Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δείχνει να ειναι καλή τιμή...

http://www.dealprice.gr/team2.php?id=599#at_pco=smlwn-1.0&at_tot=1&at_ab=per-4&at_pos=0

 

με κάποιον τρόπο ο οποίος μου μοιάζει ψιλοαπατομουφια πεφτει η τιμή - το εχει δοκιμάσει κανεις;

Απλα ελεος... αυτο δεν ειναι "προσφορα" ειναι ΤΖΟΓΟΣ...

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι κάποιος να αγοράσει το προϊόν ή μέχρι τη λήξη της προσφοράς.

Αρα αν εσυ εχεις "χτυπησει" (ποσες φορες αραγε?) την τιμη και το αρπαξει καποιος ΧΑΝΕΙΣ τα λεφτα σου!

ΤΖΟΓΟΣ λεμε... ακομα και καινουργια να ηταν (που ειδικα λαστιχα μεταχειρισμενα προσωπικα δε θα επαιρνα σχεδον με τιποτα) σε τετοια διαδικασια δε θα εμπαινα ουτε καν για να παρω κατι "δωρεαν"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλα ελεος... αυτο δεν ειναι "προσφορα" ειναι ΤΖΟΓΟΣ...

Αρα αν εσυ εχεις "χτυπησει" (ποσες φορες αραγε?) την τιμη και το αρπαξει καποιος ΧΑΝΕΙΣ τα λεφτα σου!

ΤΖΟΓΟΣ λεμε... ακομα και καινουργια να ηταν (που ειδικα λαστιχα μεταχειρισμενα προσωπικα δε θα επαιρνα σχεδον με τιποτα) σε τετοια διαδικασια δε θα εμπαινα ουτε καν για να παρω κατι "δωρεαν"...

 

βασικά εγω αλλιώς το καταλαβα όπως το διάβασα και το δοκίμασα σε ενα demo που εχει αλλα και πάλι περιεργο μου φαίνεται... Η προσφορά εχει ήδη  >200 αγορές οποτε τρέχει κανονικά συνεπώς απο αυτό το θέμα δε νομίζω οτι εχουμε να χάσουμε κάτι.

 

Προπληρώνεις ένα ευρω για να ρίξεις την τιμη κατα ένα ακόμα ευρώ (δεδομένου οτι τώρα παίζει γύρω στα 38 αν καταλαβα καλα).

 

Το θέμα ειναι αν ειναι καλα τα λάστιχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με τα λαστιχα και γενικα με το συστημα πεδησης δεν παιζεις.Ιμιτασιον πορτα,παραθυρο. προφυλακτηρας κτλ ναι λαστιχα οχι.Τα συγκεκριμενα σιγουρα ειναι ληγμενα και λιγο η πολυ φθαρμενα παιζετε τη ζωη σας κορωνα γραμματα.Καλυτερα καινουργια κινεζικα (που λεει ο λογος) παρα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με τα λαστιχα και γενικα με το συστημα πεδησης δεν παιζεις.Ιμιτασιον πορτα,παραθυρο. προφυλακτηρας κτλ ναι λαστιχα οχι.Τα συγκεκριμενα σιγουρα ειναι ληγμενα και λιγο η πολυ φθαρμενα παιζετε τη ζωη σας κορωνα γραμματα.Καλυτερα καινουργια κινεζικα (που λεει ο λογος) παρα αυτα.

 

κοιταξε αυτό ειναι σχετικό... ειχα πάρει εγω ενα ζευγάρι μεταχειρισμένα για πλακα για λιώσιμο με μπαντες κλπ και τελικά ήταν τόσο καλα που ελιωσα αυτα που ειχα πανω στο αυτοκίνητο και κρατησα εκεινα.

 

Κακως δεν ειχα πάρει μάλιστα τετράδα ολοκληρη!

 

Ειναι στον εμπορο που θα πέσεις, αυτα που πηρα εγω ήταν 1712 που σημαίνει οτι ήταν σχεδόν ενός χρόνου όταν τα πήρα, όταν το αυτοκίνητο μου φοράει του dot xx10...

