Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χρειαζομαι οδικη βοηθεια,πριν λιγες ημερες επαιζει απο τα BP η anytime με 10 ευρω τον χρονο. Αυτη τη στιγμη παιζει κατι ;

εκανα εγω την εγγραφη αλλα ακομα χρηματα δεν μπηκαν κλπ.

θα κανω το απογευμα συναλλαγη και βλεπουμε.

 

Αφού λέει πως πρέπει να γίνει συναλλαγή για να μπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφού λέει πως πρέπει να γίνει συναλλαγή για να μπουν.

Πηγα τελικα στα ΑΒ και δεν το υποστιριζει το προγραμμα. Τι παιζει ρε γαμωτο ; Ευτυχως πηρα μονο ενα γαλα...

Αν έχεις χρόνο και διάθεση, βρες το pdf με τα πρατήρια που συμμετέχουν στο πρόγραμμα και ξεκίνα να παίρνεις τηλέφωνο τα κοντινά σου ρωτώντας αν έχουν ακόμα κάρτες.

Η λήξη για εγγραφή στο πρόγραμμα είναι την Παρασκευή και δεν το βρίσκω απίθανο να έχουν ξεμείνει κάπου κάρτες.

 

έντιτινκ: εδώ η λίστα

http://www.bp.com/content/dam/bp-on-the-road/el_gr/documents/BP_Promo_Road_Assistance_Participating_Sites_2.pdf

σε ευχαριστω αδερφε μου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Η λήξη για εγγραφή στο πρόγραμμα είναι την Παρασκευή και δεν το βρίσκω απίθανο να έχουν ξεμείνει κάπου κάρτες.

 

έντιτινκ: εδώ η λίστα

http://www.bp.com/content/dam/bp-on-the-road/el_gr/documents/BP_Promo_Road_Assistance_Participating_Sites_2.pdf

 

 

Συμφωνα με αυτο

 

http://www.bp.com/el_gr/on-the-road/greece/latest-offers/promo-road-assistance.html

 

 

η προσφορα ληγει 31/1 και οχι την Παρασκευη.

Μην τον αγχωνεις τον Ανθρωπο....

Οχι τιποτα αλλο ενδιαφερομαι και εγω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα εγώ σαν νέος συνδρομητής αλλά τίποτα...

Άλλος κανείς???

 

newletter από Χρυσή Ευκαιρία. 4 ευρώ bonus εγγραφης στο pockee

 

http://newsletter.xe.gr/show_campaign/5efcdf14-d361-4d9a-bcf2-b8282a938210/2bbb3507-c34a-4cc4-9e50-02c8bc4a5be4?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=XE_Pockee_11.01.2016

 

μου ήρθε από το κανονικό email της ΧΕ. εάν το έχει λάβει και άλλος ας το επιβεβαιώσει για να είμαστε σίγουροι.

 

ΔΕΝ το έχω δοκιμάσει ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   

 

Συμφωνα με αυτο

 

http://www.bp.com/el_gr/on-the-road/greece/latest-offers/promo-road-assistance.html

 

 

η προσφορα ληγει 31/1 και οχι την Παρασκευη.

Μην τον αγχωνεις τον Ανθρωπο....

Οχι τιποτα αλλο ενδιαφερομαι και εγω.....

Πηρα τηλεφωνο σε βενζιναδικο εχω καιρο ακομα...αυριο πρωι θα παω να κανω την εγγραφη . 10 ευρω ειναι τσαμπα .

Το δοκίμασα εγώ σαν νέος συνδρομητής αλλά τίποτα...

Άλλος κανείς???

πηγα σε ενα ΑΒ αγορασα το νουνου και δεν βγαζει το σουπερ μαρκετ οτι να ναι. ΑΡα δεν μπορεσα να το δοκιμασω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το δοκίμασα εγώ σαν νέος συνδρομητής αλλά τίποτα...

Άλλος κανείς???

 

Τους όρους τους διαβάσατε; Συγκεκριμένα:

6. Η κατάθεση του bonus 4€ πραγματοποιείται με την ολοκλήρωση της πρώτης συναλλαγής μέσω του Pockee.

