Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πάπλωμα το μονό στον ΑΒ βγαίνει κάπου στα 13,5 ευρώ, είναι πολύ καλό για μένα που το 'χω αξίζει να το κοιτάξετε..

 

Δεν το βρίσκω στην σελίδα των ΑΒ.

Έχει κάποιο όνομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην φωτό είναι αυτό εδώ αλλά δεν φαίνεται http://i.imgur.com/zB61CEg.png

Το διπλό αν κοίταξα καλά βγαίνει στα 18 περίπου νομίζω, εκεί γύρω.

 

Μια δικιά μου που τράβηξα τώρα είναι αυτή

post-240170-0-43085200-1453128594_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποκι αν τα λέω σωστά είναι για τη συσκευασία 6χ330ml και όχι 4χ500ml στην green cola

 

Είχα βάλει like γιατί το ίδιο είδα και εγώ στο pockee , αλλά έπαιξε στα καπάκια διαφήμιση στην tv ( και είδα να έχει πίσω από τις 4x500 και τις 6x330 , Οπότε λογικά θα ισχύει )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Carrefour εκτός από το ότι πλέον είναι δύσκολο να βρεις κάτι που θες, άρχισαν να παίζουν και με τις μέρες που έχουν τα γάλατα με 1Ε. Όπως μου είπαν σήμερα, δεν είναι στάνταρ αυτές οι μέρες, δεν τις μαθαίνεις από κάπου αλλά οι πελάτες τις γνωρίζουν (μάλλον έχουν μαντικές ικανότητες) και γι'αυτή την εβδομάδα είναι Δευτέρα και Πέμπτη...
Ας ελπίσουμε να ισχύει μια φημολογία για εξαγορά του ομίλου από τον Ιβάν Σαββίδη, ώστε να μην πάνε για φούντο όπως πάνε και να μην πάμε σε ολιγοπώλιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα ταμία που είπε ότι πλέον είναι από Δευτέρα έως Πέμπτη.

Επιβεβαιωνω και εγω. Σημερα πηγα για γαλα και μου ειπαν οτι το 1 ευρω ισχυει για Δευτερα και Πεμπτη.

 

Στα αρνητικα, οτι ΔΕΝ ειχε καθολου NESCAFE, καμια συσκευασια ( σε Carrefour Express ).

 

Οταν ρωτησα μηπως τα ειχαν βαλει καπου αλλου, η ταμιας μου ειπε οτι απλα δεν τους φερνουν.

 

Περιττο να πω οτι τα ραφια ηταν απελπιστικα αδεια. Και φυσικα καθολου κοσμος μεσα με μονο 2 υπαλληλους ( οταν το ιδιο καταστημα ειχε 5 με 6 ατομα προσωπικο στην πρωϊνη βαρδια ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε να ισχύει μια φημολογία για εξαγορά του ομίλου από τον Ιβάν Σαββίδη, ώστε να μην πάνε για φούντο όπως πάνε και να μην πάμε σε ολιγοπώλιο...

Αυτό δεν ισχύει. Το διέψευσαν οι συνεργάτες του.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα Δευτέρα και Πέμπτη.

Τρίτη δεν έμενε καθόλου γάλα (Ροδόπη, ΝΕΟΓΑΛ και Δέλτα είχαν μόνο, πάνε οι καλές εποχές με τις εκλεκτές φάρμες κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα Δευτέρα και Πέμπτη.

Τρίτη δεν έμενε καθόλου γάλα (Ροδόπη, ΝΕΟΓΑΛ και Δέλτα είχαν μόνο, πάνε οι καλές εποχές με τις εκλεκτές φάρμες κλπ).

Η προσφορά έχει αλλάξει εδώ και αρκετό καιρό και ισχύει μόνο για χάρτινες συσκευασίες και Εβόλ, οπότε γι'αυτό και είχαν κυρίως αυτά της προσφοράς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους τελευταιους 2 μηνες τουλαχιστον δεν εχουν σχεδον τιποτα απο Kraft/Mondelez (jacobs πχ) . Ειχαν μονο Nescafe. Τωρα πανε και αυτοι;

Προφανως εχουν μεχρι να τους τελειωσουν τα αποθεματα. Εδω πριν μια εβδομαδα σε αλλο καταστημα Μαρινοπουλος ( και σχετικα μεγαλο ) δεν ειχε καθολου αλατι, καμια μαρκα. Πληρης διαλυση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...