Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Plot twist: Βγαίνει το game και είναι καλύτερο και από τα KOTOR...  :shock:  by far..(too much eh?! :D)

 

Δεν υπαρχει καμια περιπτωση, το μοναδικο πραγμα που θα ειναι καλυτερο απο τα kotor ειναι τα γραφικα.

 

ΥΓ. Επισης μην ξεχναμε οτι υπαρχει σοβαρη περιπτωση το kotor 2 (pre restoration project) να ειναι πιο ολοκληρωμενο παιχνιδι απο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρωνικό ήταν το post μου dude σαν το nick σου, i know it smells fishy γιατί δεν έχουν δείξει σχεδόν τίποτα από gameplay αλλα σίγουρος για κάτι που δεν έχεις ιδέα καλο είναι να μην είσαι ποτε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρωνικό ήταν το post μου dude σαν το nick σου, i know it smells fishy γιατί δεν έχουν δείξει σχεδόν τίποτα από gameplay αλλα σίγουρος για κάτι που δεν έχεις ιδέα καλο είναι να μην είσαι ποτε ;)

 

Τι ειρωνικο εχει το nickname μου;

Ναι δεν μπορω να ειμαι 100% σιγουρος αλλα μπορω να κρινω απο το τι εχουν παρουσιασει τα τελευταια χρονια και να κρινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε, εντάξει, για να μην τα ισοπεδώνουμε όλα πάντως, είναι συγκινητική φωτογραφία

 

post-128915-0-01183700-1486302521_thumb.jpg

 

Το πέτυχα στο 9gag με τίτλο "The original Suicide Squad". Αν μπορεί να τη βρει κανείς σε μεγάλο μέγεθος θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

 

EDIT: τελικά κατάφερα κι βρήκα την αυθεντική (νομίζω) σε μέγεθος ταπετσαρίας, όπου αποφεύγονται και τα jaggies από την αλλαγή μεγέθους. Αντικατέστησα την παλιά με την πολύ καλύτερη νέα.

Επεξ/σία από Tobajara
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφού έκανα edit 50 φορές το post γιατί μία έβαζα το link από wallpaper site που έδινε το link για deviantart, μετά έβαζα το high-res link και έβλεπα ότι έσπαγε, κλπ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

Οκ, πανω κατω οτι περιμενα, το gameplay στην μαχη ειναι αυτο ενος third person shooter, δεν με αρεσει αλλα το εχω αποδεχθει ως αναγκαιο κακο απο το 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...