Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Oral-b pro expert. Tις προάλλες την είχα πάρει από τον Γαλαξία μαζί με το κουπόνι κάτι λιγότερο από 0,60€.

 

Από τις εμπορικές είναι ίσως η καλύτερη αλλά δεν την βρίσκεις εύκολα τόσο χαμηλά (συνήθως κάπου 1.50 ευρώ την βρίσκω και πιστεύω πως αξίζει το +1 ευρώ μιας και μιλάμε για την στοματική μας υγιεινή!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oral-b pro expert. Tις προάλλες την είχα πάρει από τον Γαλαξία μαζί με το κουπόνι κάτι λιγότερο από 0,60€.

Για μενα ειναι η καλυτερη αλλα λιγο ακριβη οπως αναφερει και ο zizu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής συνήθως παίρνω οδοντόκρεμες χωρίς φθόριο από τα hondos αλλά σε αυτή την τιμή δεν μπορούσα να αντισταθώ στην oral b. Κατά γενική ομολογία η oral b είναι από τις κορυφαίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oral-b pro expert. Tις προάλλες την είχα πάρει από τον Γαλαξία μαζί με το κουπόνι κάτι λιγότερο από 0,60€.

Την ειδα κι εγω σημερα, σε προσφορα απο τον Γαλαξια στα 2,09 οποτε με -1,5€ κουπονι βγαινει 0,59€ (μια των 75ml)!

Δεν την πηρα γιατι ειμαι "παντρεμενος" με μια αλλη παντως... :)

Ειχαν και προσφορες σε τυροπιτες κλπ χρυση ζυμη αλλα δεν σημειωσα τιμες (ξεχαστηκα) αν ειδε καποιος ας ενημερωσει γιατι πρεπει να ηταν -40% -45%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ειδα κι εγω σημερα, σε προσφορα απο τον Γαλαξια στα 2,09 οποτε με -1,5€ κουπονι βγαινει 0,59€ (μια των 75ml)!

Δεν την πηρα γιατι ειμαι "παντρεμενος" με μια αλλη παντως... :)

Ειχαν και προσφορες σε τυροπιτες κλπ χρυση ζυμη αλλα δεν σημειωσα τιμες (ξεχαστηκα) αν ειδε καποιος ας ενημερωσει γιατι πρεπει να ηταν -40% -45%.

 

Ναι ακριβώς τόσο την είχα πάρει.

 

Σήμερα και αύριο έχει -45% τα της χρύσης ζύμης.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gV1grbU7V98

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oral-b pro expert. Tις προάλλες την είχα πάρει από τον Γαλαξία μαζί με το κουπόνι κάτι λιγότερο από 0,60€.

 

Πφφτ, σιγά, μερικές φορές βγάζει το MyMarket όλες τις Pro Expert στα €2,05, ακόμα και αυτές που είναι 1+1ν δώρο. Οπότε με το κουπόνι βγαίνει στα €0,55 για δύο σωληνάρια ή €0,28 το ένα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πφφτ, σιγά, μερικές φορές ... ή €0,28 το ένα :-)

 

Πφφφφτττ, ακριβα την πηρες και εσυ, 0,25 η μια χωρις να αναγκαστεις να παρεις 2 μαλιστα.

 

http://www.insomnia.gr/topic/501018-ηλεκτρική-οδοντόβουρτσα-oral-b-vitality-στον-γαλαξια-1190€/#entry52664881

 

:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πολυ-παλέυονται οι οδοντόκρεμες του εμπορίου πάντως, όταν δεν χρησιμοποιώ την κλασσική μπλέ elgydium είναι σαν να μην έχω πλύνει τα δόντια σχεδόν. :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείχνει να ειναι καλή τιμή...

http://www.dealprice.gr/team2.php?id=599#at_pco=smlwn-1.0&at_tot=1&at_ab=per-4&at_pos=0

 

με κάποιον τρόπο ο οποίος μου μοιάζει ψιλοαπατομουφια πεφτει η τιμή - το εχει δοκιμάσει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγάλο αρνητικό σε μια αγορά μεταχειρισμένων λάστιχων, με τον τρόπο αυτό, είναι ότι δεν μπορείς να τα δεις εκ των προτέρων, ώστε να καταλάβεις την κατάστασή τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγάλο αρνητικό σε μια αγορά μεταχειρισμένων λάστιχων, με τον τρόπο αυτό, είναι ότι δεν μπορείς να τα δεις εκ των προτέρων, ώστε να καταλάβεις την κατάστασή τους.

 

προσωπικά επειδη ενδιαφέρομαι για λάστιχα (αν και εψαχνα για καινουργια αλλα εχει τύχει να δω μεταχειρο αψογο) θα παω πρωτα να τα ριξω μια ματια μιας και ειναι στο δρομο μου γυρνώντας απο τη δουλεια στο σπίτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γράψεις τις εντυπώσεις σου από την ποιότητα αυτών που θα δεις γιατί το θέμα ενδιαφέρει πολλούς.

Έχω ακούσει ότι κάνουν εισαγωγές μεταχειρισμένων γιατί, πρακτικά, είναι σχεδόν αδύνατο να βγαίνει ένα κατάστημα σε προσφορά με τα λάστιχα που έχει συγκεντρώσει από τις αλλαγές που έχει κάνει και μάλιστα σε μια πολύ δύσκολη εποχή που περνάμε και σπανίζουν αυτοί που αλλάζουν καινούργια λάστιχα για να φορέσουν πιο φαρδιά ή οτιδήποτε άλλα.

 

Μην ξεχνάμε ότι σημαντικό ρόλο παίζει και η ηλικία του λάστιχου που αναγράφεται με τετραψήφιο αριθμό (2 ψηφία για το μήνα και άλλα 2 για το έτος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γράψεις τις εντυπώσεις σου από την ποιότητα αυτών που θα δεις γιατί το θέμα ενδιαφέρει πολλούς.

Έχω ακούσει ότι κάνουν εισαγωγές μεταχειρισμένων γιατί, πρακτικά, είναι σχεδόν αδύνατο να βγαίνει ένα κατάστημα σε προσφορά με τα λάστιχα που έχει συγκεντρώσει από τις αλλαγές που έχει κάνει και μάλιστα σε μια πολύ δύσκολη εποχή που περνάμε και σπανίζουν αυτοί που αλλάζουν καινούργια λάστιχα για να φορέσουν πιο φαρδιά ή οτιδήποτε άλλα.

 

Μην ξεχνάμε ότι σημαντικό ρόλο παίζει και η ηλικία του λάστιχου που αναγράφεται με τετραψήφιο αριθμό (2 ψηφία για το μήνα και άλλα 2 για το έτος).

 

Λοιπόν μίλησα τηλεφωνικά μαζί τους, δεν εχουν στοκ εκει. Κλεινεις το κουπονι, παραγγέλνεις αυτό που θέλεις και κάνει απο 3-7 μέρες πριν το βάλεις το "ελέγχεις" οτι ειναι σε καλή κατασταση... 

Δυστυχώς αν δε δώ κάτι απο κοντά δύσκολα παιρνω γουρουνι στο σακί οπότε αν βρει αυτό που θέλω θα με πάρει να περάσω να το δώ ειδάλλως δε μπορώ να δώσω 100€ (φοράω 17άρι) χωρις να ξέρω τι θα πάρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...