Προς το περιεχόμενο

Gaggia Baby £124.99 λιρες στο amazon


yiannis71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ξερω αν ειμαι offtopic , αλλα πριν απο 3-4 χρονια πηρα αυτη

 

http://www.getitnow.gr/prod/mikrosyskeyes/kafetieres/kafetiera-spidem-rapid-steam/prod260015pp/

 

κατι μου λεει οτι ειναι στα τελευταια της....

 

η gaggia θεωρειται/ειναι καλυτερη σα μηχανη απο αυτη της spidem?

 

thanks προκαταβολικα...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συγκρίνονται οι δυο μηχανές η spidem ειναι αυτόματη (χωρις αφρογαλο) κ δεν μπορεις να επηρεάσεις την τυποποιημένη διαδικασία παρασκευής του καφε αντίθετα με τη Gaggia κ ολες αυτου του τυπου που βαζεις μονος το καφε στο φιλτρακι (μπορείς να επηρασεις ποσότητα πάτημα κλπ)! που αν πλαισιωθει με ενα καλο μήλο, μπορει να φτασει σε πολυ ποιοτικά αποτελέσματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, ετσι ειναι!

Παρε τηλ τον Κωτσοβολο κ ζητα την διαφορα πισω, θα πεσει πολυ γελιο :-)

Amazon rules :-)

(Για παραδειγμα λεω Κωτσο, ειναι απο τα καλυτερα μαγαζια για τα Ελληνικα δεδομενα).

 

Ειναι σιγουρο το refund σε οποιον το ζητησει, δεν κανουν προσωπικη χαρη, ειναι η πολιτικη του μαγαζιου και φυσικα ειναι φανταστικη για τους καταναλωτες!

(Εχω κανει την διαδικασια σε 3 περιπτωσεις σε καμια 30αρια αγορες φετος, ενας ακομη λογος που το προτιμω με κλειστα ματια).

 

Για ποιες περιπτοσεις παιζει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιες περιπτοσεις παιζει αυτο?

 

Διπλα στην περιγραφη του προιοντος, εχει link με το return policy που ισχυει αν το αγορασεις.

Βασικα, οτι ειναι απο amazon πωλητη εχει αντιστοιχη πολιτικη, αν δεν κανω λαθος στα περισσοτερα προιοντα.

(τωρα δινει 60 μερες λογω Χριστουγεννων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...