Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Λες και ήταν movie trailer, από ποτε άρχισαν να γλείφονται και στα game trailers?! Νομίζουν ότι όλοι μένουμε στα υπόγεια τον γονιών μας χωρίς να έχουμε δει ποτε γυναικα?! Come on Bioware...

 

Συνήθως το φάσκιωμα το κρατάγανε για το launch trailer. Τώρα που είδαν ότι τους έχουν γυρίσει την πλάτη, θέλουν να ζμπρώξζουν το λιγούρεμα. :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Γιατι η μαυρη τρυπα στο κεντρο πιανει τον μισο γαλαξια ;  :blink:

Γενικα εχουν κανει την  andromeda λες και εχει μεγεθος ηλιακου συστηματος ,ασχετο που ειναι διπλασια απο το milky way στην πραγματικοτητα

 

επισης στο 2 ειχαμε την miranda στο 3 την ashley 

 

τωρα εχουμε αυτο :P

cora.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα στο 1 δεν την λες και πολυ εμφανισιμη μετα πηρε τα πανω της :P

 

Ενα απο τα σχολια κατω απο το βιντεο 

 

 

Anyone else kind of disappointed with the romance options this time around? Cora looks like a 4o year old soccer mom. At this rate, I'll roll SisRyder and hope the Krogan is romanceable.

:-D  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα αμα δεις απο τα trailer προσπαθουν να κανουν μια μιξη απο ταινιες και αλλα παιχνιδια για να βγαλουν σεναριο. 

Oι ιδεες εκει στην bioware εχουν τελειωσει εδω και καιρο . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωμένη πενηντάρα και-καλά-πανκ κούγκαρ που κυνηγάει το τζόβενο Pathfinder να τον ξεζουμίσει...

 

Και την Pathfinder μάλλον, γιατί δεν το αποκλείω καθόλου να είναι bisexual ή τόσο φανατική φεμινίστρια που πάει μόνο με γυναίκες. Τα piercing στη μούρη και το τατουάζ - μανίκι μάλλον θα είναι paid DLC.

 

Και μετά είναι το κοινό των gamers που καταπίνει τα στερεότυπα

 

Α δεν πάμε καλά. Καθόλου καλά.

 

(παλιά είχαμε την Tali και για τους πιο έτσι τη Samara, τώρα έχουμε...δε βρίσκω λόγια).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε θυμάμαι εσένα, κύριε, με την Τάλι.

 

Εγώ, πάλι, την είχα σαν αδερφή ένα πράγμα, ποτέ δεν σκέφτηκα να κάνω κάτι.

 

Γενικά (το έχω ξαναγράψει, νομίζω) μου την είχε δώσει τόσο το force-fed "ρομάντσο", που τις/τους απέφυγα όλους/όλες στο 1 και το 2.

 

Βλέποντας το τρία να παίρνει την κάτω βόλτα (και εμείς τα τρία μας), είπα, "θα ποθάνουμε που θα ποθάνουμε, άει να βρω ένα soulmate/ξεπέτα/γουατέβα", αλλά εντωμεταξύ το παιχνίδι "θυμόταν" τις επιλογές μου και δεν έγινε τίποτε.

 

Το οποίο ήταν ωραίο, μεν, σαν επιστέγασμα μιας συνεπούς στάσης, αλλά μόλις έσκασε το Ντιξάν, το ομολογώ πως μετάνιωσα που δεν είχα σαβουρώσει το σύμπαν.

 

/e hangs head.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Bioware εχει γινει possesed απτην EA.Αν υπαρχει αντιστοιχος εξορκιστης για εταιριες video games,πρεπει να τον καλεσουμε να βγαλει το δαιμονικο πνευμα απτην καποτε εξαιρετικη Bioware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που είναι μετριότητα σε gameplay και story (που αν έβαζα τα λεφτά μου θα πόνταρα σε αυτό), έχει να πέσει τρελό κράξιμο. Βλέπω να μοιάζει το DAI έπος μπροστά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...