Προς το περιεχόμενο

Συνεχίζονται τα αρνητικά οικονομικά αποτελέσματα της HTC για το τρίτο τρίμηνο του 2012


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φήμες λένε για νέα ναυαρχίδα

 

According to Football, the HTC DLX will be a 5-inch "full HD" device, with a Snapdragon S4 Pro at 1.5GHz and 2500mAh battery under the hood, come with a 12MP rear camera and 2MP front camera, and run Android 4.1.2. This may or may not be the rumored 5-inch HTC device headed to Verizon for the holidays, hopefully with a world version released at the same time.

http://www.androidcentral.com/htc-dlx-details-emerge

 

Αν ισχύει,πόσο χειρότερα μπορεί να τα κάνει;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα έχω να πω, κρίμα.

 

Η HTC είναι μια εταιρεία που χαρακτηρίζεται από ποιότητα κατασκευής, όμορφο design και πολύ καλό UI.

 

Αλλά η αλήθεια είναι ότι η συμπεριφορά της προς τους πελάτες θα μπορούσε να είναι καλύτερη. Δεν είναι δυνατόν να βγάζεις δύο flagship μοντέλα σε διάστημα 6 μηνών. Μεγάλο φάουλ!

Γιατί να μην στηρίξει το υπάρχον One X με γρήγορα software updates αντί να βγάλει ένα απλώς λίγο ταχύτερο;

Το HOX πήγε άπατο επειδή η ίδια δεν το έδωσε ιδιαίτερη αξία. Κρίμα πραγματικά για ένα κινητό που από πολλά site reviews και χρήστες, θεωρείται ανώτερο του GS3.

 

Ελπίζω να συνέλθουν λίγο. Αν δεν σεβαστούν πρώτα αυτοί οι ίδιοι τα προϊόντα τους πως περιμένουν να κάνουν πωλήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε για ποιότητες, πάντως το Sensation Beats Audio είναι απαιχτο και σε σχέδιο και σε ποιότητα, σε οθόνη, και ας έχει περάσει 1 χρόνος από τότε που βγήκε. Θα μπορούσα να το κρατήσω άλλο ένα χρόνο χωρίς να "χάσει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, και είναι η αγαπημένη μου εταιρία.Για μένα τίποτα δε συγκρίνεται με το sense!Και τα νέα της windows phone 8 είναι πολύ καλά.

 

το πρώτο μου σμαρτφον ( που δεν ήταν απο τα τζάμπα της δουλειάς ) ήταν HTC με windows mobile ... ( ήταν πολύ παλιά )

και θυμάμαι το είχα ψάξει αρκετά και ήταν το καλύτερο ...

τώρα όμως δεν θα αγόραζα HTC με τίποτα --δεν παρακολουθώ πια τα windows mobile ομως

 

καλά δεν φαλήρισαν κ'ολας ... απλώς δεν κάνουν όσες πωλήσεις έκαναν παλιότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...