Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μα τον θεο...δεν καταλαβαινω απο που περιμενει να βγαλει λεφτα η Procter & Gamble με την Oral-b

 

απο τα ανταλλακτικα?

θα περιμενω κανα μηνα και θα παρω μια (2,3,4) καινουργια οδοντοβουρτσα με το ανταλακτικο της πακέτο, απο 1 εως 4 ευρο

 

καλα για τις οδοντοκρεμες (pro expert) δεν το συζηταω,γεματη ντουλαπα...τις εχουμε για να γυαλιζουμε και τα ασημικα

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον Μασούτη από 20 Νοέμβρη έως 9 Δεκέμβρη θα έχει ξανά έκπτωση 40%:

Οδοντόβουρτσα Oral-b 14,99- 12€ το κουπόνι = 2.99

Οδοντόκρεμα Oral-b Pro Expert 2,09€ - 1,5€ το κουπόνι = 0,59

 Το κουπόνι γιατί δεν μπορώ να το βρω στο σιτε? έγραψε ένας φίλος ότι είναι πλέον στην 2η σελίδα αλλά εγώ μόνο 1 σελίδα βλέπω. τι κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα τον θεο...δεν καταλαβαινω απο που περιμενει να βγαλει λεφτα η Procter & Gamble με την Oral-b

 

απο τα ανταλλακτικα?

θα περιμενω κανα μηνα και θα παρω μια (2,3,4) καινουργια οδοντοβουρτσα με το ανταλακτικο της πακέτο, απο 1 εως 4 ευρο

 

καλα για τις οδοντοκρεμες (pro expert) δεν το συζηταω,γεματη ντουλαπα...τις εχουμε για να γυαλιζουμε και τα ασημικα

 

 

Δημιουργία νέου πελάτη.

 

Τη μία θα πάς με κουπόνι, τη δεύτερη πάλι κουπόνι.

Κάποτε θα βαρεθείς και θα τα σκάσεις.

 

Θα χαλάσει και η μηχανή κάποτε οπότε έχουν αυτοί τρόπους.

 

 

Η πλάκα είναι ότι για έναν που ασχολείται 5' για να πλύνει τα δόντια του, με μία απλή οδοντόβουρτσα τα καθαρίζει καλύτερα! 

Τεκμηριωμένο στα βιβλία σχολής οδοντιατρικής.

 

Και τέλος, η οδοντόκρεμα επηρεάζει κατα 1% το τελικό αποτέλεσμα καθαρισμού.

Με λίγη μαγειρική σόδα αποκτάς το ίδιο αποτέλεσμα.

 

Λύσεις για οικονομία υπάρχουν.

Τα υπόλοιπα είναι marketing :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ρε παιδια, μολις ξαναμπηκα στις 'επιθυμιες' και ειναι στην 2η σελιδα κουπονιων (το 1ο κουπονι νομιζω) κανονικα το -12ευρω... τι γινεται και δεν το βλεπετε εσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ρε παιδια, μολις ξαναμπηκα στις 'επιθυμιες' και ειναι στην 2η σελιδα κουπονιων (το 1ο κουπονι νομιζω) κανονικα το -12ευρω... τι γινεται και δεν το βλεπετε εσεις;

και εγώ εκτύπωσα πριν 1 ώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παλι ενω εβαλα να εκτυπωσει 5 κουπονια , εκτυπωθηκε το ενα και τα αλλα 4 μου λεει οτι εχουν εκτυπωθει και δεν μπορω να τα επιλεξω παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^δες τις τελευταιες σελιδες στο θεμα με την ξυριστικη pro-glide styler απο Σκλαβενιτη στα 3,90 λιγο παρακατω... εχουν γεμισει μερικες σελιδες με διαφορα 'κολπα' (για να μην γινει κι εδω το ιδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το κουπόνι γιατί δεν μπορώ να το βρω στο σιτε? έγραψε ένας φίλος ότι είναι πλέον στην 2η σελίδα αλλά εγώ μόνο 1 σελίδα βλέπω. τι κάνω λάθος?

Δες ένα απόκομμα που ίσως βοηθήσει...στο κάτω μέρος της σελίδας μέσα στο μπλε πλαίσιο γράφει ''πατήστε εδώ για επόμενη σελίδα.2η σελίδα κουπονιών''  ;)

post-214863-0-57817000-1384962860_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που λέμε για Γαλαξία...ξέρει κανείς αν ο μεγάλος ο Γαλαξίας πάνω στον Κηφισό(στο ρεύμα από Αθήνα προς Κηφισιά,λίγο πριν την έξοδο της Λιοσίων)είναι κανονικό κατάστημα λιανικής ή αν δουλεύει μόνο για χονδρική;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που λέμε για Γαλαξία...ξέρει κανείς αν ο μεγάλος ο Γαλαξίας πάνω στον Κηφισό(στο ρεύμα από Αθήνα προς Κηφισιά,λίγο πριν την έξοδο της Λιοσίων)είναι κανονικό κατάστημα λιανικής ή αν δουλεύει μόνο για χονδρική;;

 

Cash & Carry γράφει ο,τι είναι.

 

http://www.5ae.gr/?q=Shops

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυτό των Σεπολίων ε;Άρα μόνο για επαγγελματίες,αν και έχω την εντύπωση πως σε κάποια cash and carry αν κάποιος θέλει να αγοράσει ποσότητες από συγκεκριμένα προϊόντα,του επιτρέπουν κι ας είναι ιδιώτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυτό των Σεπολίων ε;Άρα μόνο για επαγγελματίες,αν και έχω την εντύπωση πως σε κάποια cash and carry αν κάποιος θέλει να αγοράσει ποσότητες από συγκεκριμένα προϊόντα,του επιτρέπουν κι ας είναι ιδιώτης.

 

 

Eιναι και cash & carry και λιανικη. Το λιανικο καταστημα ειναι οπως μπαινεις αριστερα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...