Προς το περιεχόμενο

προσκληση πολλων ατομων σε εκδηλωση στο facebook


kostask91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχει ενας γνωστος ταβερνα και κανει διαφορες εκδηλωσεις στο facebook. πως μπορει να επιλεξει πολλα ατομα ευκολα και γρηγορα για να τους στειλει προσκληση χωρις να χρειαζεται να τικαρε ενα ενα τα ατομα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Γεια σας. Διατηρώ μια σελίδα στο fb κι έχω ανεβασει μια εκδήλωση. Θα ηθελα λίγο αν γνωρίζετε κάποιες πληροφορίες.... Στους φίλους της σελίδας πηγαίνει ειδοποίηση για την εκδήλωση; Δηλαδή κοκκινίζει πάνω αριστερά η ενδειξη ειδοποιησης; Ή απλά βλέπουν στον τοίχο τους την εκδήλωση που ανέβασα; Επίσης στη σελίδα της εκδήλωσης μου γράφει "προσκεκλημένοι 10" ενώ είναι αρκετοί περισσσότεροι οι φίλοι της σελίδας. Οι υπόλοιποι γιατί δεν προσκλήθηκαν; ή μήπως είναι φίλοι φίλων της σελιδας που τους προσκάλεσαν οι ιδιοι;

Για να μην σας πολυζαλίζω εγω αυτο που θα ήθελα είναι να δουν όλοι οι φιλοι της σελίδας και να προσκληθουν στην εκδηλωση. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους φίλους της σελίδας πηγαίνει ειδοποίηση για την εκδήλωση; Δηλαδή κοκκινίζει πάνω αριστερά η ενδειξη ειδοποιησης; Ή απλά βλέπουν στον τοίχο τους την εκδήλωση που ανέβασα;

Οι fans της σελίδας δε λαμβάνουν ειδοποίηση σε περίπτωση εκδήλωσης. Βλέπουν ότι η σελίδα δημιούργησε μία εκδήλωση είτε στην αρχική τους σελίδα είτε στο Timeline (ο παλιός λεγόμενος τοίχος) της σελίδας η οποία δημιούργησε την εκδήλωση.

 

Επίσης στη σελίδα της εκδήλωσης μου γράφει "προσκεκλημένοι 10" ενώ είναι αρκετοί περισσσότεροι οι φίλοι της σελίδας. Οι υπόλοιποι γιατί δεν προσκλήθηκαν; ή μήπως είναι φίλοι φίλων της σελιδας που τους προσκάλεσαν οι ιδιοι;

Δεν υπάρχει επιλογή για να προσκαλέσεις όλους τους fans της σελίδας. Αυτό που μπορείς να κάνεις εσύ (και οποιοσδήποτε άλλος χρήστης) είναι να καλέσεις τους φίλους σου στην εκδήλωση. Οι 10 προσκεκλημένοι υπάρχουν επειδή κάποιος ή κάποιοι τους κάλεσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...