Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sorry παιδια, αλλα νομιζω οτι αρχισαν τις μαγκιες οι epithimies...

εξαφανισαν ολα τα κουπονια Lenor (εκτος απο ενα) και το oral-b vitality ....

Πολεμο θέλουν?

Πολεμο θα έχουν?

 

Ολα τα κουπονια εκτυπωση νωρις απο εδω και πέρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι ελεγα κι εγω απο το βραδυ να ρωτησω πού ηταν η Oral B στα κουπονια που την εψαχνα και δεν την εβλεπα (γιατι με τα Lenor ειδα 1-2 κουπονια αλλα δεν καταλαβα πολλα).

Παρα πολλες πλεον φορες εχουν 'εξαφανισει' κουπονια πριν την ληξη τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια στο μαρινοπουλο παντως οταν ενα προιον εχει εκπτωση (πχ -50% οπως εδω) δε δεχονται τα κουπονια,σε εμενα τουλαχιστον αυτο κανουν.

το γραφει οτι πρεπει να το δεχτουν..το κουπονι λέει:

"μπορει να συνδυαστει με οποιαδηποτε αλλη προσφορα (εκτος απο κουπόνι)..."

 

Πες τους απλα να το σκαναρουν και αν το συστημα τους το απορριψει, ας μην το δεχτουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πωωω οντως απο τις επιθυμιες λείπουν σχεδόν τα μισά κουπόνια.

Οπως επισης και ενα κουπόνι για σερβιετες always μονη συσκευσια. Μάλλον επειδή τρεχει τώρα προσφορά 1+1 μονή συσκευασια δώρο, ειπαν να τη βγαλουν για να μη μπουν μέσα....

Ε τους γελοιους. Αλλη φορά εκτυπωση με το που βγαινουν τα κουπονια και μονο οτι χρειαζομαι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γραφει οτι πρεπει να το δεχτουν..το κουπονι λέει:

"μπορει να συνδυαστει με οποιαδηποτε αλλη προσφορα (εκτος απο κουπόνι)..."

 

Πες τους απλα να το σκαναρουν και αν το συστημα τους το απορριψει, ας μην το δεχτουν..

Αυτο λεω το σκαναρουν και το συστημα τους δεν το δεχεται.Στο μαρινοπουλο απο οτι εχω καταλαβει ισχυει μονο η μεγαλυτερη κατα σειρα προσφορα και μονο αυτη.Πχ τη δευτερα που ειχε -20% στα τυρια στο ΦΙΝΑ που εδινε και -50% σε κουπονι δεν εβγαλε εκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λεω το σκαναρουν και το συστημα τους δεν το δεχεται.Στο μαρινοπουλο απο οτι εχω καταλαβει ισχυει μονο η μεγαλυτερη κατα σειρα προσφορα και μονο αυτη.Πχ τη δευτερα που ειχε -20% στα τυρια στο ΦΙΝΑ που εδινε και -50% σε κουπονι δεν εβγαλε εκπτωση.

 

 

μην τα μπερδευουμε...αλλο πραγμα το -50% επιστροφη και άλλο -50% εκπτωση.

Και τα δύο κανονικα δεχονται τα κουπόνια απο τις epithimies.

Άπλα στο πρώτο, αρχικα αφαιρειται το κουπονι και μετα γινεται η επιστροφη του 50% που μένει σε ποντους, ενω στο -50% εκπτωση πρωτα γινεται η εκπτωση -50% και στο τελικο ποσο "καθετε" το κουπονι.

 

Παντως δεν μου εχει τυχει να σκαναρουν ενα κουπονι και να μην το δεχτει (στα μεγαλα s/m που εχω παει τουλαχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια στο μαρινοπουλο παντως οταν ενα προιον εχει εκπτωση (πχ -50% οπως εδω) δε δεχονται τα κουπονια,σε εμενα τουλαχιστον αυτο κανουν.

Πήγα το πρωί στο κατάστημα Βέροιας και πέρασαν τα κουπόνια κανονικά στη ταμειακή  , πλήρωσα και μετά πήγα στην υποδοχή με την απόδειξη και μου επέστρεψαν και το "δώρο" 50%.

2 υγρά και μια σκόνη που πήρα δηλαδή μου επέστρεψαν 10 και κάτι € 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα το πρωί στο κατάστημα Βέροιας και πέρασαν τα κουπόνια κανονικά στη ταμειακή  , πλήρωσα και μετά πήγα στην υποδοχή με την απόδειξη και μου επέστρεψαν και το "δώρο" 50%.

2 υγρά και μια σκόνη που πήρα δηλαδή μου επέστρεψαν 10 και κάτι € 

Α ναι και σε μενα το εχουν κάνει αυτο στο Carrefour Πυλαίας.

Αποτι εχω καταλαβει, αν εχεις κουπονι και εχει και εκπτωση ηδη το προιον, παιρνεις την αξια του κουπονιου ή την εκπτωση που κανει το σουπερ, απο την υποδοχή.

