Προς το περιεχόμενο

Pentax K30 με 400€


elvor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην Αγγλία έπεσε η τιμή της στα 460€ και με το cash back για κατοίκους Αγγλίας βγαίνει 400€.

http://www.srsmicrosystems.co.uk/7751/Pentax-K-30-Black-Digital-SLR-Camera-Body---Spare-Battery---SPECIAL.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού την πάρεις, και αγοράσεις και μερικά αξεσουαρ, τι θα τα κάνεις οέο;!

Το πρόβλημα με τις DSLR είναι οτι παντρεύεσαι μάρκα, γιατί οι φακοί, τα flash και τα λοιπά αξεσουάρ δεν είναι συμβατα. Για μένα, αν κάποιος θέλει να μπει σοβαρά στον κόσμο της φωτογραφίας, μόνο Nikon ή Cannon. Από εκεί και πέρα, υπάρχουν τέλειες compact superzoom που καλύπτουν τους περισσότερουν απαιτητικούς χρήστες. Αυτό άσχετα με το αν είναι εξαιρετική μηχανή από μόνη της (που δεν το έχω ψάξει να πω την αλήθεια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιονδήποτε δεν έχει στο κοντινό μέλλον σκοπό να πάει σε FF μηχανή (και να δαπανήσει και 3-5χιλ τουλάχιστον για μηχανή,φακούς και αξεσουάρ) η τιμή είναι παραπάνω από καλή. Υστερεί μόνο στο video σε σχέση με τον ανταγωνισμό και θα έλεγα ότι δεν είναι ακριβώς entry-level από την στιγμή που μιλάμε για σώμα ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Δεν συγκρίνεται φυσικά με καμμία super-zoom όπως λανθασμένα γράφτηκε. Ειναι σοβαρή ποιοτική μηχανή μάλλον η καλυτερη της κατηγορίας της αν δεν ενδιαφέρεται κάποιος για το video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού την πάρεις' date=' και αγοράσεις και μερικά αξεσουαρ, τι θα τα κάνεις οέο;!

Το πρόβλημα με τις DSLR είναι οτι παντρεύεσαι μάρκα, γιατί οι φακοί, τα flash και τα λοιπά αξεσουάρ δεν είναι συμβατα. Για μένα, αν κάποιος θέλει να μπει σοβαρά στον κόσμο της φωτογραφίας, μόνο Nikon ή Cannon. Από εκεί και πέρα, υπάρχουν τέλειες compact superzoom που καλύπτουν τους περισσότερουν απαιτητικούς χρήστες. Αυτό άσχετα με το αν είναι εξαιρετική μηχανή από μόνη της (που δεν το έχω ψάξει να πω την αλήθεια...)[/quote']

 

Όλες οι third party εταιρίες (Tokina, Sigma, κλπ) συνήθως βγάζουν τους ίδιους φακούς για όλες τις δημοφιλείς μοντούρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακραν η καλυτερη επιλογη για αγορα.σχετικα με το βιντεο,και εγω που εχω μια α55,(απο τις καλυτερες-ταχυτερες στην αυτοματη εστιαση)δουλευω περισοτερο την χειροκινητη,που ειναι ακομα πιο γρηγορη(αρκει να εισαι εξοικειωμενος με τον εκαστοτε φακο)

 

εμεις στην ψωροκωσταινα,υπαρχει περιπτωση να την παρουμε στα 400?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τι κολπο ειναι παλι το cashback;

 

Ειναι επιστροφη χρηματων.

 

 

 

 

Περα απο αυτο, ειναι μια πολυ συμπαθητικη και διαφορετικη ταινια, αν δεν την εχετε δει να το κανετε.

http://www.imdb.com/title/tt0460740/

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...