Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για συνδρομητές Vodafone

 

SEE YOU optical studios Αγοράζοντας 1 ζευγάρι γυαλιών οράσεως ή ηλίου από τα SEE YOU optical studios, έχεις 50% έκπτωση και δωρεάν προϊόντα ίσης αξίας

 

Προσωπικά αγόρασα δυο ζευγάρια γυαλιά ήλιου αξίας 100€ το καθένα κι έδωσα 50€ και για τα δυο μαζί.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

post-72455-0-46889900-1377686599_thumb.jpg

post-72455-0-92198900-1377686605_thumb.jpg

post-72455-0-85527600-1377686612_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για συνδρομητές Vodafone

 

SEE YOU optical studios Αγοράζοντας 1 ζευγάρι γυαλιών οράσεως ή ηλίου από τα SEE YOU optical studios, έχεις 50% έκπτωση και δωρεάν προϊόντα ίσης αξίας

 

Προσωπικά αγόρασα δυο ζευγάρια γυαλιά ήλιου αξίας 100€ το καθένα κι έδωσα 50€ και για τα δυο μαζί.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

http://www.seeyouoptical.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω το site ή την προσφορά, πόσο σοβαρό μπορεί να είναι ένα κατάστημα που αντί για τιμή γράφει "SUPER PRICE - ΡΩΤΗΣΤΕ ΜΑΣ";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συνδρομητές Vodafone

 

SEE YOU optical studios Αγοράζοντας 1 ζευγάρι γυαλιών οράσεως ή ηλίου από τα SEE YOU optical studios, έχεις 50% έκπτωση και δωρεάν προϊόντα ίσης αξίας

 

Προσωπικά αγόρασα δυο ζευγάρια γυαλιά ήλιου αξίας 100€ το καθένα κι έδωσα 50€ και για τα δυο μαζί.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Μάλλον κάποιο λάθος κάνεις ή έκαναν στο κατάστημα που τα αγόρασες...

Από τη στιγμή που πήρες γυαλιά αξίας 2*100€, θα έπρεπε να δώσεις 50€ για το πρώτο ζευγάρι (100*0.5) και να σου αφαιρεθούν άλλα 50€ από το δεύτερο (100-50) και να δώσεις ουσιαστικά άλλο ένα 50αρι. Στο σύνολο 100€ και για τα δύο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τιμές να σου έδινε το συγκεκριμένο site δεν νομίζω να αγόραζες κάτι από εκεί χωρίς να το δοκίμαζες.

Η ποικιλία όντως δεν είναι πολύ μεγάλη - στο κάταστημα του Φαλήρου είχε 40-50 ζευγάρια αντρικά και άλλα τόσα γυναικεία - οπότε καλύτερα πηγαίνεις απο εκεί και αν σου αρέσει κάτι στέλνεις επιτόπου το μήνυμα!

Τέλος κι εγώ κουφάθηκα όταν μου είπε 50 Ευρώ (από 200 βάσει τιμοκαταλόγου) και για τα δύο ζευγάρια και η μόνη εξήγηση που φαίνεται λογική είναι ότι το 'δωρεάν προιόντα ισης αξίας' δεν αναφέρεται στο ποσό της έκπτωσης (50%) αλλά στην αρχική αξία του προιόντος!!

Rayban δεν έχει αυθεντικά αλλά έχει αρκετή ποικιλία σε 'τύπου Rayban'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κουπόνι από τις επιθυμίες και -50% μέχρι τις 7/9/13 στα AB το απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων σε κάψουλες Ariel 32τμ βγαίνει στα €3,50 από τα €13 (απαράδεκτα) που έχει αρχική τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως βγαλανε απο τις Επιθυμιες ολα τα ΑΡΙΕΛ.Μαλλον τους αλλαξανε τα φωτα.Εμενα χθες οσο και να προσπαθησα δε με αφηνε να τα τυπωσω και δυτυχως σημερα τα αφαιρεσαν,.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα και τύπωσα και πήρα ένα κουτί.  Αλλά δυστυχώς το αφαίρεσαν και μάλιστα μερικοί την πάτησαν γιατί όταν επέλεγαν το συγκεκριμένο κουπόνι μαζί με άλλα για ομαδικό τύπωμα η εκτύπωση δεν γινόταν και μετά τους ακύρωνε και τα κουπόνια που δεν τυπώθηκαν!  Κρίμα ήταν καλή προσφορά -αλλά ακόμα και το -50% είναι υποφερτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το χάλι με τις επιθυμίες και τα κουπόνια τους απορώ πως το αντέχετε.. Εγώ όσες φορές προσπάθησα έβγαζε προβλήματα και θεωρώ απαράδεκτο το ότι σε υποχρεώνει να εγκαταστήσεις λογισμικό τρίτων.

 

Τελικά, κατάλαβα ότι αν χρειάζομαι 1-2 ώρες για να τυπώσω 5 κουπόνια δεν με συμφέρει να μπω στον κόπο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά το θεωρώ μεγάλη δυσκολία να τυπώσεις σωστά κάτι και δεν υπάρχει δυνατότητα επανεκτύπωσης αν κάτι δεν πάει καλά.  Βέβαια δεν θες 2 ώρες αλλά μου τη σπάει που χαλάει ένα A4 για κάθε κουπόνι.  Όσο για το λογισμικό τρίτων υπάρχει επιλογή να τυπώσεις και χωρίς αυτό.  Τρέχει απλά ένα java plugin.

Δυστυχώς ορισμένα προϊόντα σε συνδιασμό με άλλες προσφορές συμφέρουν οπότε ίσως αξίζει να προσπαθήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα και τύπωσα και πήρα ένα κουτί.  Αλλά δυστυχώς το αφαίρεσαν και μάλιστα μερικοί την πάτησαν γιατί όταν επέλεγαν το συγκεκριμένο κουπόνι μαζί με άλλα για ομαδικό τύπωμα η εκτύπωση δεν γινόταν και μετά τους ακύρωνε και τα κουπόνια που δεν τυπώθηκαν!  Κρίμα ήταν καλή προσφορά -αλλά ακόμα και το -50% είναι υποφερτό.

Ayto ακριβως επαθα και εγω.Απο οτι καταλαβα τους διεφυγε οτι ο βασιλοπουλος ειχε ηδη -50% οποτε με το κουπονι γινοταν -75% και μαζεψαν τα αριελ.ΚΑι εγω τελικα καταφερα να παρω με κουπονι μονο τις ταμπλετες αν και τα ειχα βαλει ολα για εκτυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...