Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

To "θεμα" με τις μπυρες σε μπουκαλι, ειναι η τιμη της φιαλης που δεν συμπεριλαμβανεται στην τιμη, οποτε αλλαζει η τιμη της εκαστοτε προσφορας στο ταμειο. "Παθων" πριν χρονια, ετσι ενημερωνω οποιον δεν το γνωριζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανεις λαθος.Τις συγκεκριμενες τις πηρα εγω την προηγουμενη εβδομαδα με τελικη τιμη τα 75 λεπτα χωρις να επιστρεψω φιαλες η να μου τις χρεωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν οι συγκεκριμενες ειναι η εξαιρεση και τις εχεις αγορασει μπορουσες να το πεις ωστε να ενημερωσεις. Το οτι κανω λαθος που κολλαει; Γενικα μιλησα, διαβασε παλι αν θες το ποστ μου. 

 

5 στις 5 προσφορες μπυρας σε μπουκαλι που εχω δει κατα καιρους, ακομα και προσφατα, παντα οι τιμες ηταν αλλες στο ταμειο. Ακομα και στα ραφια αναφερεται οτι "οι τιμες ειναι χωρις την φιαλη". Μιλαω τουλαχιστον για τις κλασικες μπυρες 500ml. Δεν ξερω για τις συγκεκριμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O matrixxx έχει δίκιο όσον αφορά τις μπίρες που έχουν επιστρεφόμενο μπουκάλι. Αυτές οι στελες δεν έχουν επιστρεφόμενο μπουκάλι και η τελική τιμή τους δεν αλλάζει λόγο του μπουκαλιού.

 

Πάντως σε 3 AB την παρασκευή το βράδυ, δεν υπήρχε στελα ούτε για δείγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψηφιακό Πλανητάριο

Νέα ταινία θόλου: «Έβερεστ» (πρεμιέρα στις 30/9, 6.30 μ.μ., 8.15 μ.μ., 9.30 μ.μ. Είσοδος ελεύθερη με δελτία προτεραιότητας τα οποία θα διανέμονται από τις 5.30 μ.μ.)

Λεωφ. Συγγρού 387, Παλαιό Φάληρο

Τηλ.: 2109469600

Ημέρες / ώρες

Είσ.: ενήλικοι € 6-8, παιδιά € 4-5.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οι συγκεκριμενες ειναι η εξαιρεση και τις εχεις αγορασει μπορουσες να το πεις ωστε να ενημερωσεις. Το οτι κανω λαθος που κολλαει; Γενικα μιλησα, διαβασε παλι αν θες το ποστ μου.

Ζητω συγνωμη αδοκιμο το υφος μου.

Παντως πηρα αρκετες απο αυτες στα 0.75 χωρις αλλο κοστος/χρεωση αλλα ηδη ειχαν μεινει ελαχιστες οποτε δυσκολο να βρεθουν καποιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αγόρασα προϊόντα αξίας 120 ευρώ και είχα 55 ευρώ επιστροφή τα οποία χρησιμοποιήσα για να πληρώσω τα υπόλοιπα που είχα στο καρότσι και δεν είχαν επιστροφή. Πάρα πολύ καλή προσφορά.... αισθάνθηκα να τους κλέβω, ειδικά σε κάποια προϊόντα που σχεδόν ποτέ δεν τα βρίσκεις σε προσφορά (π.χ. illy espresso)

 

θυμασαι μήπως αν εχει επιστροφη και για καψουλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω καν αν ειναι η σωστή του θέση αλλά το γράφω εδώ:

Με τον κωδικό  MS10 παίρνετε έκπτωση 10 ευρώ σε αγορές ανω των 45ευρώ στο  site: myshoe.gr

Ισχυει μεχρι 30/11/13

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αγόρασα από τον Κωτσόβολο τον προηγούμενο μήνα πλυντήριο πιάτων, με 319€, κοίταξα από περιέργεια την τιμή που το δίνει τώρα και τα μάτια μου άνοιξαν διάπλατα όταν διαπίστωσα ότι η τιμή του ανέβηκε πλέον στα 365 (!!!) και με κουπόνι 20% η τελική βγαίνει 292, δηλαδή 27€ φτηνότερα από την τιμή που το αγόρασα (!!!).

 

Άλλη μια επικοινωνιακή κομπίνα από το γνωστό πολυκατάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...