Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που να ξέρω αν θα εχει για τον Epson c1100 μου τα έγχρωμα που θέλω, που να τρέχεις τώρα από Ημαθία Θεσσαλονίκη...

 

Παίζει να πάω μια βόλτα σήμερα, θα σου πω αν δω κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίζει να πάω μια βόλτα σήμερα, θα σου πω αν δω κάτι...

Ωραία, ευχαριστώ.

Ορίστε κι οι κωδικοί τους:

 

http://www.skroutz.gr/c/616/laser-toner.html?from=catspan&keyphrase=epson+c1100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ευχαριστώ.

Ορίστε κι οι κωδικοί τους:

 

http://www.skroutz.gr/c/616/laser-toner.html?from=catspan&keyphrase=epson+c1100

 

Μόλις γύρισα από τα Carrefour Μακεδονία, μετά την σχετική βόλτα δεν βρήκα πουθενά κάτι σχετικό, έκανα μια ερώτηση σε έναν πωλητή και μου είπε ότι σταμάτησαν γενικά να φέρνουν είδη Η/Υ. Και όντως όσο γύρισα δεν βρήκα τίποτα. Ούτε εκτυπωτές, ούτε ποντίκια, τίποτα. Ούτε καν αναλώσιμα...

Hp color lazerjet cartridge 91% discount με 5 ευρώ στα Carrefour.

Για λεπτομέριες δείτε την photo

Link.png Site: SKROUTZ

 

πήγα σήμερα και είχε όλα τα χρώματα.Γενικά είχε πολλά αναλώσιμα και αξεσουάρ κουζίνας σε τιμες χώμα.

Απο 10 λεπτά μέχρι 2 ευρώ.

 

Βασικά, επειδή μιλούσα με έναν φίλο που είναι Αθήνα, Λεωφόρο Αθηνών έχει μόνο ένα Carrefour; Ή παίζει να τον στείλω σε άλλο;

 

Και toner είχε μόνο αυτά που αναφέρεις στα 5ευρώ; Εγώ δηλαδή που θα ήθελα μαύρο τόνερ για LaserJet είχε τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνταποκριση απο καρφουρ Ευκαρπιας.

Τιποτα απο αναλωσιμα (εψαξα τα παντα, δεν ρωτησα), αλλα βρηκα καλωδια απλα usb (αυτα που συνδεουμε τους εκτυπωτες), στο μισο ευρο.

 

Και η εικονα του καταστηματος, με γεματα ραφια και τα ηλεκτρονικα ταμπελακια στις τιμες, μονο για φαλημεντο δεν δειχνει. Οψομεθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνταποκριση απο καρφουρ Ευκαρπιας.

Τιποτα απο αναλωσιμα (εψαξα τα παντα, δεν ρωτησα), αλλα βρηκα καλωδια απλα usb (αυτα που συνδεουμε τους εκτυπωτες), στο μισο ευρο.

 

Και η εικονα του καταστηματος, με γεματα ραφια και τα ηλεκτρονικα ταμπελακια στις τιμες, μονο για φαλημεντο δεν δειχνει. Οψομεθα.

 

Αυτό που νομίζω πως ισχύει είναι πως διαφορετικά καταστήματα σε διαφορετικές περιοχές έχουν διαφορετική εικόνα...

 

πχ εδώ Θεσσαλονίκη ένα Καρφούρ στη Παπαναστασίου, αν και φαίνεται να έχει αποσύρει κάποια προϊόντα τελευταία - κι αυτό μόνο πολύ πρόσφατα - δεν δίνει την εντύπωση κατάρρευσης..

...αντίθετα το μεγάλο Καρφούρ στα Γιάννενα είναι φάντασμα του εαυτού του και μπορεί να μην βρεις στοιχειώδη πράγματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 



Αυτό που νομίζω πως ισχύει είναι πως διαφορετικά καταστήματα σε διαφορετικές περιοχές έχουν διαφορετική εικόνα...

πχ εδώ Θεσσαλονίκη ένα Καρφούρ στη Παπαναστασίου, αν και φαίνεται να έχει αποσύρει κάποια προϊόντα τελευταία - κι αυτό μόνο πολύ πρόσφατα - δεν δίνει την εντύπωση κατάρρευσης..
...αντίθετα το μεγάλο Καρφούρ στα Γιάννενα είναι φάντασμα του εαυτού του και μπορεί να μην βρεις στοιχειώδη πράγματα...


Στο carrefour Μακεδονία είναι φάντασμα του εαυτού του.τις προάλλες δεν βρήκα becel....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βερόπουλος   18/1 - 20/1

 

 

-Νερό Δροσιά 6χ1,5lt  0,99€

-35% στα ζυμαρικά Μέλισσα 500γρ (εξαιρείται η σειρά Χρυσή επιλογή και οι προωθητικές συσκευασίες)

-Αυγά Μεγαρική φάρμα  6άδα  0,99€

-Nescafe classic 100gr  2,51€

-Gouda Ολλανδίας  3,49€/κιλό

-Φέτα Μυτιλήνης Π.Ο.Π. δοχείο  5,49€/κιλό

-Babylino sensitive οικονομικές συσκευασίες  8,99€

-Σερβιέτες Always οικονομικές συσκευασίες  και σερβιετάκια 24,26 ή 30 τεμαχίων   1,99€

-40% στα μπισκότα  Digestive Παπαδοπούλου

 

 

Κυριακή 17/1 

 

* στα Carrefour Μαρινόπουλος εκτός των γνωστών -50% σε ρούχα, -40% σε παπούτσια και -30% σε θερμαντικά, έχει και -30% στα είδη αυτοκινήτου.

*  -15% σε όλα τα προϊόντα Εconomy στο Μarket in 

*  -16% σε όλα τα προϊόντα(και σε όσα είναι ήδη σε προσφορά) στο Lidl

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακή 17/1 

 

* στα Carrefour Μαρινόπουλος εκτός των γνωστών -50% σε ρούχα, -40% σε παπούτσια και -30% σε θερμαντικά, έχει και -30% στα είδη αυτοκινήτου.

*  -15% σε όλα τα προϊόντα Εconomy στο Μarket in 

*  -16% σε όλα τα προϊόντα(και σε όσα είναι ήδη σε προσφορά) στο Lidl

 

Πού το είδες αυτό; Δεν είδα κάποια ενημέρωση σήμερα που πήγα, ούτε στην ιστοσελίδα πήρε το μάτι μου κάτι σχετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...