Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Vodafone...

Sent from my XT890 using Insomnia

 

Σε λίγο θα μας κάνουν το τραπέζι για να πάμε :P

 

Btw, λίγο παρατημένο το Odeon στη Συγγρού σε αντίθεση με τα Village που είναι λίγο πιο κάτω και τα έχουν πολύ προσεγμένα και με πιο άνετες θέσεις... Έτσι είναι η κατάσταση και στα υπόλοιπα Odeon??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω ειλικρινα δεν καταλαβαινω τον κοσμο που παει στα village οταν πληρωνει πολλα παραπανω και συνηθως εχει χειροτερη εμπειρια απο οτι πχ στα αλλα δυο multi.

 

To Odeon "Πλατεια" που ειναι οσο πιο κεντρικα μπορει να ειναι κατι στη Θεσ/νικη (Αριστοτελους-Τσιμισκη!) ειναι αρκετα προσεγμενο αν και επισης δεν γεμιζει. Παλιοτερα το ψιλοσνομπαρα κι εγω, αλλα οταν εριξε 1ο την τιμη στο 3D (στα 10 ευρω μαλιστα οταν αλλου ηταν 12!) και αρχισε να παιζει τις εμπορικες ταινιες ψηφιακα ξαναρχισα να το επισκεπτομαι (και το dolby 3D που μονο το odeon εχει το θεωρω καλυτερο απο το realD, αν και μου εχει λειψει πολυ το xpand 3D που ειχε μια μονο αιθουσα -Ster- στην Ελλαδα). Ειδικα οι Θεσσαλονικεις το εχουν ξεσκισει με το εμπορικο Cosmos που στεγαζει και τα village, παροτι ειναι και πολυ πιο μακρια απο οτιδηποτε αλλο. Τοσο φαν ειναι που τους πιανουν τον πισινο τωρα και με το παρκινγκ που ηταν ελευθερο τοσα χρονια μεχρι πριν λιγο καιρο. Κριση και φτωχομανα σου λεει μετα αλλα εκει γινεται το αδιαχωρητο. Και φυσικα το 80% των προϊοντων εκει ειναι πανακριβα.

 

Παντως για ανετες θεσεις μ_α_κ_ρ_α_ν πρωτα τα Ster...

 

 

ΥΓ. Μια που ειπες για "τραπεζι" και μια που ειμαστε και στα "εκτος τεχνολογιας", ταξιδεψα χθες με μεσημεριανο τραινοσε airways 1η θεση και ειχε... φαγητο (!) δωρακι με το εισιτηριο (δε λεω ενα μινι κεκακι που ειχαν παντα, μαλιστα ειχε και επιλογη για σουτζουκακι ή καρμποναρα, παρεα με μια -και καλα- σαλατουλα και ψωμακι)! Μονο για την 1η θεση αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο φαν ειναι που τους πιανουν τον πισινο τωρα και με το παρκινγκ που ηταν ελευθερο τοσα χρονια μεχρι πριν λιγο καιρο. Κριση και φτωχομανα σου λεει μετα αλλα εκει γινεται το αδιαχωρητο.

 

Μετά τις 8.30 πάντως στο πάρκιν δεν πληρώνεις τίποτα αλλά και από την άλλη δε νομίζω ότι το 1.50 ευρώ που θα πληρώσεις τις υπόλοιπες ώρες και μπορείς να αφήσεις το αμάξι σου από το πρωί μέχρι και το βράδυ θα σε βάλει και μέσα.

 

Τώρα όσο για τις άνετες θέσεις στο Village προσωπικά που είμαι και σχεδόν 2μετρος με βολέυει καλύτερα σε σχέση με τα Ster και δεν το συζητώ για ποιότητα ειδικά ήχου που στα Ster είναι μάπα τελείως.

 

Εμείς από επαρχία τουλάχιστον μας βολεύει ο περιφερειακός από το κέντρο αλλά και αν είναι να συγκρίνουμε τα Ster με τα Village στο Cosmos τουλάχιστον είναι και εμπορικο και το συνδιαζεις και με φαγητάκι (στα Ster μόνο Goody's βρίσκεις).

 

Αυτά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τις 8 ειναι δωρεαν. Εξαλλου για σινεμα νομιζω οι περισσοτεροι προτιμουν απογευματινό προς βραδυνό σινεμαδακι.
Οσο για τις θεσεις του Village ειναι σαφως πιο ανετες. Χωραει ατομο να περασει απο μπροστα σου χωρις καν να στριμωχτεις. Τι να λεεεεμε...

Α συν οτι, εκτος απο το 2for1 που ισχυει τις Τεταρτες, βαζουν το ποπ κορν και 2 νερα στα 3 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τις 8 ειναι δωρεαν. Εξαλλου για σινεμα νομιζω οι περισσοτεροι προτιμουν απογευματινό προς βραδυνό σινεμαδακι.

Οσο για τις θεσεις του Village ειναι σαφως πιο ανετες. Χωραει ατομο να περασει απο μπροστα σου χωρις καν να στριμωχτεις. Τι να λεεεεμε...

 

Α συν οτι, εκτος απο το 2for1 που ισχυει τις Τεταρτες, βαζουν το ποπ κορν και 2 νερα στα 3 ευρω.