 

Δηλαδή, θα αγοράσεις ένα προϊόν με κουπόνι pockee, και όταν γίνει η κατάθεση της αξίας του κουπονιού, θα γίνει και η κατάθεση του bonus (μέσα σε 7 ημέρες). Επίσης, κάθε συσκευή (smartphone ή tablet) μπορεί να χρησιμοποιηθεί από έναν και μόνο χρήστη. Άρα, αν κάποιος φτιάξει νέο λογαριασμό pockee ξανακατεβάζοντας την εφαρμογή στο ίδιο κινητό ή tablet, (λογικά) δεν θα υπάρξει bonus.

 

Όλοι οι όροι εδώ.

 

πηγα σε ενα ΑΒ αγορασα το νουνου και δεν βγαζει το σουπερ μαρκετ οτι να ναι. ΑΡα δεν μπορεσα να το δοκιμασω.

 

Το pockee δε συνεργάζεται (και ούτε ποτέ συνεργαζόταν) με τα ΑΒ.

Επεξ/σία από thanos_gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους όρους τους διαβάσατε; Συγκεκριμένα:

6. Η κατάθεση του bonus 4€ πραγματοποιείται με την ολοκλήρωση της πρώτης συναλλαγής μέσω του Pockee.

 

Δηλαδή, θα αγοράσεις ένα προϊόν με κουπόνι pockee, και όταν γίνει η κατάθεση της αξίας του κουπονιού, θα γίνει και η κατάθεση του bonus (μέσα σε 7 ημέρες). Επίσης, κάθε συσκευή (smartphone ή tablet) μπορεί να χρησιμοποιηθεί από έναν και μόνο χρήστη. Άρα, αν κάποιος φτιάξει νέο λογαριασμό pockee ξανακατεβάζοντας την εφαρμογή στο ίδιο κινητό ή tablet, (λογικά) δεν θα υπάρξει bonus.

 

Όλοι οι όροι εδώ.

 

Τους όρους τους διαβάσατε; Συγκεκριμένα:

6. Η κατάθεση του bonus 4€ πραγματοποιείται με την ολοκλήρωση της πρώτης συναλλαγής μέσω του Pockee.

 

Δηλαδή, θα αγοράσεις ένα προϊόν με κουπόνι pockee, και όταν γίνει η κατάθεση της αξίας του κουπονιού, θα γίνει και η κατάθεση του bonus (μέσα σε 7 ημέρες). Επίσης, κάθε συσκευή (smartphone ή tablet) μπορεί να χρησιμοποιηθεί από έναν και μόνο χρήστη. Άρα, αν κάποιος φτιάξει νέο λογαριασμό pockee ξανακατεβάζοντας την εφαρμογή στο ίδιο κινητό ή tablet, (λογικά) δεν θα υπάρξει bonus.

 

Όλοι οι όροι εδώ.

 

 

Το pockee δε συνεργάζεται (και ούτε ποτέ συνεργαζόταν) με τα ΑΒ.

Πηγα στο μασουτη ομως και δεν υπηρχε το Γαλα...που μπορω να βρω με ποια σουπερ συνεργαζεται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους όρους τους διαβάσατε; Συγκεκριμένα:

6. Η κατάθεση του bonus 4€ πραγματοποιείται με την ολοκλήρωση της πρώτης συναλλαγής μέσω του Pockee.

 

Δηλαδή, θα αγοράσεις ένα προϊόν με κουπόνι pockee, και όταν γίνει η κατάθεση της αξίας του κουπονιού, θα γίνει και η κατάθεση του bonus (μέσα σε 7 ημέρες). Επίσης, κάθε συσκευή (smartphone ή tablet) μπορεί να χρησιμοποιηθεί από έναν και μόνο χρήστη. Άρα, αν κάποιος φτιάξει νέο λογαριασμό pockee ξανακατεβάζοντας την εφαρμογή στο ίδιο κινητό ή tablet, (λογικά) δεν θα υπάρξει bonus.

 

Όλοι οι όροι εδώ.

 

Τους όρους τους διαβάσατε; Συγκεκριμένα:

6. Η κατάθεση του bonus 4€ πραγματοποιείται με την ολοκλήρωση της πρώτης συναλλαγής μέσω του Pockee.