 

Και ναι πιστευω και εγω οτι ειναι πολυ σημαντική παραμετρος τα λάστιχα αλλα αφενός κάποιος μπορει να μην τα έχει και αφετέρου κάποιος αλλος να θέλει κάθε 6 μήνες / 1 χρόνο λόγω χιλιομέτρων/κακών δρόμων/μαλακιας στο κεφάλι, οπότε ειναι σημαντικό κόστος (για μένα γύρω στα 600€ για μια τετραδα μέτρια Runflat)...

 

Προσωπικά ψαχνόμουν για καμια προσφορά σε καινουργια και επεσα πάνω σε αυτό οποτε θεώρησα οτι αξίζει να το προτείνω ως προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω οτι εχουμε να χάσουμε κάτι.

 

Προπληρώνεις ένα ευρω για να ρίξεις την τιμη κατα ένα ακόμα ευρώ (δεδομένου οτι τώρα παίζει γύρω στα 38 αν καταλαβα καλα).

 

Το θέμα ειναι αν ειναι καλα τα λάστιχα...

Ναι το οποίο ευρω μπορεις να το "προπληρωσεις" οσες φορες θες, η τιμη καθε φορα θα πεφτει κατα 1 ευρω και το ιδιο θα πεφτει οποτε καποιος αλλος "προπληρωνει" 1 ευρω... καποια στιγμη λοιπον ο αλλος θα αποφασισει πριν απο εσενα οτι του 'κανει' η τιμη και θα τα αγορασει, εσυ θα χασεις ολα τα ευρω που 'προπληρωσες' και η τιμη θα επανελθει στην αρχικη της αξια, και αντε παλι να 'προπληρωνεις' ευρω.

Φυσικα και το θεμα ειναι αν ειναι καλα τα λαστιχα και φυσικα εφοσον σου δινεται η δυνατοτητα και εφοσον τα λαστιχα εχεις εξασφαλισει οτι ειναι καλα, τοτε πολυ απλα αγοραζεις κατευθειαν την αρχικη τιμη (τωρα πώς γινεται η "τρεχουσα" να ειναι εως και μεγαλυτερη της αρχικης με αυτο το 'συστημα' δε ξερω).

Παντως δε νομιζω να πουλαει με ζημια ο κυριος...

 

Δες και εδω

http://www.dealprice.gr/help/bid.php

το βιντεακι πχ δειχνει κατι iphone 5S με 300 ευρω κλπ, "δωρεαν το 1ο χτυπημα", απο κατω λεει "προσκαλεστε και τους φιλους σας να το χτυπησουν"...

Σορι, λαθος το διατυπωσα πριν, με αυτα τα δεδομενα δεν ειναι καν "τζογος" ειναι κατι πολυ χειροτερο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι το οποίο ευρω μπορεις να το "προπληρωσεις" οσες φορες θες, η τιμη καθε φορα θα πεφτει κατα 1 ευρω και το ιδιο θα πεφτει οποτε καποιος αλλος "προπληρωνει" 1 ευρω... καποια στιγμη λοιπον ο αλλος θα αποφασισει πριν απο εσενα οτι του 'κανει' η τιμη και θα τα αγορασει, εσυ θα χασεις ολα τα ευρω που 'προπληρωσες' και η τιμη θα επανελθει στην αρχικη της αξια, και αντε παλι να 'προπληρωνεις' ευρω.

Φυσικα και το θεμα ειναι αν ειναι καλα τα λαστιχα και φυσικα εφοσον σου δινεται η δυνατοτητα και εφοσον τα λαστιχα εχεις εξασφαλισει οτι ειναι καλα, τοτε πολυ απλα αγοραζεις κατευθειαν την αρχικη τιμη (τωρα πώς γινεται η "τρεχουσα" να ειναι εως και μεγαλυτερη της αρχικης με αυτο το 'συστημα' δε ξερω).

Παντως δε νομιζω να πουλαει με ζημια ο κυριος...