Γιατι ακριβως γινεται αυτο, δε το ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχικα αφαιρειται το κουπονι και μετα γινεται η επιστροφη του 50% που μένει σε ποντους

Νομιζα οτι καναδυο σελιδες παραπισω ξεκαθαρισαμε οτι το προγραμμα "επιστροφη 50%" γινεται με βαση την "αρχικη τιμη" (το λεει και στους ορους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα μπερδευτηκα.

Εχουμε τα εξης:

1. κουπονι epithimies

2. επιστροφη 50% σε ποντους

3. εκπτωση 50% σε ενα προιον

4  "κουπονι" 5-10-15 κλπ ευρο που εχει προκυψει απο το προγραμμα 50% επιστροφη.

Εχουμε και κατι άλλο?

 

 

Πήγα το πρωί στο κατάστημα Βέροιας και πέρασαν τα κουπόνια κανονικά στη ταμειακή  , πλήρωσα και μετά πήγα στην υποδοχή με την απόδειξη και μου επέστρεψαν και το "δώρο" 50%.

2 υγρά και μια σκόνη που πήρα δηλαδή μου επέστρεψαν 10 και κάτι € 

ποια κουπονια? epithimies ή απο 50% επιστροφη?

και τι εγινε στην υποδοχη...δηλαδη τι σου επεστρεψαν ακριβως...

Αν σου δωσαν "κουπονι" 5-10-15 κλπ απο 50% επιστροφη, εμενα αυτο το κανουν στο ταμείο ...

 

Νομιζα οτι καναδυο σελιδες παραπισω ξεκαθαρισαμε οτι το προγραμμα "επιστροφη 50%" γινεται με βαση την "αρχικη τιμη" (το λεει και στους ορους).

ναι αυτο ισχύει...

Το θεμα ειναι τι γινεται στην περιπτωση που εχει μειωμενη αρχικη τιμη απο κουπονι epithimies?

 

ο φιλος γραφει:

"Έτσι γίνεται. Έκανα χρήση άλλου προϊόντος με το κουπόνι και πρώτα αφαιρούν το κουπόνι "(εννοει απο epithimies)" και σε εκείνη την τιμή σου επιστρέφουν το 50% σε δωροεπιταγή."

 

Αρα το κουπονι απο epithimies μειωνει την αρχικη τιμη και η επιστροφη (50% ποντοι) γινεται στην μειωμενη τιμη...ετσι το καταλαβα...

 

Το "κουπονι" με τα 5-10-15 κλπ ευρο απο επιστροφη το θεωρω σαν χρηματα και δεν ξερω αν επηρεάζει σε κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα αν ειχα καταστημα κοντα μου αυτη τη στιγμη θα πηγαινα να κανω 3-4 διαφορετικες αγορες μονο και μονο για να δω τι γινεται στην πραξη, γιατι τα εχουμε διαβασει σχεδον ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα αν ειχα καταστημα κοντα μου αυτη τη στιγμη θα πηγαινα να κανω 3-4 διαφορετικες αγορες μονο και μονο για να δω τι γινεται στην πραξη, γιατι τα εχουμε διαβασει σχεδον ολα...

Παντως δεν μπορεις να καταλαβεις ευκολα, γιατι οι ποντοι 50% βγαινουν σαν συνολο για ολο το συγκεκριμενο καλαθι.

Μονο αν αγορασεις με κουπονι epithimies, 1 αντικειμενο που ειναι και στο 50% επιστροφη, και να δεις τους ποντους του εισαι σιγουρος...

Αλλα ο φιλος αφου το τσεκαρε, μαλλον θα ισχύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πχ τη δευτερα που ειχε -20% στα τυρια στο ΦΙΝΑ που εδινε και -50% σε κουπονι δεν εβγαλε εκπτωση.

 

Δεν εβγαλε και 20% πρωτα απο ολα γιατι αναφεροταν καθαρα "εξαιρουνται τα προιοντα φυλλαδιου". Παντα οταν εχει ποσοστιαιες εκπτωσεις σε ομαδες προιοντων εξαιρουνται τα προιοντα φυλλαδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εβγαλε και 20% πρωτα απο ολα γιατι αναφεροταν καθαρα "εξαιρουνται τα προιοντα φυλλαδιου". Παντα οταν εχει ποσοστιαιες εκπτωσεις σε ομαδες προιοντων εξαιρουνται τα προιοντα φυλλαδιου.

Ναι αλλά να σου πω τι π$%στια κάνανε.

Δοκιμασαμε τωρα τελευταια τη καπνιστη γαλοπουλα "Εκλεκτες φάρμες Νίκας" και την ειχαν 8,80 το κιλό. Τη μέρα που ειχε έκπτωση σε ολα τα χυμα του πάγκου την ειχαν 10,20 το κιλό!!!

Φυσικά ουτε που το πρόσεξε η μάνα μου, αλλά αν ξαναγινει τετοια μπίνα δε προκειται να ξαναπάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...