Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Andromeda βέβαια το πάει σε άλλο επίπεδο, όπου και πάλι το πρόβλημα δεν είναι η ομορφιά αυτή καθεαυτή αλλά ΤΟ ΚΑΚΟ CASTING, Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙ. Αυτό είναι κατά μια έννοια πιο βασικό από το αν θα βλέπουμε τη φάτσα της (πέρα από το ότι θα φτιάξουμε το δικό μας, είμαι σίγουρος πως αν βάζαμε τους δικούς μας χαρακτήρες για ψηφορορία θα τους βγάζαμε κακάσχημους), γιατί δείχνει το πώς αντιλαμβάνεται η Bioware το δημιούργημά της. Δεν είναι απλά μια σειρά άσχημων premade μοντέλων ή ένας αδιάφορος default, θέματα πολύ συνηθισμένα, είναι πιο εσκεμμένο το πράμα.

 

Αυτό εννοώ όταν λέω ότι οι εταιρίες παίρνουν αποφάσεις που κάνουν κακό στο προϊόν τους. Πιστεύει κάνεις ότι θα γινόταν πχ  η χαβαλέ κουβέντα στις τελευταίες σελίδες του witcher 3 topic αν αντί της Yen και Triss είχαμε την Sera (DA:I) και την Pathfinder? Είναι θέμα immersion και εκβάθυνση στο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα μια συρραφή από StarTrek:TNG, με λίγο από Marvel και πολλά χιλιοειπωμένα/ιδωμένα κλισέ.

 

Άμα και το σενάριο είναι γτπ, τελικά, ούτε για δώρο από θείο δεν το βλέπω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αλλα δεν μου έκανε κάποιο ιδιαίτερο κλίκ, όπως τα trailers των προηγούμενων παιχνιδιών (τα trailers από τα 1-2 και 3 πάντα ειχαν κάτι να πουν)... αυτό πολυ generic μου φάνηκε....ή μήπως ανεβάζω την μπάρα πολύ ψηλά?...θα δειξει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μέσα από το trailer πάντως βρήκα ποιά θα π@δήξ@ :) νομίζω είναι πασιφανές :)

 

P.S Έφτασε και η στιγμή μάλλον που παιχνίδι Mass Effect το βλέπω να το αγοράζω σε κανά Sale ή από κάποιο κλειδάδικο σε κανά εξάμηνο :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

generic του generic το generic ω generic

 

Πολυ μετριοτητα βλεπω.Οι πρωταγωνιστες μιλανε λες και παιζουν σε B movie.

 

Αυτό ακριβώς, 100% αναμάσημα, ακόμα και κλεμμένες ατάκες ακούγονται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες και ήταν movie trailer, από ποτε άρχισαν να γλείφονται και στα game trailers?! Νομίζουν ότι όλοι μένουμε στα υπόγεια τον γονιών μας χωρίς να έχουμε δει ποτε γυναικα?! Come on Bioware...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...