Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν 1 χρόνο πήρα το C110 από Amazon στα €78,50.

Θα ήθελα περισσότερη πίεση και το βρήκα κουραστικό για μεγάλες επιφάνειες (π.χ. δάπεδο parking με πλάκες πεζοδρομίου).

Από την άλλη πλευρά - κάτι πλάκες Καρύστου τις έκανε λάμπα!

Διαρροή δεν έχω καμία - έχω βάλει απλό ταχυσύνδεσμο.

 

Έλεγα μήπως πάρω το C120 κάπου την άνοιξη αν μπει πάλι σε προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"Notos 25% + 45% το δευτερο προιον"

 

Αγοράζοντας 1 κολωνια εχετε 25% της εκατό και περνοντας μια δεύτερη ίσης η μικρότερης αξίας εχετε 45 % στο δεύτερο προϊόν και 25 % στο πρώτο ισχύει και για τα καλλυντικά στης περισσότερες μάρκες εκτός apo Dior la prairie κτλ

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παρατηρήσει ο,τι οι τιμές σε Ελλάδα είναι αρκετά τσιμπημένες στις κολόνιες. Έτσι πλέον 1-2 συγκεκριμένες τις παίρνω από εξωτερικό με 30-40% λιγότερα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικώς για αρώματα και καλλυντικά, εδώ και πολλά χρόνια χρησιμοποιώ 2 site, και τα 2 απροβλημάτιστα:

1. www.strawberrynet.com : Πολύ καλές τιμές σε καλλυντικά, σε αρώματα ανάλογα το άρωμα, συχνές προσφορές. φοβερό loyalty scheme που μπορείς και κερδίζεις μέχρι και 15% έκπτωση σε κάθε παραγγελία, φτηνή/δωρεάν αποστολή

2. www.fragrancex.com Καλύτερες τιμές συνήθως από strawberry στα αρώματα, σχεδόν πάντα παίζει κουπόνι για free shipping, σε πολλά αρώματα έχει διαθέσιμα testers που είναι το ίδιο άρωμα σε 20-40% χαμηλότερη τιμή χωρίς το κανονικό του κουτί (για πολλούς τα testers είναι προτιμότερα, γιατί θεωρούν ότι λόγω του ότι πάνε για testers σε καταστήματα έχουν περισσότερο αρωματικό λάδι για μεγαλύτερη ένταση και διάρκεια), αρκετά αργή αποστολή - υπολογίστε σίγουρα 2 εβδομάδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια γρήγορη ματιά που έριξα,skroutz βρίσκεις από 2-5e φθηνότερα πάντως από Fragrancex χωρίς free shipping.

Ακόμα και 5e φθηνότερα δηλαδή να βγαίνει,καλύτερα από Ελλάδα να το έχω το απόγευμα της ίδιας μέρας η το πολύ τη επόμενη σπίτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FragranceX και από μένα. Μόλις παρέλαβα σήμερα με παραγγελία 22/10. Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα. Τώρα για αυθεντικότητα δεν ξέρω. Πρώτη φόρα ψώνισα από εκεί αλλά όλα δείχνουν οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελωνείο παίζει? Με τί τα στέλνουν από FragranceX?

Απλό ταχυδρομείο. Για τελωνείο ίσως ισχύει ο γενικός κανόνας για >100usd. Δεν γνωρίζω κάτι πιο συγκεκριμένο. Αλλά το κουτί πάνω είχαν γράψει gift χωρίς να τους έχω πει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά σε ~40-50 παραγγελίες από τα 2 μαγαζιά (μη ρωτήσετε γιατί τόσο πολλές, φίλοι και γυναίκες :)) δεν έχει περάσει ποτέ τίποτα από τελωνείο, και ούτε είχα από το strawberry προβλήματα αυθεντικότητας. Και με προϊόντα που πήγαν σε γυναίκες που παίρνουν πχ το ίδιο ρουζ εδώ και χρόνια, άρα ξέρουν το προϊόν, καμία δεν είπε ποτέ κάτι περί αυθεντικότητας.

 

Όσον αφορά την τιμή σε καταστήματα (φυσικά και ηλεκτρονικά) εντός Ελλάδας, η Paco Rabanne Ultraviolet που φοράω κοστίζει για 100ml στο φθηνότερο μαγαζί στο skroutz με απόθεμα 49.90 (εκ των οποίων 3€ είναι έξοδα αποστολής), ενώ στο fragrancex το αντίστοιχο tester έχει μόλις 30.79. Η διαφορά στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι τεράστια, αλλά πάντα είναι ανάλογα το άρωμα. Δε νομίζω να μου έχει τύχει να βρώ κάτι εντός Ελλάδας που να είναι φτηνότερο από strawberry/fragrancex/ebay, αλλά ίσως είναι και τα συγκεκριμένα αρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο carrefour εχει τα nexama(και οχι μονο) -30% + το κουπονι απο επιθυμιες βγενει  1,02 ευρω. αν ισχυει το 30% πρωτα. αν ισχυει πρωτα το κουπονι παει 1,47 αλλα και παλι συμφερει. 

επισης αλλη μια καλη προσφορα ειναι στα σαπουνια dove απο 0.93 -30% βγενουν καπου στα 65 λεπτα.

 

 

post-202511-0-20995800-1383309061_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...