Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσοχή στη δήθεν προσφορά του Γαλαξία στις μονές συσκευασίες Babycare. Ο Βασιλόπουλος κι ο Μαρινόπουλος έχουν μόνιμα τη τριπλή συσκευασία στα 3.99.

 

 

zHLD4LL.jpg

 

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. εχει στις επιθυμειες κουπονια για oral b vitality μειον 7€ και oral b pro 600 μειον 12 ευρω. ποια ειναι η διαφορα τους και ποια αξιζει ως προς την τελικη τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. εχει στις επιθυμειες κουπονια για oral b vitality μειον 7€ και oral b pro 600 μειον 12 ευρω. ποια ειναι η διαφορα τους και ποια αξιζει ως προς την τελικη τιμη?

Η pro 600 ειναι 3D δηλαδη εχει αισθητηρα πιεσης (μη ορατο) και δεικτη φορτισης . Comparison

 

Βγηκε, οχι ηλεκτρονικα ακομα, το φυλλαδιο του Μασουτη. Εχει αλλαξει οπως φαινεται..ειναι 10ημερα μικρα σε ογκο και προσφορες. Βασικα δεν εχει τιποτα...30% σε oral-b αλλα καταληγεις σε Γαλαξια αν υπαρχει κοντα σου.

Υπαρχει Γαλαξιας με Oral-b Pro 600 θεσ/νικη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αγορασα σημερα 2 oral b απο γαλαξία και εδωσα και κουπόνι απο επιθυμιες το οποίο πέρασε κανονικά και απο 22 ευρω οι 2 πήγανε 15ευρώ.εβαλα και την απόδειξη στο pockee.ειδομεν....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit:

 

Βερόπουλος 1/2 - 3/2

Στις ION Βreak, εξαιρούνται οι Break Σοκοφρέτα. :mad:

 

Kαι πήγα με πρόθεση να αδειάσω το ράφι. :X

Το θεμα ειναι ομως και ποσο τις εχει τις αλλες,γτ αν εχουν π.χ. 1,5 αντε να πανε 1.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα δεδομένα της ΙΟΝ, αυτή η τιμή είναι τζάμπα.

 

Ανέκαθεν ήταν ακριβότερη απ'τις υπόλοιπες σοκολάτες... και τον τελευταίο χρόνο με την αύξηση του ΦΠΑ από 13% στο 23% και με τη τιμή του αμυγδάλου να φτάνει στο Θεό... η αρχική της τιμή είναι απαγορευτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή, η προσφορά αφορά ΙΌΝ γάλακτος, όχι αμυγδάλου! Βέβαια στις ION BREAK υπάρχουν επιλογές με ξηρούς καρπούς κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά αγορασα σημερα 2 oral b απο γαλαξία και εδωσα και κουπόνι απο επιθυμιες το οποίο πέρασε κανονικά και απο 22 ευρω οι 2 πήγανε 15ευρώ.εβαλα και την απόδειξη στο pockee.ειδομεν....


Να σκορπίσω λίγο τον πανικό?????????
Ήρθε επιβαιβέωση από το pockee και θα μου κάνει κατάθεση 14€ για 2 oral B.
Επομένως βγαίνει 0,50€ η μία....
Όπως είπα 1 χαρτινο κουπόνι δέχτηκαν στο ταμείο και 2 από pockee.
Συγχώνευση - Δημοσίευση 4-2-2016, 15:28
Μόλις έγινε απο το pockee και η κατάθεση από τις 2 oral-B 14€.
Πολύ γρήγορα μου φάνηκε οτι κάνανε την κατάθεση, αν σκεφτείς οτι η αγορά έγινε Δευτέρα.
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σκορπίσω λίγο τον πανικό?????????

Ήρθε επιβαιβέωση από το pockee και θα μου κάνει κατάθεση 14€ για 2 oral B.

Επομένως βγαίνει 0,50€ η μία....

Όπως είπα 1 χαρτινο κουπόνι δέχτηκαν στο ταμείο και 2 από pockee.

 

Για ποιες Oral B μιλάμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προφανως αυτες που εχουμε συνολικα σχεδον μιση ντουζινα αγορασμενες με 0.25-0.29 οταν εμπαιναν συνεχως προσφορα  πριν 1-2-3 χρονια :P vitality

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω σε δυο Γαλαξιες που πηγα μονο virality & trizone (που δεν εχει κουπονι) βρηκα. Ωστοσο τις Pro 600 πρεπει να τις φερνουν γιατι ρωτησα κ μου ειπαν οτι τελιωσαν (η τις εκρυψαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...