Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

 

 

Δεν εκανες και μεγαλο "λαθος",  απλα επειδη δουλευει και χωρις την μπαταρια στην ουσια και δεν ειναι "ηλεκτρικη" (υπαρχει και η ιδια χωρις την μπαταρια στα ιδια σχεδον χρηματα), εδω πιστευω πως ταιριαζει καλυτερα. Ειναι για να το δωσω λιγο πιο υπερβολικα για να φανει, σαν να εχουμε ας πουμε μια μυγοσκοτωστρα με μπαταρια η οποια απλα τροφοδοτει ενα led να αναβοσβηνει σαν φαρος. Και εγω ισως να προτιμουσα να ειναι εξω να φαινεται να το δουν ολοι, αλλα εχουμε το ειδικο θεμα για τα εκτος τεχνολογιας. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο KILLDEAL γραφει οτι η προσφορα 30% για το GILLETTE FUSION PROGLIDE στον Μασουτη

ειναι απο 13/03/13 μεχρι 08/04/13

 

http://www.killdeal.gr/gillette/gillette-fusion-proglide/detailsPage.aspx?id=51671

 

Μεχρι σημερα ειναι το 40% στα ORALB και Head & Shoulders προιοντα

Ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα carrefour εχει 50% στα ειδη καμπινκ και κηπου, μεχρι το Σαββατο.

Βγαζετε μια καρτα carefour μια υπογραφη θελει.

Δεν γνωριζω παραπανω πραγματα. Τυχαια το εμαθα (ανακοινωση δεν βρηκα στο Internet)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άνοιξε καινούργιο κατάστημα Σκλαβενίτης στο Ίλιον και έχει πολλές προσφορές.

 Δαμιανέ αν έχεις την καλοσύνη,γράψε διεύθυνση και δώσε ένα στίγμα για το αν είναι μεγάλο ή μικρό κατάστημα.Ρωτάω γιατί άνοιξε πρόσφατα Σκλαβενίτης και στον Κολωνό και είχε προσφορές αλλά ήταν αρκετά μικρό και με αντίστοιχα μικρή ποικιλία στα είδη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Lidl εχει ηλεκτρονικο προγραμματιστη ποτισματος της florabest σαν αυτον εδω

http://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-FLORABEST-PROGRAMMABLE-WATER-TIMER-WITH-LCD-DISPLAY-/271197474751?pt=UK_Home_Garden_GardenEquipment_HandTools_SM&hash=item3f24a10fbf&nma=true&si=%252BXKWk5WQDvBIBK%252B8JF6Fw5jE8t8%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

βολευει οσους θελουν να πανε διακοπες και να γλυτωσουν απο τη γκρινια της γυναικας τους με το θεμα μπαλκονι, γλαστρες, κηπος κτλπ   :)

Εχει 25 ευρω. Τον αγορασα και τον δοκιμασα σημερα

Θετικα: Εχει adaptores μεσα η συσκευασια για καθε ειδος βρυσης. Εφαρμοζεται ευκολα και μαλιστα ειναι αρκετα στεγανο και αντεχει σε μεγαλη πιεση βρυσης. Εχω δοκιμασει αλλους 2 και επασχαν στο θεμα στεγανοτητας με βρυσες μεγαλης πιεσης (επρεπε να εχω τη βρυση μισανοιχτη για να μη χανουν νερο απο το πλαι)

Πολυ ευκολος προγραμματισμος οτι ωρα και μερα της εβδομαδος θελουμε ειτε ανα ημερα και ωρα ειτε ανα διαστηματα ποτισματος, και οση διαρκεια ποτισματος θελουμε παλι εμεις.

Ποιοτητα κατασκευης σαφως καλυτερη απο κατι αλλα που δοκιμασα (απο carefour) των 30 ευρω αν θυμαμαι καλα που ειχα παρει παλια. Συνιστάται ανεπιφυλακτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω εγώ για το καινούριο κατάστημα του Σκλαβενίτη στο Ίλιον γιατί πέρασα μια βόλτα σήμερα.Βρίσκεται Θηβών 489,κοντά στο Λακιώτη.Είναι διώροφο και έχει αρκετές προσφορές 1+1 όπως κάθε φορά όταν ανοίγει νέο κατάστημα.Ήθελα να ψωνίσω κάποια πράγματα αλλά γινόταν πανικός από κόσμο παντού(ράφια,ταμεία)και επειδή δεν είχα και πολύ χρόνο,έφυγα και θα ξαναπάω άλλη μέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως +1 για τον προγραμματιστη...τον ειχα παρει πιο παλια και ειναι κομπλε...ειδικα εμενα με βόλεψε οτι μπορεις να τον προγραμματιζεις να ποτιζει για 1 λεπτο...σε σχεση με τον προηγουμενο μου που ξεκιναγε απο τα 5 λεπτα ελαχιστο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω τον συγκεκριμενο ποτιστη εχει ενα μεγαλο μειονεκτημα.Το ρακορ στο οποιο βιδωνει η βρυση ειναι πλαστικο 1 ιντσα αλλα οχι σαν αυτα του εμποριου( ο λαιμος ειναι πολυ πιο φαρδυς και εχει και μια εγκοπη για να πιασουν δυο πυρροι εσωτερικα του ποτιστη.Εμενα μου ψωριασε με την πολυκαιρια και εσπασε.Αποτελεσμα να μην μπορω να βρω το ιδιο ρακορ και ο ποτιστης να ειναι πλεον αχρηστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα carrefour εχει 50% στα ειδη καμπινκ και κηπου, μεχρι το Σαββατο.

Βγαζετε μια καρτα carefour μια υπογραφη θελει.

Δεν γνωριζω παραπανω πραγματα. Τυχαια το εμαθα (ανακοινωση δεν βρηκα στο Internet)

Πολυ καλές τιμές, πήρα απο το Carrefour κισσαμου στα Χανιά το τελευταιο διπλό φουσκωτο στρώμα 191x137x22 με ενσωματωμένα μαξιλάρακια και τρομπα στα 14€ απο 27,90€ ότι πρεπει γης κάμπινγκ κα για έκτακτη φιλοξενία.

Thank you gpolic!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΑΒ πηρα εσπρεσο jacobs για την τασσιμο για φρεντο που κανω 4€ απο 5€.

 

Βεβαια λιγο προσοχη γιατι πανω λεει 4€ και οταν μπηκα στο αμαξι ειδα οτι μου τους χτυπησανε με την τιμη των 5€ και μετα απο αρκετη φασαρια μου επιστρεψανε 3€(γιατι πηρα 3 πακετα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...