρτα από λεφτά και δεν έχουμε ευκαιρίσει να πάμε να βάλουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά σε όλους. Το δικό μου από τις 8/12/2012 φαίνεται να είναι στη Σουηδία. Πήρα τηλ σήμερα (27/12) στα ΕΛΤΑ της πόλης μου και δεν έχει έρθει τίποτα ακόμη, έψαξε η υπάλληλος και με το tracking id της μορφής RE...SE και δεν βρήκε τίποτα. Τελικά τα κινέζικα ταχυδρομεία φαίνεται να λειτουργούν άψογα. Για τα ευρωπαϊκά - ελληνικά αρχίζω και έχω μία αμφιβολία :). Υπάρχει κανείς που να παρέλαβε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά σε όλους. Το δικό μου από τις 8/12/2012 φαίνεται να είναι στη Σουηδία. Πήρα τηλ σήμερα (27/12) στα ΕΛΤΑ της πόλης μου και δεν έχει έρθει τίποτα ακόμη, έψαξε η υπάλληλος και με το tracking id της μορφής RE...SE και δεν βρήκε τίποτα. Τελικά τα κινέζικα ταχυδρομεία φαίνεται να λειτουργούν άψογα. Για τα ευρωπαϊκά - ελληνικά αρχίζω και έχω μία αμφιβολία :). Υπάρχει κανείς που να παρέλαβε;

ειναι νωρις ακομα :D

ειναι και οι γιορτες στη μεση. με τη νεα χρονια το βλεπω μεχρι της 10 του μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol σημερα μου στειλαν με email κιαλο tracking number  για ems.....τωρα εχω ενα με μορφη Α0000χχχχχ και ενα EA12χχχχχχ.Τι παιζει ξερει κανεις? ποιο tracking να παρακολουθω εγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...