 

Δες και εδω

http://www.dealprice.gr/help/bid.php

το βιντεακι πχ δειχνει κατι iphone 5S με 300 ευρω κλπ, "δωρεαν το 1ο χτυπημα", απο κατω λεει "προσκαλεστε και τους φιλους σας να το χτυπησουν"...

Σορι, λαθος το διατυπωσα πριν, με αυτα τα δεδομενα δεν ειναι καν "τζογος" ειναι κατι πολυ χειροτερο...

 

θυμίζει κάτι σαιτ που "αγόραζες" bids και επαιρνες κ καλα με 60 ευρω πλάσμα 150"... waste of time, το θέμα ειναι αν ειναι καλα λάστιχα αλλα απο τη στιγμή που δε τα εχει στοκ δε μπορούμε να δουμε κ να κρινουμε προτου αγοράσουμε την προσφορά..

 

edit: Δεν υπάρχουν rft... Χρόνος παραδοσης εως και 1 μήνα...

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εμενα αυτα με τα χτυπηματα μου φαινονται απατεωνιες... Μια απορια αφου αρχικη εχει 50 και η τιμη  πεφτει με καθε κλικ γιατι

η τρέχουσα τιμή μεταξύ:
35.64€ - 54.45€??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γράψεις τις εντυπώσεις σου από την ποιότητα αυτών που θα δεις γιατί το θέμα ενδιαφέρει πολλούς.

Έχω ακούσει ότι κάνουν εισαγωγές μεταχειρισμένων γιατί, πρακτικά, είναι σχεδόν αδύνατο να βγαίνει ένα κατάστημα σε προσφορά με τα λάστιχα που έχει συγκεντρώσει από τις αλλαγές που έχει κάνει και μάλιστα σε μια πολύ δύσκολη εποχή που περνάμε και σπανίζουν αυτοί που αλλάζουν καινούργια λάστιχα για να φορέσουν πιο φαρδιά ή οτιδήποτε άλλα.

 

Μην ξεχνάμε ότι σημαντικό ρόλο παίζει και η ηλικία του λάστιχου που αναγράφεται με τετραψήφιο αριθμό (2 ψηφία για το μήνα και άλλα 2 για το έτος).

 

Απλα να διορθωσω οτι τα 2 πρωτα ψηφια ειναι η εβδομαδα παραγωγης και οχι ο μηνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oral - B Vitality , Ηλεκτρική επαναφορτιζόμενη οδοντόβουρτσα στον Γαλαξία 20,52 - 40% = 12,31 ευρώ .

Με το κουπόνι από επιθυμίες -12 ευρώ = Τελική τιμή 0,31 ευρώ !!!

post-149614-0-19922900-1384868754_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oral - B Vitality , Ηλεκτρική επαναφορτιζόμενη οδοντόβουρτσα στον Γαλαξία 20,52 - 40% = 12,31 ευρώ .

Με το κουπόνι από επιθυμίες -12 ευρώ = Τελική τιμή 0,31 ευρώ !!!

 

αυτα ειναι, το κουπονι το εχω... γαλαξια δεν εχω κοντα μου :@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα ειναι, το κουπονι το εχω... γαλαξια δεν εχω κοντα μου :@

 

Μην πας να την πάρεις αγνόησε την , σε λίγο θα μας βάζουν και την βενζίνη να πάμε να την πάρουμε  :-D .

Oral - B Vitality , Ηλεκτρική επαναφορτιζόμενη οδοντόβουρτσα στον Γαλαξία 20,52 - 40% = 12,31 ευρώ .

Με το κουπόνι από επιθυμίες -12 ευρώ = Τελική τιμή 0,31 ευρώ !!!

Σε 'συ με όπλο πήγες μέσα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια συγγνωμη κιολας αλλα επειδη ειμαι νεος τι κουπουνι γαλαξιας εννοειται ;

Κάνεις μια εγγραφή εδώ : http://www.epithimies.gr/%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1/koyponi?tag=menu-kouponia και τυπώνεις το αντίστοιχο κουπόνι σε έγχρωμο εκτυπωτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...