Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oral - B Vitality , Ηλεκτρική επαναφορτιζόμενη οδοντόβουρτσα στον Γαλαξία 20,52 - 40% = 12,31 ευρώ .

Με το κουπόνι από επιθυμίες -12 ευρώ = Τελική τιμή 0,31 ευρώ !!!

Tην ειχα σταμπαρει απο παρασκευη-σαββατο που ειδα το φυλλαδιο, δυστυχως εδεησα σημερα να παω σε μεγαλο γαλαξια (γιατι το τοπικο μου δεν την φερνει αυτη), αλλά ευτυχως πετυχα τις 2 τελευταιες.... :) :)

Η μλκια ειναι οτι πληρωσα και 0,59 για τις οδοντοπαστες που λεγαμε... πιο ακριβες απο την οδοντοβουρτσα δηλαδη ελεος... (τρλολ)

 

(σε αλλο σχολιο τα ψωνια μου ηταν συνολικα 39,50 ευρω... με 20,50 που εχουν αυτες οι βουρτσες σα να λεμε εκανα τα ψωνια μου και μου της εκαναν δωρο μαζι με 2ευρω ρεστα :P .... μετα εφυγα τρεχοντας γιατι αισθανθηκα οτι με κυνηγουσε η αστυνομια :P :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαμαντης;;

 

Το φιδακι; :confused:

 

 

 

:P

Δεν τον ξερω παντως τον Κυριο, σοβαρα...

 

 

Τον Μασούτη εννοεί.  Πάντως έχει και γαλαξία, αλλά λίγα και γενικά μικρά ΣΜ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Μασούτη από 20 Νοέμβρη έως 9 Δεκέμβρη θα έχει ξανά έκπτωση 40%:

Οδοντόβουρτσα Oral-b 14,99- 12€ το κουπόνι = 2.99

Οδοντόκρεμα Oral-b Pro Expert 2,09€ - 1,5€ το κουπόνι = 0,59

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες πήγα στο Γαλαξία κοντά στο σπίτι αλλά είχαν τελειώσει οι oral-b vitality ενω

για μια άλλη επαναφορτιζόμενη που είχαν στα 14€ περίπου δεν δέχονταν το κουπόνι.

 

Το καλό ήταν ότι τσίμπησα το τελευταίο κουτάκι 1+1 δώρο από τις Oral-b Pro Expert στα 0,59€ και οι 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς και οι δυο 0,59€? Ο γαλαξιας τις εχει 3,49 τις δυο υπο την μορφη "1+1 δωρο", την μια σκετη την εχει απο 3,49 -> 2,09 και ετσι βγαινει 0,59 η μια... Χτυπηθηκε στο ταμειο η διπλη συσκευασια 2,09 αντι για 3,49??? :S :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...