Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχω την digital deluxe του 3 και δεν το έχω παίξει ποτέ! :-D

Ε ξεκίνα το απλά όταν πλησιάζεις στο σημείο "μηδέν" κοπάνα πέντε έξι τσίπουρα και να δεις τι ωραία χρωματάκια θα βλέπεις, σκέτη ψυχεδέλεια :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που το μονο προβλημα που υπαρχει πλεον στην pc gaming κοινοτητα ειναι πως τρεχουν τα παιχνιδια με τις νεοτερες καρτες και οχι τι ρολο βαρανε τα παιχνιδια αυτα καθαυτα ή ας πουμε αν το παιχνιδι θα εχει πληρη υποστηριξη controller (μιας και το προηγουμενο ΜΕ3 δεν ειχε).....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει και πολυ νοημα να το κανεις ετσι και αλλιως το στορυ εδω ειναι τελειως αποκομενο απο τα προηγουμενα 3 δεν ειναι οπως το αν εβγαινε το 3 πχ κ "επρεπε" να παιξεις το 1 κ το 2!

 

Σίγουρα σεναριακά δεν έχει νόημα. Νομίζω όμως ότι επιβάλλεται να τα παίξει για να κατανοήσει το σύμπαν του παιχνιδιού. Είναι και παιχνιδάρες τα άτιμα που προσφέρουν αρκετές συγκινήσεις. Άσε που μέχρι να τα τελειώσει το Andromeda θα έχει πέσει στο τριαντάευρο και θα έχει φανεί αν αξίζει τελικά...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω συνέχεια το "We'll bang, OK?" και είχα ξεχάσει αυτά.

 

NSFW talk, comedy questionable for some people. :P

 

Thanx bud δεν τα είχα δει αυτά tbh, έχω λιώσει...respect στο τυπά που έκανε το mix.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Thanx bud δεν τα είχα δει αυτά tbh, έχω λιώσει...respect στο τυπά που έκανε το mix.

 

Εγώ παίζει να είχα δει το πρώτο back in the day. Και έχει 8 για το ME3. :P

 

Θα κοιτάξω και τα υπόλοιπα αργότερα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια ειναι οτι δεν εχω παίξει τα προηγούμενα αλλα μου φαίνεται ενδιαφέρον σαν παιχνίδι , απο θέμα ιστορία φαντάζομαι δεν συνδέεται με τα προηγούμενα οποτε δεν χάνω κατι ?

Multiplayer θα έχει καθόλου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η αλήθεια ειναι οτι δεν εχω παίξει τα προηγούμενα αλλα μου φαίνεται ενδιαφέρον σαν παιχνίδι , απο θέμα ιστορία φαντάζομαι δεν συνδέεται με τα προηγούμενα οποτε δεν χάνω κατι ?

Multiplayer θα έχει καθόλου ?

 

Σίγουρα θα έχει references, μιας και το ταξίδι ξεκινάει κάπου μεταξύ ME2 και 3, αλλά αφού είναι 600 χρόνια στο μέλλον όταν ξυπνάνε και σε άλλο γαλαξία, είναι αρκετά blank slate.

 

Θα έχει multiplayer. Το trailer θα βγει σήμερα.

 

Edit: Καλό θα ήταν να παίξεις και τα παλιά κάποια στιγμή. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...