Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω σε δυο Γαλαξιες που πηγα μονο virality & trizone (που δεν εχει κουπονι) βρηκα. Ωστοσο τις Pro 600 πρεπει να τις φερνουν γιατι ρωτησα κ μου ειπαν οτι τελιωσαν (η τις εκρυψαν)

στο 1+1 oral-b,ποσα κουπονια epithymies

περναν?1 η 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χθες στο Σκλαβενίτη:

- Χαλβάς Χαϊτογλού με σοκολάτα σε ατομικές μερίδες (5 τμχ.) 3,07 € (Σχετικά καλή τιμή)

- Προσφορές στα Απορρυπαντικά πλυντηρίου πιάτων Fairy και με 1+1 (δεν θυμάμαι τιμές ακριβώς αλλά απο το λίγο που κοίταξα ήταν σχετικά καλές τιμές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΟΜΑΣ   4/2 - 6/2

 

-40% σε Tena men,lady και pants

-50% σε όλα τα προϊόντα περιποίησης μαλλιών Elvive

-40% στα Soupline ultra  750ml

-40% στα προϊόντα στοματικής υγιεινής Colgate total

-Dixan σκόνη 50 μεζ  6,85€

-40% στο Dixan υγρό gel 48μεζ και στις κάψουλες 32-36τεμ

-Kιμάς βόειος(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)  5,49€/κιλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα για αυτη που πληρωνεις

Στην αποδειξη φαινεται  οτι πληρωνω 2 και μετα

μου επιστρεφουν τη μια.

Δεν ειναι δεμενο 1+1.

αρα αγοραζω 2 και το καταστημα μου επιστρεφει τη μια.

Συνεπως δινω 2 κουπονια και περνανε κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αποδειξη φαινεται οτι πληρωνω 2 και μετα

μου επιστρεφουν τη μια.

Δεν ειναι δεμενο 1+1.

αρα αγοραζω 2 και το καταστημα μου επιστρεφει τη μια.

Συνεπως δινω 2 κουπονια και περνανε κανονικα.

Κοιτα εγω ενα εδωσα η αληθεια ειναι, και με το ζορι γιατι δεν ηθελε να μου το περασει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα εγω ενα εδωσα η αληθεια ειναι, και με το ζορι γιατι δεν ηθελε να μου το περασει.

εγώ έδωσα δύο και μπλόκαραν στο ταμείο και δεν πέρναγε το 1+1, οπότε αναγκαστικά πήγα στο 1 κουπόνι. Με τον ίδιο τρόπο αγόρασα και αφρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλαξίας Βριλησσίων δεν εχει oral b.Περασε εχθές ενας κύριος μου ειπανε και πήρε 8 κομμάτια.δυστυχώς δεν θα φερουμε άλλες αυτη την εβδομάδα...αυτα μου είπε ο υπεύθυνος του καταστήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλαξίας Βριλησσίων δεν εχει oral b.Περασε εχθές ενας κύριος μου ειπανε και πήρε 8 κομμάτια.δυστυχώς δεν θα φερουμε άλλες αυτη την εβδομάδα...αυτα μου είπε ο υπεύθυνος του καταστήματος.

Μαλλον τα παιρνουνε για μεταπωληση. Μπορει καποια μικρομαγαζα, μπορει να δουμε και σε αγγελιες προσεχως να πουλιουνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλαξιας, ως το Σαββατο 8,5€ οι μεγαλες συσκευασιες 45τμχ.

Μπράβο! Και μας τελειώνουν. Περίμενα στο lidl αλλά τπτ. Δεν την πήρα είδηση αυτή την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλαξίας Βριλησσίων δεν εχει oral b.Περασε εχθές ενας κύριος μου ειπανε και πήρε 8 κομμάτια.δυστυχώς δεν θα φερουμε άλλες αυτη την εβδομάδα...αυτα μου είπε ο υπεύθυνος του καταστήματος.

Την μια και τελευταία πάντως που υπήρχε στο ράφι του συγκεκριμένου καταστήματος την πήρα εγώ 19:30 χθες το απόγευμα ορμώμενος από το δικό σου μήνυμα για τον συνδυασμό κουπονιού και Pockee !!!

Και επειδή μου χρωστάνε την δεύτερη ο υπεύθυνος του καταστήματος με διαβεβαίωσε ότι έως Παρασκευή μεσημέρι θα έχουν ξανά παραλαβή.

Επίσης επειδή πριν πάω Βριλήσσια επικοινώνησα με Παιανία, Γαλάτσι, Γκύζη παραλαμβάνουν σήμερα ή αύριο θεού θέλοντος και αγροτικών μπλόκων επιτρέποντος από ότι είπαν όλοι τους !  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα babylino economy packs

η καλύτερη τιμή που έχω δεί είναι €7,30 νομίζω

Γενικά στοκάρω μεγάλες ποσότητες όταν βρώ τιμή κάτω απο €8,00

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπράβο! Και μας τελειώνουν. Περίμενα στο lidl αλλά τπτ. Δεν την πήρα είδηση αυτή την προσφορά.

 

 

Την εχει βαλει ο συμφορουμιτης efkola στο παρακατω ποστ απο την Κυριακη. Απλα ειναι μεσα στο βιντεο, δεν τις εχει γραψει με κειμενο για τον Γαλαξια και ετσι περασαν στα ψιλα. Εχει 2-3 πραγματακια καλα.

 

http://www.insomnia.gr/topic/460200-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%8C%CF%82-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82/page-836?p=54616288&do=findComment&comment=54616288

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...