Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε ok αλλάξανε την τύπισσα στα "γήινα" standards (bs, its a fuckin game), τον τυπά γιατί το αλλάξανε?! Τα πρώτα μούτρα ήταν αξιοπρεπέστατα, δηλαδή equality και στην εξωτερική εμφάνιση, μα δεν φταίει αυτός έτσι γεννήθηκε :D

 

Στην πρώτη φαίνεται άντρας και στη δεύτερη παιδάκι(Νεοσύλλεκτος φαντάρος 18 χρονών κουρεμένος σαν γίδι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως ''λογική'' η αλλαγή τους, νομίζω οι SJW παραπονιούνται αν είναι όμορφος/όμορφη κάποιος/κάποια σε video game με την δικαιολογία ότι δεν είναι όλοι οι άνθρωποι έτσι ή κάτι τέτοιο έχει πάρει το μάτι μου τέλος πάντων. Το σίγουρο είναι ότι μας έχουν πείσει ότι το παιχνίδι θέλουν να είναι SWJ Approved.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ''λογική'' η αλλαγή τους, νομίζω οι SJW παραπονιούνται αν είναι όμορφος/όμορφη κάποιος/κάποια σε video game με την δικαιολογία ότι δεν είναι όλοι οι άνθρωποι έτσι ή κάτι τέτοιο έχει πάρει το μάτι μου τέλος πάντων. Το σίγουρο είναι ότι μας έχουν πείσει ότι το παιχνίδι θέλουν να είναι SWJ Approved.

Το πρόβλημα τους όμως θα είναι ότι οι swj δεν είναι πελάτες τους αλλά εμείς είμαστε. Οπότε Μόλις διαπιστώσουν ότι τρώνε τα μούτρα τους θα το γυρίσουν και πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ok αλλάξανε την τύπισσα στα "γήινα" standards (bs, its a fuckin game), τον τυπά γιατί το αλλάξανε?! Τα πρώτα μούτρα ήταν αξιοπρεπέστατα, δηλαδή equality και στην εξωτερική εμφάνιση, μα δεν φταίει αυτός έτσι γεννήθηκε :D

 

Mass-Effect-4.jpg

Hit6hefN3iLARPJTM4kJ86-1200-80.jpg

Βασικά είναι ο πρώτος μετά από αλλαγή φύλου. Απλά είναι στην θεραπεία με της ορμόνες, μην ψαρώνεις. Θα πετάξει και βυζάκι στο επερχόμενο DLC.

Bioware αγαπητέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαγκες τα παιχνιδια της Bioware ειναι erotic simulators με gay/straight/bi/trans επιλογες.Τωρα κατι διαγαλαξιακοι πολεμοι,κατι καταστροφες του κοσμου,αυτα ειναι η σαλτσα της υποθεσης η το αλατοπιπερο που λεμε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω από την Bioware day one DLC με Ερμαφρόδιτο ASARI χαρακτήρα. Άλλωστε το game κατά όπως φαίνεται πάει για μούφα τουλάχιστον να πηδήξουμε ότι υπάρχει ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω από την Bioware day one DLC με Ερμαφρόδιτο ASARI χαρακτήρα. Άλλωστε το game κατά όπως φαίνεται πάει για μούφα τουλάχιστον να πηδήξουμε ότι υπάρχει ;)

χαχα θα πέσει πολύ κράξιμο μόλις βγεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα τους όμως θα είναι ότι οι swj δεν είναι πελάτες τους αλλά εμείς είμαστε. Οπότε Μόλις διαπιστώσουν ότι τρώνε τα μούτρα τους θα το γυρίσουν και πάλι.

έχετε χάσει την μπάλα με αυτό το θέμα,και μας έχετε κουράσει..

deal with it στην τελική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε χάσει την μπάλα με αυτό το θέμα,και μας έχετε κουράσει..

deal with it στην τελική.

Πλάκα μου κάνεις? Αυτοί μας έχουν πρήξει τα @@!

 

Και το post μου αναφέρετε στο γεγονός ότι η bioware (και η κάθε bioware)δεν τα κάνει αυτά γιατί πιστεύει αυτά που πρεσβεύουν ή συμφωνεί μαζί τους αλλά γιατί προσπαθεί να αυξήσει τα κέρδη της (μιας και για κάποιο άγνωστο λόγο έχει γίνει το νέο trend). Μόλις διαπιστώσει ότι το πράγμα γυρίζει μπουμεραγκ, θα αλλάξει πολιτική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...