Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν κάποιες ενυδατικές κρέμες Nivea στον Γαλαξία για τις οποίες δίνει ο Γαλαξίας κουπόνι 1,5€ μέσω του https://www.trustanduse.com/και υπάρχουν και στο pockee με άλλο 1,5€, συνολικά 3€. Δεν το έχω δοκιμάσει, η κουνιάδα μου το εντόπισε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχουν κάποιες ενυδατικές κρέμες Nivea στον Γαλαξία για τις οποίες δίνει ο Γαλαξίας κουπόνι 1,5€ μέσω του https://www.trustanduse.com/και υπάρχουν και στο pockee με άλλο 1,5€, συνολικά 3€. Δεν το έχω δοκιμάσει, η κουνιάδα μου το εντόπισε :-D

 

Και πόσο κάνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος που έχει δοκιμάσει στην πράξη να εξαργυρώσει πόντους bonus της alpha bank στα ΑΒ να μου λύσει μία απορία; Άλλα μου είπε η άλφα, άλλα ο ΑΒ.

Πχ. τώρα τρέχει προσφορά όπου παίρνεις 20% εκπτωση αν εξαργυρώσεις κάποιους πόντους. (δες εικονα στο σποιλερ)

 

8844794331166.png

 

 

Αυτό στην πράξη τι σημαίνει ρε παιδιά; Ότι αν αγοράσω κάτι που κάνει πχ. 31 ευρώ θα εξαργυρωθουν 4.500 πόντοι ή έχω την επιλογή να πω στην ταμια να εξαργυρώσω τους 2.500 πόντους για τα πρώτα 30 ευρώ και το άλλο 1 ευρώ που απομένει μέχρι τα 31 ευρώ να μην έχει την έκπτωση του 20%?
Θέλω να πω χάνεις τζάμπα πόσους πόντους αν ξεπεράσεις κατά τι το bracket της κάθε υποπεριπτωσης;

Παρακαλώ να απαντήσουν όσοι το έχουν δοκιμάσει. ευχαριστω

Η εξυπηρέτηση της αλφα μου είπε ότι θα εξαργυρωθούν 4500 ποντοι, ενω η εξυπηρετηση ΑΒ οτι θα κοπουν 2 αποδειξεις. Μια για τα πρωτα 30 ευρω και μια για τα υπολοιπα...Αντε βγαλε ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταμίας θα σου εξαργυρώσει 2500 πόντους και θα πάρεις έκπτωση 30x20%=6 ευρώ, οπότε στην κάρτα θα χρεωθείς 30-6=24+1=25 αντί για 31.

Σπουδαία τα Λαχανά, για να μαζεψω 2500 πόντους χρειάζεται να έχω αγορές 2500 ευρα ή 1500 υπό προϋποθέσεις. Και κερδίζω μόνο 6 €?. Καλύτερα να κοιτάξω να κάνω οικονομία ψωνιζοντας λιγότερα άχρηστα πράγματα....

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπουδαία τα Λαχανά, για να μαζεψω 2500 πόντους χρειάζεται να έχω αγορές 2500 ευρα ή 1500 υπό προϋποθέσεις. Και κερδίζω μόνο 6 €?. Καλύτερα να κοιτάξω να κάνω οικονομία ψωνιζοντας λιγότερα άχρηστα πράγματα....

Συμφωνω, αλλα οχι αναγκαιο αυτο που λες. Σε διαφορες καρτες αμα ριξεις μια ματια δινουν 3000 ποντους δωρο με την εκδοση της καρτας και σε μερικες απο ο,τι καταλαβα και 2000 ποντους με την 1η αγορα σε καποια συνεργαζομενη επιχειρηση(θα το δω στην πραξη λιαν συντομως). Επισης αναλογα την επιχειρηση μπορει να παιρνεις 4 ποντους για 1 ευρω(ητοι στις συνεργαζομενες με το προγραμμα μπονους ποντων). Και εγω γενικα συμφωνω μαζι σου, αλλα βρεθηκαν καπως ετσι καποιοι ποντοι και ψαχνω πώς να τους αξιοποιησω σε καθημερινα πραγματα εξυπνα για να τελειωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγράφω από την σελίδα της Alpha bank: "Πραγματοποιώντας τις αγορές σας στα καταστήματα ΑΒ Βασιλόπουλος με την κάρτα σας Alpha Bank Bonus, κερδίζετε 4 Bonus πόντους για κάθε 1 ευρώ!" Οπότε αν έτσι κι αλλιώς ψωνίζεις από εκεί τους 2500 τους μαζεύεις στα 625 ευρώ και τους μετατρέπεις σε έκπτωση. Δεν είπε κανείς να αγοράζεις άχρηστα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγράφω από την σελίδα της Alpha bank: "Πραγματοποιώντας τις αγορές σας στα καταστήματα ΑΒ Βασιλόπουλος με την κάρτα σας Alpha Bank Bonus, κερδίζετε 4 Bonus πόντους για κάθε 1 ευρώ!" Οπότε αν έτσι κι αλλιώς ψωνίζεις από εκεί τους 2500 τους μαζεύεις στα 625 ευρώ και τους μετατρέπεις σε έκπτωση. Δεν είπε κανείς να αγοράζεις άχρηστα πράγματα...