 

Δηλαδή, θα αγοράσεις ένα προϊόν με κουπόνι pockee, και όταν γίνει η κατάθεση της αξίας του κουπονιού, θα γίνει και η κατάθεση του bonus (μέσα σε 7 ημέρες). Επίσης, κάθε συσκευή (smartphone ή tablet) μπορεί να χρησιμοποιηθεί από έναν και μόνο χρήστη. Άρα, αν κάποιος φτιάξει νέο λογαριασμό pockee ξανακατεβάζοντας την εφαρμογή στο ίδιο κινητό ή tablet, (λογικά) δεν θα υπάρξει bonus.

 

Όλοι οι όροι εδώ.

 

 

Το pockee δε συνεργάζεται (και ούτε ποτέ συνεργαζόταν) με τα ΑΒ.

Ναι έχεις δίκιο...

Δεν είχα διαβάσει τα ψιλά γράμματα...

Όμως είμαι νέος συνδρομητής και απότι καταλαβαίνω υπάρχουν συγκεκριμένα super markets που συνεργάζονται

Αν είναι έτσι ξέρει κανείς ποιά είναι αυτά για να το τσεκάρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι έτσι ξέρει κανείς ποιά είναι αυτά για να το τσεκάρω?

Πηγα στο μασουτη ομως και δεν υπηρχε το Γαλα...που μπορω να βρω με ποια σουπερ συνεργαζεται ;

http://www.pockee.com/καταστήματα/

 

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, manamia και pockee : http://www.insomnia.gr/topic/570496-απορίες-οδηγοί-και-προϊόντα-με-έκπτωση-από-epithimies-livesmart-myp/page-1?hl=+pockee

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΟΜΑΣ  14/1 - 16/1

 

-Ποντίκι βόειου κρέατος χωρίς κόκκαλο(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)  5,99€/κιλό

-Ηλιέλαιο Sanola 5lt   6,19€

-Τοστ σταρένιο και σικάλεως mini Καραμολέγκος  0,90€

-Λευκό τυρί Χελμού σε άλμη Ελομάς  400γρ  1+1 δώρο (3,20€ οι δύο συσκευασίες)

 

 

Makro  11/1 - 16/1

 

-45% στις μονές συσκευασίες σερβιέτες και τα σερβιετάκια EveryDay

-Kεραμικό αερόθερμο πύργος  Tarrington House ισχύος 2000W  24,60€(τιμή με ΦΠΑ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα ληγει 31/1 και οχι την Παρασκευη.

Μην τον αγχωνεις τον Ανθρωπο....

Οχι τιποτα αλλο ενδιαφερομαι και εγω.....

 

μην μου αγχώνεστε για τέτοια, αρκετά άγχη έχουμε στην ζωή μας για την καθημερινή βιοπάλη, το μυστρί το πυλοφόρι κλπ

:)

 

 

κατά τ'άλλα, μας φέρανε σπίτι το καινούριο φυλλάδιο από Bazaar, λέει για

φασολάκια πλατιά, Μπαρμπά Στάθης, 450 γρ, 1,95€ 

και υπάρχει και κουπόνι Pockee 1€

τελική τιμή 0,95€.

 

ντομάτα στον τρίφτη, Μπαρμπά Στάθης ξανά, 500γρ, 0,71€

κουπόνι Pockee, 0,20€

τελική 0,51€

 

Καλά δεν είναι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Γαλαξία από 14/1.

- Χρυσή ζύμη κρουασάν βουτύρου 300γρ 2,17 - 25% = 1,63 - 0,5€ pockee = 1,13€
-Χρυσή ζύμη κρουασάν βουτύρου με πραλίνα φουντουκιού 480γρ  3,8 -25% = 2,85€ - 0,8€ pockee = 2,05€

- Kellogg's Special k 375γρ = 3,37€ - 20% = 2,7€ - 0,6€ pockee = 2,1€

- Head and Shoulders σαμπουάν 400ml 4.3 -30% = 3.01 - 1.5€ pockee = 1.51€

- Gillette series αφρος ξυρίσματος 3,75€ - 25% = 2,81€ - 1€ pockee = 1,81€

 

Αν δω και τπτ άλλο θα επανέλθω. Χλιαρές προσφορές ή καλομάθαμε.

 

edit

 

-Pringles 165γρ 2,17 -30% = 1,52€ -0,4€  pockee = 1,12€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...