Σωστά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγαινα (και πηγαίνω) στα Village του Mall στην Αθήνα επειδή μας βόλευε με την παρέα μου.Γενικά είχα πάει και σε Odeon και σε Ster περιστασιακά. Έτυχε και όταν παιζόταν το Inception να πάω πρώτα με διαφορετικές παρέες σε Odeon και Ster. Τελικά κατέληξα και 3η φορά στα Village του Mall. Από τότε κατάλαβα οτι τα Village είναι απλά τα καλύτερα και τα υπόλοιπα μόνο αν κάποιος τα έχει δίπλα του. Μπόρεσα και έκανα τη σύγκριση βλέποντας την ίδια ταινία 3 φορές σε διάστημα λιγότερο από μία εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα όσο για τις άνετες θέσεις στο Village προσωπικά που είμαι και σχεδόν 2μετρος με βολέυει καλύτερα σε σχέση με τα Ster

Οσο για τις θεσεις του Village ειναι σαφως πιο ανετες. Χωραει ατομο να περασει απο μπροστα σου χωρις καν να στριμωχτεις. Τι να λεεεεμε...

Πού το ειδατε αυτο ρε παιδια; Μεχρι και η V-Max τους εχει μικροτερο χωρο στα καθισματα απο πχ την αιθ. 11 του Ster Μακεδονια...

 

Μπόρεσα και έκανα τη σύγκριση βλέποντας την ίδια ταινία 3 φορές σε διάστημα λιγότερο από μία εβδομάδα.

Καλα μπορω κι εγω να σου αναφερω "3αδες" που βγαζουν καλυτερα και τα 3 σινεμα, δεν ειναι ετσι απλα 'βλεπω την ιδια σε ολα και συγκρινω', ειναι και με τι συνθηκες τις ειδες. Και εξηγω: Για αναλογικες προβολες ψηφιζω κι εγω village, τα προβολια στα odeon + ster ειναι χαλια και ο ηχος κοβεται καθε τοσο.

Στις ψηφιακες που θες-δε-θες υπαρχει ενα στανταρ ποιοτητας που δυσκολα αλλαζει παιζει ρολο η αιθουσα κλπ και εκει δεν προτιμω το 'χωριο'..

Οι επαρχιωτες που αναφερεις φιλε μου θα μπορουσατε καλλιστα να πηγαινατε δυτικα στο City Gate που και σουβλακοπιτσοκαταστασεις ειχε και την μακραν καλυτερη 3D αιθουσα της Ελλαδας, αλλα οποτε πηγαινα να δω ταινια εκει ειχα ολη την αιθουσα μονος μου και προφανως εδω και κανα χρονο εκλεισε το σινεμα (και μερικα ακομα μαγαζια του εμπορικου -- μονο για το καρφουρ φαινεται πηγαινε εκει ο κοσμος--).

Δε θα πει κανεις σε κανενα να παει καπου με το ζορι, απλα μου εχει κανει τρομερη εντυπωση, να πας στο cosmos σαββατο μεσημερι και να μην υπαρχει θεση στο παρκινγκ ουτε για αστειο.... καθε φορα ομως! Και απορω αντε οσοι εχουν αυτοκινητα πανε εκει, φοιτητες και λοιποι πού πανε, αφου ειναι απιστευτα δυσκολο να πας εκει με συγκοινωνια; (φανταζομαι οσοι δε μενουν τερμα ανατολικα τρωνε κι ενα 5ευρω στη βενζινη, κι αυτο κοστος ειναι)!! Τελος παντων, οφτοπικ τελος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Gillete Fusion ProGlide Power μετα απο εκπτωση και κουπονι 0.33€ @Μασουτη εξω απο τη Θερμη

 

Καταρχην να διευκρινησω οτι απευθυνεται σε λιγο κοσμο

1) Βρηκα τη συγκεκριμενη ξυριστικη μηχανη με 9,75€ και εκπτωση 50% με τελικη τιμη 4.88 στον κεντρικο Μασουτη εξω απο τη Θερμη. Δεν ειναι η κανονικη του τιμη ..αλλωστε στο κεντρικο ραφι αν θυμαμε καλα εχει 12-13 €. Πρεπει να πατε στο ραφι με προσφορα -50% οπου ακομα και η αρχικη τιμη του τιμη ειναι μικροτερη

2) Μαζι με το κουπονι -4.5€ απο επιθυμιες...τσαμπανταν !

 

Εχει και Gel ξυρισματος (μικρο) με 1.2 € αλλα επειδη το κουπονι ειναι -1.5€ δεν περναει , αφου πρεπει να σας δωσουν και λεφτα πισω !

Επεξ/σία από matrixxx
προσθηκη του "τιτλου" για μεταφορα στο θεμα "...εκτος τεχνολογιας"
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εφτιαξα και τον τιτλο, γιατι πιο πολλοι ειναι αυτοι που απογοητευονται μπαινοντας απο αυτους που χαιρονται. 

 

Φοβερο ευρημα JohnnyX! ;)


 

 

 

Εχει και Gel ξυρισματος (μικρο) με 1.2 € αλλα επειδη το κουπονι ειναι -1.5€ δεν περναει , αφου πρεπει να σας δωσουν και λεφτα πισω !

 

Την ειχα παθει και εγω ετσι πριν κανενα χρονο, ειχα βρει κατι μπαταριες duracell σε καρφουρ που ηταν σε ξεστοκαρισμα ειχαν και εκπτωση σε ολες τις μπαταριες 40% και εβγαιναν πιο λιγο απο το κουπονι! Τις πηρα λιγες μερες αργοτερα που δεν ειχε το 40%, εντελως δωρεαν αφου ηταν ιδια ακριβως η τιμη απο το κουπονι!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι νεο μελος στο site epithimies.gr , θελω να ρωτησω αν τα κουπονια ισχυουν για οποιοδηποτε Super Market?

Αν παει και καποιος σε κανενα αλλο Μασουτη και δει προσφορα 50% ας μας το πει .
Τhanks παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...