Απλά λέω ότι καταναλώνεις πολύ φαιά ουσία για όλη τη διαδικασία και καλυτερα να πάρω μια σοκολατα λιγότερη και να παχυνω λιγοτερο από το να μπω στη διαδικασία....

 

Παντως τα εξι ευρω κέρδος τα μαζεύω με 200ευρω αγορές από ΑΒ και αν πληρωσω με bonus μαζεύω 4*200=800 πόντους bonus, οπότε κάτι γίνεται.

 

Μαλλον θα φτιαξω εξελακι για να ψωνιζω από εδώ και στο εξής.

Χάθηκαν οι απλές τιμιες προσφορές και οι χαμηλότερες τιμές ? Φανταστειται να βάλουν συστήματα πόντων και το πλαίσιο ή τα σκρουτζομαγαζα τί έχει να γίνει....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hp color lazerjet cartridge 91% discount με 5 ευρώ στα Carrefour.
Για λεπτομέριες δείτε την photo
Link.png Site: SKROUTZ

 

πήγα σήμερα και είχε όλα τα χρώματα.Γενικά είχε πολλά αναλώσιμα και αξεσουάρ κουζίνας σε τιμες χώμα.
Απο 10 λεπτά μέχρι 2 ευρώ.

post-143398-0-25274300-1452894854_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένο carrefour ή ξες αν εχει σε ολα?

Ξέχασα να το αναφέρω.Ειναι στο κατάστημα τις Λ.Αθηνών......δεν γνωρίζω για τα υπόλοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά λέω ότι καταναλώνεις πολύ φαιά ουσία για όλη τη διαδικασία και καλυτερα να πάρω μια σοκολατα λιγότερη και να παχυνω λιγοτερο από το να μπω στη διαδικασία....

 

Παντως τα εξι ευρω κέρδος τα μαζεύω με 200ευρω αγορές από ΑΒ και αν πληρωσω με bonus μαζεύω 4*200=800 πόντους bonus, οπότε κάτι γίνεται.

 

Μαλλον θα φτιαξω εξελακι για να ψωνιζω από εδώ και στο εξής.

Χάθηκαν οι απλές τιμιες προσφορές και οι χαμηλότερες τιμές ? Φανταστειται να βάλουν συστήματα πόντων και το πλαίσιο ή τα σκρουτζομαγαζα τί έχει να γίνει....

Με τις κάρτες AMEX bonus σου δίνουν διπλάσιους πόντους οπότε μαζεύεις πόντους πιο γρήγορα.

Επίσης συνεργαζομενες επιχειρήσεις κάνουν προσφορές που και που.πχ ο κωτσοβολο έδινε 10000ποντους με αγορά smart tv παλαιότερα κ.ο.κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που από το Δεκέμβρη του 2014 που έχω τέτοια κάρτα και δεν την έχω χρησιμοποιήσει μέχρι σήμερα, έχω μαζέψει 23.000 πόντους. Κάθε λίγο και λιγάκι μου προσθέτουν.

 

Οπότε αν συνεχιστεί αυτό, δε νομίζω πως θα είναι τόσο δύσκολο να έχεις κάποιους πόντους για αγορές.

 

Περιμένω νέο PIN αυτές τις μέρες ώστε να τη χρησιμοποιήσω για πρώτη φορά, γιατί σε επιστολή μου είπαν ότι στις 31/1 θα χάσω 3.000 πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...