Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπορώ να πω ότι νόμιζα ότι είναι μόνο single player τόσο καιρό :P

 

ακυρώνω το preorder τώρα,σορι αλλά πρέπει!

Και εγώ είμαι της άποψης να ακυρώσεις. Όσο για το ND1, fuck it, κατέβασε από το πατάρι το Turbo Traxx :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τρειλερακι καλο παντως,με εκανε να ξεχασω για λιγο την κατασταση της συγχρονης EA και Βιοware,μεχρι που ξαναπροσγειωθηκα στο multiplayer video και στην πραγματικοτητα.

 

Θυμαστε το multiplayer του Dead Space 2 και 3? Οχι,δεν τα θυμαστε και καλα κανετε ,γιατι ηταν προιον των ιδιοφυιων στην EA. Τωρα θα εχουμε ακομα ενα προιον ιδιοφυιας φαινεται και ποιος ξερει τι αλλο,οποτε κρατατε μικρο καλαθι δυστυχως.

 

Επισης ειχε βγει βρωμα οτι δουλευουν πολλοι SJW σε υψηλα ποστα εκει στο Andromeda,αρα ακομα πιο δυσοιωνο το μελλον του franchise.

 

Ας βγει τουλαχιστον  επιπεδου Inquisition και θα με ευχαριστημενος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι της άποψης να ακυρώσεις. Όσο για το ND1, fuck it, κατέβασε από το πατάρι το Turbo Traxx :)

έφυγε..πάει

άκυρο η παραγγελία..

 

δεν είχα turbo traxx :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είχα turbo traxx :o

Ε δεν μετρούσε ο Νουνός σου τότε :) εκτός και αν ήταν Νουνά και σου αγόραζε ρουχαλάκια/παπουτσάκια και άλλα τέτοια φλώρικα. Εγώ τον δικό μου τον έχω σε τεράστια εκτίμηση μόνο και μόνο για το Turbo Traxx και το Hero Quest. Μεγάλο αλάνι ο Νουνός :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ που θυμάσαι και το όνομα του, το δικό μου απεβίωσε μετά από jump σε σκάλες, υποτίθεται άντεχε τα πάντα...it didnt :D Καλά για Hero Quest απλά respect. Τα facial animation της Asari πάντως είναι ανύπαρκτα τόσο πολύ που looks fuckin creepy.  Εντωμεταξύ στο προηγούμενο trailer έγλειφε το milf και τώρα το Asari?! Δεν ντρέπεται ο αλήτης?! :P Meanwhile στα youtube comments γίνετε μάχη γιατί και αυτό το trailer έχει male Ryder...όσο δίνεις φωνή στον χαζό...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ που θυμάσαι και το όνομα του, το δικό μου απεβίωσε μετά από jump σε σκάλες, υποτίθεται άντεχε τα πάντα...it didnt :D Καλά για Hero Quest απλά respect.

 

Τώρα που πέρασαν τα χρόνια με έπιασαν τα ψυχολογικά μου και κάνω αναδρομές στο παρελθόν :) του είχα σπάσει τα κάκ@λα του πατέρα μου αλλά άντεξε και τελικά την πλήρωσε ο Νουνός :) το δικό μου είχε ψοφήσει μέσα σε μερικούς μήνες (βουτιά από μπαλκόνι δεύτερου ορόφου).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν μετρούσε ο Νουνός σου τότε :) εκτός και αν ήταν Νουνά και σου αγόραζε ρουχαλάκια/παπουτσάκια και άλλα τέτοια φλώρικα. Εγώ τον δικό μου τον έχω σε τεράστια εκτίμηση μόνο και μόνο για το Turbo Traxx και το Hero Quest. Μεγάλο αλάνι ο Νουνός :)

δεν ένιωθε η νονά..φλώροι..ρούχα μου έπαιρναν είναι η αλήθεια..

googlara να βεβαιωθώ,ο κολλήτος μου το χε και έπαιζα :3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απορώ που θυμάσαι και το όνομα του, το δικό μου απεβίωσε μετά από jump σε σκάλες, υποτίθεται άντεχε τα πάντα...it didnt :D

 

Είναι γνωστό ότι αν δώσεις κάτι σε παιδί και του πεις "δεν σπάει", θα βρει τρόπο. :P :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...