Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο οτι βλέπω έβγαλαν μια προσφορά αν πάρεις το origin access η ea access μπορείς να παίξεις γύρω στις 10 ώρες απο τις 16 του μήνα

Ναι ισχυει και το πηρα μαλιστα απο cdkeys απο 3.99λιρες για μενα στις 2.99,οποτε 16 του μηνα θα δουμε αν το game αξιζει η οχι,γενικα δεν μου φανηκε ασχημο αυτα που που προσφερει το access αυτο. Tωρα τι ωρα ανοιγει στις 16 ψαχνω να βρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω απο την 1 αυτο το ποστ....

 

Σίγουρα σεναριακά δεν έχει νόημα. Νομίζω όμως ότι επιβάλλεται να τα παίξει για να κατανοήσει το σύμπαν του παιχνιδιού. Είναι και παιχνιδάρες τα άτιμα που προσφέρουν αρκετές συγκινήσεις. Άσε που μέχρι να τα τελειώσει το Andromeda θα έχει πέσει στο τριαντάευρο και θα έχει φανεί αν αξίζει τελικά...

 

και απλα θελω να επιμενω στην θεση μου να μην το ΞΑΝΑ-παιξεις μονο και μονο επειδη ο αρνητισμος μου και ο φοβος μου για καποιον λογο πως το οτι παιχνιδι δεν θα ειναι καλο θελει να σε γλυτωσει απο το τεραστιο ξενερωμα που θα παρεις αν πραγματι ο φοβος μου επαληθευτει!

απο την αλλη βλεπω σχολια οτι δεν εχουν παιξει ΠΟΤΕ τα mass effect και αναρωτιεμαι λιγο πως ζειτε....οποτε και θα σας προτεινα να τα παιξετε αμεσα γιατι ειναι παιχνιδαρες ειδικα για το 1ο θυμαμαι ειχα βρει και και κατι mods για να το κανουν να μοιαζει λιγο πιο ομορφο και προσφατο μιας και εχει περασει και μια 10ετια πλεον απο οταν βγηκε αν και δεν ειναι τα γραφικα το σημαντικο στοιχειο τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω συνέχεια το "We'll bang, OK?" και είχα ξεχάσει αυτά.

 

NSFW talk, comedy questionable for some people. :P

ναιιιιιιιιι ρε μαν!

χαχαχαχα..

βλέπω ότι έχω κάποια viewed :P

μου χαν λείψει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ή έκδοση που βρίσκω στο skroutz είναι όντως physical copy σε dvd δισκάκια ή απλά είναι το κουτί με τον κωδικό για να το ενεργοποιήσω και να το κατεβάσω χωρίς να το περάσω απο dvd? 

Ρωτάω γιατί είχα διαβάσει παλαιότερα ότι δεν θα υπάρξει physical edition, στην Ευρώπη τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου φάνηκε ανούσιο το MP χωρίς να έχει κάτι να προσφέρει, αλλα θα μου πεις πως αλλιώς θα ξοδέψεις τα "Andromeda Coins", καλύτερα να μην είχε και να έπεφτε η δουλειά στο SP.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου φάνηκε ανούσιο το MP χωρίς να έχει κάτι να προσφέρει, αλλα θα μου πεις πως αλλιώς θα ξοδέψεις τα "Andromeda Coins", καλύτερα να μην είχε και να έπεφτε η δουλειά στο SP.

Συμφωνώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μπέφτω από ντα ζύννεφα.

 

"Yeah, about that. The first few hours of Andromeda are a gruesome trudge through the most trite bilge of the previous three games, smeared out in a setting that’s horribly familiar, burdened with some outstandingly awful writing, buried beneath a UI that appears to have been designed to infuriate in every possible way."

 

"Side quests feel like something from a 2004 Korean MMO. Just complete nothingness, running from map icon to map icon, scanning objects with your scanner when told to, and then AI companion SAM letting you know that, yup, the source of the defects has been found/animal has been captured/toddler reunited with rabid tiger, despite your actually doing nothing relevant to the tissue-thin narrative."

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου φάνηκε ανούσιο το MP χωρίς να έχει κάτι να προσφέρει, αλλα θα μου πεις πως αλλιώς θα ξοδέψεις τα "Andromeda Coins", καλύτερα να μην είχε και να έπεφτε η δουλειά στο SP.

 

Ειλικρινά αυτό με το MP δεν μπορώ να το καταλάβω με τίποτα. Λες και δεν υπάρχουν δεκάδες παιχνίδια εκεί έξω μόνο για MP. Τί παραπάνω έχουν να δώσουν σε σχέση με τους υπόλοιπους;

 

Αυτοί στη CD Project χαζοί είναι...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπέφτω από ντα ζύννεφα.

 

"Yeah, about that. The first few hours of Andromeda are a gruesome trudge through the most trite bilge of the previous three games, smeared out in a setting that’s horribly familiar, burdened with some outstandingly awful writing, buried beneath a UI that appears to have been designed to infuriate in every possible way."

 

"Side quests feel like something from a 2004 Korean MMO. Just complete nothingness, running from map icon to map icon, scanning objects with your scanner when told to, and then AI companion SAM letting you know that, yup, the source of the defects has been found/animal has been captured/toddler reunited with rabid tiger, despite your actually doing nothing relevant to the tissue-thin narrative."

Ακούγεται σα να έχει τα ίδια προβλήματα με το DAI (bioWare...).

Πάντως και η αρχή του DAI  ήταν έτσι και ο βασικός λόγος που το είχα παρατήσει ..καταραμένα hinterlands  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπέφτω από ντα ζύννεφα.

 

"Yeah, about that. The first few hours of Andromeda are a gruesome trudge through the most trite bilge of the previous three games, smeared out in a setting that’s horribly familiar, burdened with some outstandingly awful writing, buried beneath a UI that appears to have been designed to infuriate in every possible way."

 

"Side quests feel like something from a 2004 Korean MMO. Just complete nothingness, running from map icon to map icon, scanning objects with your scanner when told to, and then AI companion SAM letting you know that, yup, the source of the defects has been found/animal has been captured/toddler reunited with rabid tiger, despite your actually doing nothing relevant to the tissue-thin narrative."

χαίρομαι πολύ!

Στον 1 μήνα κυκλοφορίας θα κάνει 25€ δηλαδή :D ,άμα θαφτεί από τα reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...