Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aυτο ακριβως ειναι που με εχει εκπληξει ευχαριστα (για το κοστος της). Δεν εχω χρησιμοποιησει καθολου το ξυραφι, μονο το τριμερ (χωρις τα πλαστικα, δεν ειμαι και κανενας παπάς!) το οποιο... κοβει με παρα πολυ καλη ταχυτητα, σχεδον αντιστοιχη αυτης που κοβουν τα τριμμερακια των κομμωτων/-τριων.

Απο μπαταρια, χμμ, ειχε μια ΑΑΑ μεσα στη συσκευασια, το εχω απο τον Απριλιο, θα το εχω χρησιμοποιησει περιπου 12-15 φορες (συνηθως ανα 10 μερες με 2 βδομαδες) με ενα μεσο ορο ας πουμε περιπου 6 λεπτα (παροτι το τριμαρισμα ειναι υποθεση ουτε 1 λεπτου, συνηθως τα... ξεψειριζω) και ακομα κραταει (νταξει θα μου πεις ουτε 2 ωρες καλα-καλα δεν το εχω χρησιμοποιησει συνολικα, προφανως καποιος που κανει καθημερινη χρηση θα εχει τις επαναφορτιζομενες του, αν κανουν εξισου καλη δουλεια). Θυμαμαι οτι και στο Mach 3 Power που ειχα, η αυτονομια ηταν καλη παντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή πολλές φορές έχει γίνει αυτή η συζήτηση και απο ότι καταλαβαίνω υπάρχει ζήτηση,στα carrefour έχει την ORAL B κλασσικά με -40% και υπάρχει κουπόνι στις επιθυμίες για -10Ε.

 

Ποσο βγαινει δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς τα πάει με τις μπαταρίες, είναι καλή για τριμάρισμα?

 

 

Tην είχα πάρει από amazon τη μηχανή αυτή πριν κάνα 6μηνο.Με πολύ μικρή χρήση trimming το δοντάκι σταμάτησε να δουλεύει,μετά από κάνα 3 μηνο.Τη χρησιμοποιώ για ξύρισμα ακόμα αλλά πλέον δεν τριμάρει..

 

Σκέφτομαι μπας κ την ξαναπάρω τώρα που είναι ένα δεκάρικο αλλάδεν έχω αποφασίσει.Ίσως δύο διαφορετικές μηχανές για ξύρισμα και γενάκι να είναι καλλύτερα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς τα πάει με τις μπαταρίες, είναι καλή για τριμάρισμα?

Εγώ είχα το προηγούμενο μοντέλο και κάθε φορά που τη χρησιμοποιούσα ήθελε διαφορετικές μπαταρίες...Μάλλον κάτι δεν πήγαινε καλά...Τώρα χάλασε εντελώς και ίσα που κουνιόταν,οπότε την πέταξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gillette Fusion ProGlide Styler στα carrefour με 50% εκπτωση απο 19,90 στα 9,95

http://www.gillette.com/el/gr/Products/Razors/gillette-trimmer.aspx

 

μολις πριν λιγο αγορασα μια  :-)

ξερεις μεχρι ποτε ισχυει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια στα Sprider εχει Bazaar.

Δεν ξερω αν ειναι σε ολα, αλλα στην Ηλιουπολη, ειχε κατι πουκαμισα με 7€, κατι πουλοβερ μακρυμανικα με 8-10€.

15€ κατι τζιν(αλλα δεν μου εκανε τιποτα)..

ειχε πραγματα αρκετα ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι, μου ηρθε μνμ στο κινητο οτι εχουν μπαζαρ με τιμές απο 1 ευρώ (ετσι έγραφε) αλλά σιγα μη κουβαληθω μεχρι εκει μονο και μονο για αυτό..

Στο κεντρο θεσσαλονίκης, που μπορει να κατεβω για δουλειά, δεν εχει πλεον κανενα καταστημα,οπότε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα της Λάρισας που πήγα, εκτός του ότι είχε ελάχιστα πράγματα που άξιζαν (και ήσουν τυχερός αν είχε νούμερο), περιμέναμε 1 ώρα και 50 λεπτά για ταμείο. Τρεις ανάπηρες κοπελίτσες για 100 πελάτες που ήρθαν να πάρουν από προίκα για το μωρό μέχρι έπιπλα για το σπίτι. Never again.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν και πηγα απογευμα κατα τις 6, στο ταμειο 5λεπτα περιμενα μονο.

Αν καποιος παει πρωινες ωρες που δε δουλευει ο κοσμος ειναι πολυ καλα..

Καλα απο 1€ ξεκινουσαν τις καλτσες, αλλα απο 3€ κατι μπλουζακια μακο απλα και 5€ με σταμπες μπροστα..

Τετοιες τιμες νομιζω ουτε στις λαικες δεν παιζουν και εγω παλι καλα τσιμπησα μερικα πραγματα..

Στην Ηλιουπολη παντως ειχε αποθεμα καλο..Ειδικα στα νορμαλ νουμερα. Εγω λογω υψους δεν εβρισκα παντελονι με τιποτα..χαλαλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Την ιδια προσφορα την εχει (edit , την "ειχε" μεχρι προχθες) και το mymarket, μονο που δεν ειχε 4αδα fix dark για να παρεις το πακετο! :-D  :blink: 5.06€ ΘΑ ηταν η τιμη του σετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα της Λάρισας που πήγα, εκτός του ότι είχε ελάχιστα πράγματα που άξιζαν (και ήσουν τυχερός αν είχε νούμερο), περιμέναμε 1 ώρα και 50 λεπτά για ταμείο. Τρεις ανάπηρες κοπελίτσες για 100 πελάτες που ήρθαν να πάρουν από προίκα για το μωρό μέχρι έπιπλα για το σπίτι. Never again.

 

Αιγάλεω πριν από λίγο μια από τα ίδια ...νούμερα μόνο σε πολύ λεπτούς και πολύ χχχλ  διαλεγμένα όλα οπότε ότι είχε μείνει στα ράφια θύμιζε λίγο λαϊκή. Θετικό σε σχέση με το κατάστημα της Λάρισας ήταν ότι τα ταμεία δεν είχαν κανέναν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 20/9 έως 2/11 σε αγορές επιλεγμένων ειδών στα Carrefour - Μαρινόπουλος κερδίζουμε επιστροφή περίπου 50% με χρήση της κάρτας club (δίνεται δωρεάν). Αν χρησιμοποιούμε την πιστωτική Dynamic American Express® κερδίζουμε επιπλέον επιστροφή 3%.

Αναλυτικά για κάθε 10 ευρώ επιλεγμένων προϊόντων που αγοράζουμε κερδίζουμε 5 ευρώ επιστροφή. Για κάθε κάρτα club υπάρχει όριο κέρδους 200 ευρώ για όλη την διάρκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...