Προς το περιεχόμενο

Apotheon - 2d Action RPG platformer


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βίντεο δείχνει και ταξίδι στον Άδη πάντος!! μου άρεσε πολύ!!! μακάρι να βάλουν και πολλά rpg στοιχεία, crafting και custom equipment καθώς και ένα co - op να γίνει ακόμα βαθύτερο!

 

Αλλα αυτό που θα έχει ενδιαφέρων είναι τα mods...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Παραμένει η γενική πρόβλεψη για "αρχές 2014". Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη κάτι για το beta στάδιο.

 

Εδώ μπορείς να διαβάσεις μια πρόσφατη συνέντευξή τους (δε λένε κάτι το συγκλονιστικά αποκαλυπτικό, απλά αν συνδυάσεις τις πληροφορίες εκεί με αυτά που ανεβαίνουν στο twitter, προκύπτει ότι αυτό το διάστημα δουλεύουν πάνω στο κομμάτι του Διόνυσου).

 

Δέκα δολάρια δεν είναι κακή τιμή, πάντως (εντάξει, πριν τον κόσμο των Ρωσικών trades και των διαφόρων bundles, έστω). Δεν έχω ιδιαίτερες σχέσεις με αυτό το είδος παιχνιδιών, αλλά η αισθητική του είναι εντυπωσιακή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγώ αυτό το άρθρο διάβαζα πριν μερικές μέρες και σε κάποια tweets.
Είμαι σε pre-order* (από τις ελάχιστες φορές που έχω κάνει) κι ελπίζω να αξίζει τον κόπο - φαίνεται πολύ προσεγμένο ως προς την αισθητική τουλάχιστον στην οποία στοχεύουν.

* Tο Capsized που δίνουν για το Steam μαζί με το preorder δεν είναι gift-able.  Αργοπορημένο edit: Είναι gift-able (ίσως το άλλαξαν σε κάποια φάση; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το capsized δεν είναι και καμιά παιχνιδάρα... απο βδομάδα θα το χτυπήσω και εγώ! Μακάρι να είναι και μεγάλο σε διάρκεια πάντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Σε χθεσινό twitter αναφέρουν για μερικούς μήνες ακόμα ανάπτυξης οπότε όχι.

 

 

Μέσα στον Απρίλη ανακοίνωσαν ότι θα βγει και για PS4 (ανέφεραν το καλοκαίρι γενικά ως χρόνο κυκλοφορίας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Moderators

Στο τελευταίο στάδιο είναι σύμφωνα με το twitτer account τους, αν κι εγώ θα εκτιμούσα (και θα περίμενα) λίγο πιο ουσιαστικά updates αν όντως είμαστε κοντά σε release.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...