Προς το περιεχόμενο

κολλημα


baggelhs89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω γιατι αλλα απο τοτε που εβαλα τα linux εχω το εξης προβλημα οταν ειμαι στο ιντερνετ κολλαει μετα απο καποια ωρα κ αναγκαζομαι να κανω restart ,το pc δεν εχει κλεισει μηνα .στα windows δεν εχω κανενα προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κυριος στο flash youtube κλπ αλλα μου εχει τυχη κ οταν ειμαι απλα σε σιτε πχ ebay skroutz κλπ .restart κανει απο το κουμπι αναγκαστικα .καρτα γραφικων εχω drivers τι πληροφοριες γινε ποιο συγκεκριμενος γτ δεν ειμαι πολυ σχετικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι λογική windows χρήστη. Αλλά άνοιξε ένα τερματικό και δώσε pkill firefox , η απλά δοκίμασε κάτι ποιο lightweight σαν το xfce desktop environment . 182MB Ram λε το που το ανοιγεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το πιανω το σχολιακι σου .ειμαι ενας μεσος χρηστης .αν δεν ημουν δεν θα ρωταγα τοσο απλα πραγματα ...εδω γινεται κατηγοριοποιηση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αρπάζεσαι. Καμία κατηγοριοποίηση.

 

Οι drivers που έχεις για τα win δεν λειτουργούν στο linux.

 

Μπορείς να μας πεις τα κομμάτια από τα οποία απαρτίζεται το pc σου αν είναι dektop; (μητρική, επεξεργαστή, πόση ram έχει, κάρτα γραφικών). Αν είναι laptop πες μάρκα και μοντέλο.

 

Επίσης γράψε και την διανομή linux που χρησιμοποιείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε μου εχω περασει driver γραφικων μεσα απο το system .amd fx 8120 γραφικων 7870 μητρικη gigabyte 990fxa-ud5 ram 8 gb . για να γινω πιο σαφης .απο linux ειμαι παντελος ασχετος 5 μερες τα εχω περασει .οταν λες διανομη εννοεις ποια εκδοση εχω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...