Προς το περιεχόμενο

Apotheon - 2d Action RPG platformer


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Όχι. Εννοώ ότι είχα συμπληρώσει την απλή google φόρμα (e-mail, όνομα και συμφωνία με τους όρους) που μου υπέδειξε όταν απάντησε στο αρχικό e-mail που έστειλα.

Το e-mail εκεί (στη φόρμα) πρέπει να είναι το ίδιο με το e-mail της αγοράς από το Humble Store (το widget που είχαν στο site ήταν του Humble Store επίσης, οπότε δεν έχει σημασία αν το πήρε κάποιος μέσω του widget ή απευθείας από το store). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ του έστειλα και ένα screenshot πάντως από το claimed page του humble. οπότε περιμένω, ναί την φόρμα τη συμπλήρωσα οταν το πόσταρες αρχικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, αλλά όχι αρκετά. Και λόγω δουλειάς μάλλον θα το πιάνω με διαλείμματα. Φαίνεται να έχει μπόλικο περιεχόμενο πάντως και προφανώς το art style παραμένει το κεντρικό ατού - αν και το gameplay είναι αρκετά διασκεδαστικό για την ώρα.

 

Λόγω NDA δεν θα αναφέρω πολλές λεπτομέρειες. Οι εντυπώσεις τείνουν να είναι θετικές. Έχω κάποιες παρατηρήσεις και θα του στείλω feedback, πιθανότατα σε δόσεις, και αν θέλουν το αξιοποιούν.

 

Νομίζω πάντως ότι θέλει κάπως πιο δυνατό μηχάνημα από ό,τι αναφέρουν στα minimum requirements (πχ από laptop με intel 3000 mobile κάρτα και i3 @2.5Ghz επεξεργαστή ψιλοσέρνεται στα 1080p και κάπου κράσαρε. Στο desktop (Phenom II 955, AMD HD 7950) πάει εξαιρετικά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά όχι αρκετά. Και λόγω δουλειάς μάλλον θα το πιάνω με διαλείμματα. Φαίνεται να έχει μπόλικο περιεχόμενο πάντως και προφανώς το art style παραμένει το κεντρικό ατού - αν και το gameplay είναι αρκετά διασκεδαστικό για την ώρα.

 

Λόγω NDA δεν θα αναφέρω πολλές λεπτομέρειες. Οι εντυπώσεις τείνουν να είναι θετικές. Έχω κάποιες παρατηρήσεις και θα του στείλω feedback, πιθανότατα σε δόσεις, και αν θέλουν το αξιοποιούν.

 

Νομίζω πάντως ότι θέλει κάπως πιο δυνατό μηχάνημα από ό,τι αναφέρουν στα minimum requirements (πχ από laptop με intel 3000 mobile κάρτα και i3 @2.5Ghz επεξεργαστή ψιλοσέρνεται στα 1080p και κάπου κράσαρε. Στο desktop (Phenom II 955, AMD HD 7950) πάει εξαιρετικά).

Τέλεια!! αν θέλεις όταν το παίξω και εγώ μπορούμε να μιλήσουμε και skype έτσι ώστε να συντάξουμε μαζί απο κοινού παρατηρήσεις και ιδέες και να τα στείλουμε αν θέλεις. Ελπίζω να έρθει το key σύντομα! ακόμα τίποτα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκα χθες και έπαιξα λιγάκι, πάρα πολύ καλή πρώτη εντύπωση! πολύ ευχάριστο και όμορφη μουσική! γραφικά αρκετά όμορφα!

 

Θέλει κάποια πραγματάκια όμως να βελτιώσουν. :)

 

Comfuzio μιλάμε skype και εμείς.

 

To beta feedback το στέλνεις μια φορά η όσες θέλεις?

Επεξ/σία από Daemonos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λογικά όσες φορές θες.

Κι εγώ αυτό καταλαβαίνω. Χθες ανέβασαν ένα μικρό patch (ίσως για αυτό άργησαν να στείλουν κάποια beta keys - ήθελαν να ξεκινήσετε το παιχνίδι μετά το patch).
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από μερικές ώρες παιχνιδιού μπορώ να πω ότι είναι πολύ ωραίο παιχνίδι!

Μακάρι να κάνει αυτά που του είπε ο Daemonos και να διορθώσει και το "options" crash που έχω εγώ.

Ωραίο παιχνιδάκι και σε καλή τιμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα ενα δεύτερο email στον Lee και του είπα να μου πεί πώς του φάνηκε το feedback και αν είναι εφικτό να γίνουν αυτά που πρότεινα. περιμένω ακόμα απάντηση όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...